Samsung SideSync Indir

5/5 - (1 vote)

Samsung SideSync Indir

Samsung SideSync’i kullanarak  , ekranı ve verileri bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasında rahatça  paylaşabilirsiniz . Telefonunuzun alarmlarını PC üzerinden alın ve telefonunuzun çeşitli özelliklerini bilgisayarda kullanın. SideSync ile daha akıllı ve daha rahat yaşamın tadını çıkarın  . Windows PC’nizi ve Samsung Mobil  Cihazınızı Bağlamak için Daha Güçlü Çözüm  !

Akıllı ve Kullanışlı Bağlantı
SideSync’i bir PC ve mobil cihaza kurun ve ardından iki cihazı USB veri kablosu veya Wi-Fi ile bağlayın. PC ve cep telefonunu bağlayarak, SideSync’in çeşitli özelliklerini rahatça kullanabilirsiniz. Bir PC veya MAC için, yüklemek üzere yukarıdaki indirme düğmesine tıklayın. Bir mobil cihaz için, uygulamayı   en son Galaxy cihazınıza önceden yüklenmiş olan Google Play ™ veya Samsung GALAXY Apps’tan indirebilirsiniz.

SideSync’i kullanarak ekranı ve verileri bilgisayarınız ile mobil cihazınız arasında kolayca paylaşabilirsiniz. Bilgisayarınızdan telefonunuzun alarmlarını alın ve telefonunuzun çeşitli özelliklerini bilgisayarda kullanın. SideSync ile daha akıllı ve daha rahat bir yaşamın tadını çıkarın.

SideSync’i bir PC’ye ve mobil cihaza kurun ve ardından iki cihazı USB veri kablosu veya Wi-Fi ile bağlayın. PC ve cep telefonunu bağlayarak, SideSync’in çeşitli özelliklerini rahatça kullanabilirsiniz. Bir PC veya MAC için, yüklemek üzere yukarıdaki indirme düğmesine tıklayın. Bir mobil cihaz için, uygulamayı en son Galaxy cihazınıza önceden yüklenmiş olan Google Play ™ veya Samsung GALAXY Apps’tan indirebilirsiniz.

Samsung SideSync İndir

Telefon Görüşmeleri Yapın ve Metin Mesajları Gönderin
Bilgisayarınız ve mobil cihazınız SideSync ile bağlıysa, telefon aramalarını almak için alarmları kontrol edebilir ve doğrudan bilgisayarınızdaki uygulamaya bağlanabilirsiniz. Açılır pencere aracılığıyla, kolayca telefon görüşmeleri alabilir veya kısa mesaj alışverişi yapabilirsiniz.

Bilgisayarınız ve Mobil Cihazınız arasında Dosya Paylaşın
SideSync, yalnızca sürükle ve bırak yöntemiyle bilgisayarınız ve mobil cihazınız arasında dosya ve metinleri hızlı bir şekilde paylaşmanıza olanak tanır. Mobil cihazınızdan PC’nizdeki Word belgelerine fotoğraf ekleyebilirsiniz. Ayrıca, metin mesajları  veya e-posta gönderirken PC’nizden mobil cihazınıza bir dosya ekleyebilirsiniz  .

Bu, Samsung telefon kullanıcıları için tasarlanmış bir başka araç takımıdır. Samsung ekranınızda ve şimdi bilgisayarınızda bir kopya görüntünün olmasını istiyorsanız, SideSync bir araçtır.

Ekranı sorunsuz bir şekilde bilgisayara aktardıktan sonra, aktarımı çalıştırmak için artık klavyeyi ve fareyi kullanabilirsiniz.

Aracın tüm avantajlarından yararlanmanız için, uygulamayı bilgisayar cihazınıza yüklemelisiniz. İkisi arasındaki bağlantı ya kablosuz bağlantı ya da bir USB cihazı kullanıyor. Ek olarak, kurulumdan sonra bilgisayardaki telefon verilerine sınırsız erişime sahip olacaksınız. Telefonda herhangi bir faaliyetiniz varsa, bilgisayar ekranında bir bildirim alacaksınız. Araç seti artık telefonunuzu bilgisayarınızın giriş cihazını kullanarak çalıştırmanızı sağlar.

Uygulamada desteklenen sürükle ve bırak işlevi ayrıca bilgisayardan telefona ve tersi yönde dosya aktarımı yapmanızı sağlar.

Telefonunuzda bazı oyunlar da varsa bu uygulama üzerinden bilgisayarda da oynayabilirsiniz.

Bir Samsung tabletiniz veya akıllı telefonunuz varsa, bu bilgisayarınızda olması gereken bir kurulumdur.

Samsung SideSync, Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemine sahip PC veya dizüstü bilgisayar için ücretsiz bir yazılım olarak lisanslanmıştır. Araçlar kategorisindedir ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir.

Samsung, bilgisayar ekranımızı ve telefonumuzu Samsung SideSync aracılığıyla senkronize etmemize izin  veriyor . Bu program ile hem bildirimleri hem de verileri cihazlarımız arasında paylaşabilir ve bunları kullanırken verimliliğimizi artırabiliriz.

Samsung akıllı telefonunuzu PC’nize bağlayın

Programı bilgisayarınıza ve Samsung akıllı telefona indirip yüklemeniz yeterlidir  . O andan itibaren her iki cihazı bir USB kablosu veya WiFi ağı aracılığıyla bağlayabilir ve farklı işlevlerini kullanabilirsiniz.

Telefonunuzu ve bilgisayarınızı bağladıktan sonra  , aşağıdaki işlevleri kullanabileceksiniz :

  • Bilgisayarınızda bildirimler alın.
  • Telefon görüşmeleri yapın ve metin mesajları gönderin.
  • Telefon aramaları için uyarıları kontrol edin.
  • Dosyaları her iki cihaz arasında paylaşın: videolar, fotoğraflar, belgeler …
  • Bilgisayarınızı ve Android cihazınızı USB, WiFi, QR kodu veya PIN ile bağlayın.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...