S4 League Indir

5/5 - (2 votes)

S4 League Indir

S4 League, benzersiz görselleri ve aksiyon dolu düellolarıyla her atıcıyı ve anime hayranını etkiliyor. Bu patlayıcı kombinasyon, her oyuncuya tam olarak istediklerini verir.

Anime oyun grafik motoru, bu fantastik üçüncü şahıs nişancı oyununa havalı bir komik görünüm ve his veriyor. Hangi oyun durumu yaşıyor olursanız olun, nefes kesici görseller her zaman yerinde. S4 League’e yeni gelenler Neo Tokyo anime stilini de kaçırmayacak. Muhteşem sahneleri var ve poz vermek için harika.

Ancak anime shooter oyununda harika grafiklerden daha fazlası var. Bir sürü eşya ile kendi karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Kişisel zevkinizi farklı silahlar, kıyafetler ve mücevherlerle ifade edin. Sevimli, seksi görünüm veya dövüş savaşçısı – S4 League her şeye sahip. Bir karakter mi yarattın? O zaman başlayabilirsiniz! Anime tetikleyicisinin birkaç oyun modu vardır. Battle Royal, savaş becerilerini, stratejilerini ve reflekslerini kanıtlamak isteyen oyuncular için doğru moddur. Bu, herkesin düşmanlarını bitirmeye çalışacağı herkes için ücretsizdir. Deathmatch, Battle Royal’den sonraki adımdır. Burası iki takımın karşı karşıya geldiği yerdir.

S4 League’de bir Amerikan Futbolu turu gibi hissediyor musunuz? Touchdown oyun moduna giriş. İki takım karşı karşıya gelir ve topu diğer takımın üssüne sokmaya çalışır. Zafer kazanmak için iyi bir strateji ve çok sayıda ekip çalışması gerekir.

S4 League Indirin

Saat kaç Bay Wolf? Chaser zamanı! Bir oyuncu rastgele seçilir ve kudretli bir iblis haline getirilir. Diğer tüm oyuncuları yenmesi gerekiyor. Diğerleri şeytandan kaçmak ve saklanmak zorunda. S4 League, dünya çapında binlerce kişi tarafından oynanan çevrimiçi bir oyundur. Tüm nişancı ve anime hayranları bu harika oyunun tadını çıkarmaya özen göstermelidir. İndirme elbette ücretsizdir. Sevimli bulmacalar ve kapsamlı RPG maceraları oynamak sorun değil, ancak bazen biraz daha fazla aksiyon için can atıyorsun.

Aksiyon, birçoğu, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve keyfini çıkarabileceğiniz çılgın bir çevrimiçi çok oyunculu oyun olan S4 League’de bulacağınız şeydir – yani, geliştiricinin web sitesinde bir kullanıcı hesabı oluşturduktan sonra.

S4 League, Gunz’a çok benzer ve diğer çok oyunculu aksiyon oyunlarıyla aynı düzeni izler. Kendinizi koridorlar, merdivenler ve koşmak ve zıplamak için platformlar içeren karmaşık bir oyun alanında buluyorsunuz ve amacınız temelde düşman ekibinin tüm üyelerini yok etmektir. S4 League’deki savaşların o kadar telaşlı ve hızlı olduğunu aklınızda bulundurun ki, beş dakikadan fazla sürmek istiyorsanız tamamen uyanık olsanız iyi olur.

Bu temel kuralların yanı sıra, S4 League, seçtiğiniz oyun moduna (Touchdown, Death match veya kişisel görevler) göre bazı varyasyonlar sunar. Oyun aynı zamanda tasarımında – esas olarak Japon tarzı çizimlere dayanan – diğer aksiyon başlıklarından ve gerçek zamanlı sohbet, topluluk hizmetleri ve diğer güzellikleri içeren kapsamlı bir sosyal bileşenden farklıdır. Artı S4 League, karakteriniz için yeni şeyler satın alabileceğiniz, sadece onu özelleştirmek için değil, aynı zamanda onu daha ölümcül ve güçlü kılmak için bir mağazaya sahiptir.

S4 League  ,  kesintisiz nişancı  aksiyonunu ilham verici  anime  görselleriyle mükemmel bir şekilde harmanlayan  harika bir ücretsiz  MMO oyunudur . Hem bakması hem de oynaması müthiş fantastik ve renkli bir anime tavrına sahip şık bir üçüncü şahıs nişancı oyunu. Neo Tokyo anime tarzı, detaylı ve becerikli haritalarda koşma, zıplama, ateş etme ve hatta uçma gibi aksiyonlarda harika pozlar ve zarafet sunuyor. Hepsinden iyisi, grafikler çok donanım tüketmiyor, bu yüzden çoğu bilgisayar bu harika atıcıyı çalıştırabilir.

Bu sanal gösteri oyununda fütüristik tarzınızı gösteren yüzlerce ekipman, silah ve kıyafetle karakterinizi özelleştirmekte özgürsünüz. O halde Deathmatch, Touchdown veya Chaser arasında oyun modunu seçme zamanı. Ek bir arcade modu, tonlarca düşmanı ortadan kaldırırken sadece yürüyüp yeteneklerinizi göstermenizi sağlar.

S4 League, savaşmanız için her seviyede büyük bir oyuncu tabanına sahip, beğenilen bir oyundur. Hızlı tempolu bir aksiyon nişancı oyunu olmanın yanı sıra, sizi teste sokacak bir sıralama sistemine sahip olması da son derece eğlencelidir.

S4 League, Pentavision tarafından oluşturuldu ve Aeria Games, AsiaSoft ve Neowiz Games tarafından yayınlandı. Başlangıçta 2007’de piyasaya sürüldü, ancak o zamandan beri birkaç güncellemesi oldu. Microsoft Windows ve PlayStation Portable’da çalışır ve her biri kendi benzersiz becerilerine ve cephaneliğine sahip sekiz karakter türüne sahip, hızlı tempolu, çevrimiçi bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Verdiğiniz hasarı ve etkilerini en üst düzeye çıkarmak için silahları yükseltebilirsiniz. Tüm bunlar, oyuncular için çok çeşitli ve stratejik seçeneklerle birlikte derin bir deneyim yaratır. Oyun modları daha çok takım odaklıdır ve oyuncuları kendilerinden önce başkalarını düşündükleri için ödüllendirir.

İyi Bir Arena Atış Oyunu

Karakteriniz, ekibinizde olmayan kişileri ortadan kaldırmak için bir arenada koşturuyor. Bunu yapın ve oyunu kazanın, bu kadar basit. Daha yüksek seviyeli oyunların sahip olması gereken, oldukça fazla benzersizliğe ve stile sahiptir. Çok sayıda silah, harita ve oyun stili var ve anime efektleri garip bir şekilde ilgi çekici. Bazı insanlar oyunun bilgisayar korsanlarının hakim olduğunu düşünüyor, ancak aslında baskın olan oyunculara para ödüyor.

Oyun, insanların donanımlarında kolaydır, bu da grafikler söz konusu olduğunda bir adım atmanız gerektiği anlamına gelir, ancak oyun ortamının anime tarzı, bunun o kadar da dikkat çekici olmadığı anlamına gelir. Call Of Duty oyunları gibi cesur gerçekçiliğe gitmeye çalışmıyor; Gösterişli hızlı tempolu aksiyona gidiyor ve oyun bunu sağlıyor.

Gecikmeyi, böcekleri ve para ödeyen oyunculara kaybetmeyi önemsemiyorsanız, bu oyunda çok fazla tekrar oynanabilirlik var. Bu oyundan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, sadece birkaç sorunu nasıl tolere edeceğinizi öğrenmelisiniz.

Sorunlarıyla Çözüldü

Gözden geçirenler, insanların oyunu basitçe araştırmadığı noktaya geldi. En büyük şikayetlerden biri, esas olarak sunucu sorunlarından kaynaklanan oyunun gecikmesidir. Bazı gözden geçirenler bir süre oynadılar ve sonra gecikmeye dayanamayacaklarına karar verdiler ve sonuç olarak kötü yorumlar yayınladılar.

Diğer gözden geçirenler böceklerden şikayet ettiler ve oyunun ciddi şekilde yeniden çalışılması gerektiğini söylediler (ki öyle değil). Çok sayıda dalgalanmaya neden olan bir başka sorun, sunucuları değiştirmeyi içerir ve bu noktada birçok oyuncu rütbesini kaybetti. Oyunda seviye atlamak uzun zaman alıyor ve oyunun hayranları, şirket üzerlerinde sunucu değiştirdiğinde oyun verilerini ve seviye sıralamasını kaybettiklerini görünce dehşete düştüler. Bu tek başına oyun için muazzam miktarda olumsuz baskı yarattı.

Bazı gözden geçirenler, YouTube’daki oyuna hızlıca baktılar ve bunun Team Fortress’in bir parçası olduğuna ve insanların bundan kaçınması gerektiğine karar verdi. Son olarak, oyunun para ödeyen oyuncuların oyuna hakim olmasını sağlayan bir kazan-için-öde dükkanı var ve bu en adil eleştirilerden biri çünkü oyunu herkes için adil olmayan bir oyun alanı yapıyor.

Artıları

  • Hızlı tempolu ve heyecan verici
  • Benzersiz bir tarzı var
  • Eğlenceli bir oyun deneyimi
  • Çok sayıda silah ve stil çeşitliliği
  • Oynamak için çok sayıda harita

Eksileri

  • Gecikme ve hata sorunları
  • Sunucu sorunları
  • Oyuna ödeme yapan oyuncular hakimdir
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...