Saints Row 4 Torrentle Indir

Saints Row 4 Torrentle Indir

Saints Row 4 indir

Stilport, her şeyin mümkün olduğu dev bir sanal sanal alan – süper yetenekler, hayal edilemez taşıma ve dünya dışı silahların bir cephaneliği! Başkan’ın sınırsız fırsatlarının tadını çıkarın ve vatandaşlarınıza Azizlerin gerçek liderinin neler yapabileceğini gösterin. Saints Row IV’te, Azizlerin başkanı cumhurbaşkanlığına seçildi Ancak bu sadece başlangıç! ABD Başkanı, dünyayı şimdiye kadarki en vahşi açık dünya oyununda süper güçler ve garip silahlar kullanarak uzaylı derebeyi Zinyak’tan kurtarmalıdır. Mevcut tüm DLC’leri içerir! Tüm kuralları değiştiren oyuna epik bir sonuç! Azizler çatlaktan Beyaz Saray’a gitti – ama Dünya istila edildi ve dünyayı Overlord Zinyak ve uzaylı imparatorluğundan kurtarmak senin elinde. Yeni ve eski kankalar, süper güçler ve garip silahlarla, dünyanın en vahşi açık dünya oyununda dünyayı kurtarmalısın! Ve bu sürüm tüm mevcut DLC’leri bile içeriyor!

Saints Row 4 Torrentle İndir

Amerika (Ateş) Rüyası – Ülkeleri, alanı ve zamanı kapsayan bir hikayede Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak oynayın. Saints Row IV, Saints Row: Third. Saints Row: Üçüncüsü doğru olanı yapmaktır. Hazır değilsin. Süper Kahraman Şefi – Binaların üzerinden atlayın. İnsanları aklınızla öldürün. Tanklardan geç. Bunlar, Dünya’yı yok etmek için yabancı bir tehdit oluşturmayı durdurma arayışınızda kullanacağınız en sıradan güçlerden bazıları. Yabancı imha oyuncakları – Etkileyici bir dizi yabancı araç ve silah kullanın. Özel Silahlar, Özel Mayhem – Karakterinizi özelleştirdiniz. Elbiselerini özelleştirdin. Artık yeni silah özelleştirme sistemimizle görünümü tamamlayabilirsiniz. Geleneksel silahları egzotik konuşma parçalarına dönüştürün!

Dinamik İkili – Saints Row standardı olan kesintisiz bırakma, bırakma kooperatifi geliştirildi. Süper kötü niyetli bir Başkandan daha iyi olan tek şey ikidir.

Saints Row 4 Torrentle İndir

Azizler Satır 4 Torrent. Saints Row IV, Deep Silver Volition tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan bir komedi aksiyon-macera video oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. 2011’de Saints Row: The Third’ün piyasaya sürülmesinden sonra Saints Row serisinin dördüncü taksitidir. Dizinin önceki oyunlarında olduğu gibi, oyuncu üçüncü sokak azizleri, şimdi ABD’nin başkanı haline gelen bir sokak çetesi. STAG’ın düşmesinden kısa bir süre sonra Pierce, Shaundi ve Patron, MI-6 ajanı Asha Odekar ve onun teması eski Deckers’e yardım etmeye çağırıldı. lider Matt Miller, Cyrus Temple’a suikast düzenlemek için Orta Doğu’ya ait bir bileşiğe sızmakta, STAG’ın eski lideri olan ve Azizleri öldürmeye takıntılı olan ve Washington DC’yi yok etmeyi planlayan eski STAG lideri nükleer füze kullanarak. Patron Cyrus’u öldürmeyi başarır, ancak füze fırlatmasını durduramaz. Füzenin tepesine tırmanan Patron, Washington’a ulaşmadan önce Amerika’daki hayranlığı kazanarak havada nükleer silahları silahsızlandırır.

Saints Row IV, Volition tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan açık bir dünya aksiyon-macera video oyunudur. Önceki Saints Row serisi oyunlarına benzer şekilde, Saints Row IV, oyuncunun çevreyi keşfetmekte ve boş zamanlarında hikaye veya yan görevlerde oynaması için üçüncü şahıs nişancı unsurlarına sahip açık bir dünya aksiyon oyunudur. Dünyanın en “güçlü ve popüler” örgütü haline gelen sokak çetesi olan Azizlerin lideri olarak, oyuncu ABD Başkanı seçildi, süper güçler aldı ve uzaylı istilasından kaçtı. Çoğu zaman oyuncu atış ve yarış aktivitelerine katılacak, ancak diğer aktiviteler zombi kalabalığından savaşmak, tanklardaki atışlar, yan kaydırma savaşçıları, süper boyutlara karşı mücadele, daikaiju enerji içecek kutuları ve 1950’leri kesmek için bir dubstep silahı kullanmaktan farklıdır. Americana. Oyuncu karakteri, zıplama yüksekliklerini ve koşu hızlarını büyük ölçüde artıran temel güçler ve süper güçler alır, böylece oyuncu binaların üzerinden atlayabilir ve taşıtları aşabilir. Temel güçler arasında ateş ve buz mermileri ateşleme, telekinetik olarak şeyleri fırlatma ve iniş atlayışlarında şok dalgaları oluşturma yetenekleri bulunur. Oyuncu oyunda ilerledikçe, isteğe bağlı olarak kasabaya dağılmış toplanabilir “veri kümeleri” kullanarak yeteneklerini ve silah beceri ağacını yükseltebilirler. Oyuncu çok kabadaysa, yabancı ırkın polis analogu müdahale eder. Önceki oyunlarda olduğu gibi, oyuncu karakterinin görünümü ve hissi sağlam bir karakter editörü özelliği ile tamamen özelleştirilebilir.

oyuncu binaların üzerinden atlayabilir ve taşıtları aşabilir. Temel güçler arasında ateş ve buz mermileri ateşleme, telekinetik olarak şeyleri fırlatma ve iniş atlayışlarında şok dalgaları oluşturma yetenekleri bulunur. Oyuncu oyunda ilerledikçe, isteğe bağlı olarak kasabaya dağılmış toplanabilir “veri kümeleri” kullanarak yeteneklerini ve silah beceri ağacını yükseltebilirler. Oyuncu çok kabadaysa, yabancı ırkın polis analogu müdahale eder. Önceki oyunlarda olduğu gibi, oyuncu karakterinin görünümü ve hissi sağlam bir karakter editörü özelliği ile tamamen özelleştirilebilir. oyuncu binaların üzerinden atlayabilir ve taşıtları aşabilir. Temel güçler arasında ateş ve buz mermileri ateşleme, telekinetik olarak şeyleri fırlatma ve iniş atlayışlarında şok dalgaları oluşturma yetenekleri bulunur. Oyuncu oyunda ilerledikçe, isteğe bağlı olarak kasabaya dağılmış toplanabilir “veri kümeleri” kullanarak yeteneklerini ve silah beceri ağacını yükseltebilirler. Oyuncu çok kabadaysa, yabancı ırkın polis analogu müdahale eder. Önceki oyunlarda olduğu gibi, oyuncu karakterinin görünümü ve hissi sağlam bir karakter editörü özelliği ile tamamen özelleştirilebilir. isteğe bağlı olarak kasabaya dağılmış toplanabilir “veri kümeleri” kullanarak yeteneklerini ve silah beceri ağaçlarını yükseltebilirler. Oyuncu çok kabadaysa, yabancı ırkın polis analogu müdahale eder. Önceki oyunlarda olduğu gibi, oyuncu karakterinin görünümü ve hissi sağlam bir karakter editörü özelliği ile tamamen özelleştirilebilir. isteğe bağlı olarak kasabaya dağılmış toplanabilir “veri kümeleri” kullanarak yeteneklerini ve silah beceri ağaçlarını yükseltebilirler. Oyuncu çok kabadaysa, yabancı ırkın polis analogu müdahale eder. Önceki oyunlarda olduğu gibi, oyuncu karakterinin görünümü ve hissi sağlam bir karakter editörü özelliği ile tamamen özelleştirilebilir.

Saints Row 4 Torrentle İndir

Saints Row Üçüncü Remastered PC Oyun Kurulum Talimatları

 •  Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın ve  sonraki sayfada yaklaşık 10 saniye bekleyin,  .torrent  dosyası indirmeye başlayacaktır. Bilgisayarınıza indirilecek ve .torrent  dosyasını uTorrent ile  açacaktır  . Torrent uygulamanız yoksa   uTorrent’i indirmek için buraya  tıklayın .
 • Saints Row Üçüncü Remastered indirildiğinde, uTorrent’de sağ tıklayın ve “ İçeren Klasörü Aç ” ı seçin .
 • Saints Row Üçüncü Yeniden Düzenlenen Kurulum’a çift tıklayın ve oyunu yükleyin.
 • Kurulum kurulumunu takip edin ve oyunun yüklenmesini bekleyin. Hiçbir dosyanın bozulmaması için herhangi bir virüsten koruma biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra tüm dosyaların uygun olup olmadığını otomatik olarak kontrol eder.
 • Tamamlandığında, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yönetici olarak oyunu çalıştırmak ve video sürücüleri güncellemek için emin olun ve DirectX alabilirsiniz hangi yüklü  burada .

Saints Row Remastered Üçüncü Torrent İndir

Saints Row The Third Remastered ücretsiz torrent oyun indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Tam sürüm ve test edilmiş bir oyundur. İndirme Boyutu  13.7 GB.

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU:  Intel i3 3230 / AMD Phenom II X4 98 veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza:  4 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64-bit
 • VİDEO KARTI:  Nvidia Geforce GTX 560 / ATI Radeon HD 7750
 • PİKSEL GÖLGESİ:  5.0
 • VERTEX SHADER:  5.0
 • ÖZEL VİDEO RAM:  1024 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci:  Intel i7 6700 / AMD Ryzen 5 1600 veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza:  8 GB
 • İşletim Sistemi:  Windows 10 64-bit
 • VİDEO KARTI:  Nvidia Geforce GTX 970 / ATI Radeon R9 290
 • PİKSEL GÖLGESİ:  5.1
 • VERTEX SHADER:  5.1
 • ÖZEL VİDEO RAM:  4096 MB

Leave a Reply