Satisfactory Torrent Indir

Rate this post

Satisfactory Indir

Tatmin Edici  – yabancı bir gezegende hayatta kalma unsurları olan ekonomik bir simülatördür. Reçeteye göre, daha önce keşfedilmemiş bir nesneye gönderilen bir uzay mühendisisiniz. Alınan kaynakları işlemek için tam ölçekli bir fabrika inşaatı yapmanız gerekecektir. Önemli bir gereklilik, bu misyonu kimin organize ettiğini ve nedenini söylememektir. Aksi takdirde, yüzyılın sonuna kadar, bir işe yaramaz kemik yığını gibi, gezegende yatmaya devam etmelisiniz.

Tatmin Edici Torrent İndirimi

Oyunun temeli üç sütuna dayanmaktadır: tasarım, iş süreçlerinin otomasyonu ve arazi araştırması. Başta, üretimde daha fazla kullanımı için hammaddeleri işleyebilen büyük bir fabrika inşaatı var. Oyunun ilk aşamalarında, fabrikalar basit şeyler üretecek, ancak teknolojinin kademeli gelişimi, gelecekte hızlı ilerleme için gerekli olan nadir malzemelerin yaratılmasına izin verecektir.

Bir tesiste alınan malzemelerin harita üzerinde başka bir noktaya sürekli olarak aktarılması, oyunda konveyör bantlarının yapımının sağlandığı en minnettar görev değildir. Bunları tek bir rota boyunca inşa edin, birbirleriyle iç içe geçin, çatal oluşturun veya yerden 4 seviyeye kadar tasarlayın. Teslimatlar ne kadar verimli olursa, yeni binalara o kadar hızlı erişirsiniz ve onlarla üstlerin gözünde bir artış olur. Ancak diğer kolonistleri, özellikle yaya yollarını veya atlama platformlarını döşediklerini unutmayın.

İnsanlar dış alanda uçuşlara hakim oldular, terraforming ve kolonizasyonda ilerlediler, ancak madde asla malzemelerin klonlanmasına gelmedi. Bu nedenle, gezegenin yüzeyinde hareket edebilen, mineraller arayabilen makineler oluşturmanız gerekecektir. Aborjinlerle temasın olması mümkündür. Onları yok etmek isteğe bağlıdır, ancak onları evcil hayvan olarak kullanmak kolaydır! Bu hiçbir şekilde akıllı yaşam türleri için geçerli değildir, sadece elinizi ısırmaya çalışmayan sevimli hayvanlar için geçerli değildir.

Tatmin Edici Torrent İndirimi

Satisfactory  , kullanıcılara tamamen bilinmeyen bir gezegene gitmelerini ve orada endüstriyel bir cennet düzenlemelerini sağlayan bir macera oyunudur. Gezegenin yüzeyini keşfetmeniz, hangi kaynaklara sahip olduğunu bulmanız ve daha sonra büyük ölçekli üretimi organize etmeye başlamanız gerekecek. Çok fazla acele etmemelisiniz, çünkü endüstriyel kompleks oldukça karmaşık ve çok yönlüdür, maksimum konsantrasyon gerektirir ve planlama konusunda kesinlikle bir iniş vermeyecektir. Genel olarak, oldukça zor olacak, ancak uygun bir sonuçla başa çıkacağınıza ve elde edeceğinize inanıyoruz.

İlk başta, oyun, elbette, küresel kaynak çıkarmanın temeli olması gereken üretim makinelerinin en basit çizimlerini üretecek. İhtiyacınız olan tek şey, kaynakların çıkarılması ve işlenmesi konusunda olumlu bir sonuç elde etmeye çalışmaktır. Bu sadece adım adım yapılabilir, ilk önce gerekli kaynakları kendi ellerinizle toplarsınız, daha sonra geri dönüştürür ve daha fazla teknolojik kurulum oluşturmak için bitmiş ürünü kullanırsınız. Daha sonra robotlar ve otomatik işleme sistemleri oluşturarak işlemi kolayca otomatikleştirebilirsiniz. Ardından, kompleksiniz inanılmaz boyutlar elde etmeye başlayacak ve lojistik sistemleri oluşturmanıza ve daha da geliştirmenize izin verecektir.

Satisfactory, Coffee Stain Studios tarafından oluşturulan bir simülasyon oyunudur. Bir 3D birinci şahıs açık dünya keşif ve fabrika binası oyunu. Bir mühendis olarak, oyuncu bir avuç araçla yabancı bir gezegene bırakılır ve tüm kaynak ihtiyaçlarını otomatikleştirmek için giderek karmaşıklaşan fabrikalar inşa etmek için gezegenin doğal kaynaklarını hasat etmelidir. Genel amaç, Uzay Asansörünü inşa etmek ve oyuncunun çalıştığı şirkete (Ficsit) bilinmeyen amaçları için çok sayıda ve karmaşık bileşeni arttırmak için tedarik etmeye başlamaktır.

Satisfactory’nin fabrika inşası yönü, Factorio’nun birinci şahıs versiyonu olarak tanımlanmıştır. Factorio gibi diğer açık dünya oyunlarından farklı olarak, Tatmin Edici dünya önceden oluşturulmuştur, yani prosedürel olarak üretilmemiştir. Dünya 30 km2.

Tatmin Edici Torrent İndirimi

MEMNUNİYETİ İNDİRME VE YÜKLEME

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın, 1Fichier’e yönlendirilmelisiniz.
 2. Oradan, ‘SSL şifrelemesi olmadan indir’ seçeneğini işaretlediğinizden emin olun ve ‘Turuncu’ indirme düğmesini tıklayın. (Not: Fransa’daysa, dili yukarıdaki İngilizce olarak değiştirebilirsiniz.)
 3. Bir sonraki sayfada, indirmeyi başlatmak için ‘Dosyayı indirmek için burayı tıklayın’ seçeneğini tıklayın.
 4. Tatmin edici indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve ‘Tatmin Ediciye Çıkar’a tıklayın. (Bunu yapmak için buraya girebileceğiniz WinRAR adlı ücretsiz programa ihtiyacınız olacak  .)
 5. Çevrimdışı oynamak  için: ‘Tatmin Edici’ye gidin ve ana klasörde bulunan “Game.bat’ı Başlat” uygulamasını çalıştırın.
 6. Çevrimiçi oynamak için:  Epic Games Launcher’ı indirin, bir hesap oluşturun ve hesabınızda oturum açın. Mağazaya gidin ve ‘Unreal Tournament’ yükleyin. Ardından, oyunu yönetici olarak başlatın: Satisfactory \ FactoryGame \ Binaries \ Win64 \ EpicLauncher.exe
 7. Tatmin Edici klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 8. Eğlenin ve oynayın! Oyunla ilgili çökmeleri ve hataları önlemeye yardımcı olduğu için oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
 • İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 3.0Ghz
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @ 720P
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 35 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...