Ryse Son of Rome Torrent Indir

Ryse Son of Rome Torrent Indir

Rate this post

Ryse Son of Rome Indir

Ryse: Son of Rome oldukça iyi grafiklerle oynanan bir oyundur. Oyunun tüm özünü kısaca açıklayacak olursanız, oldukça güzel bir dünyaya girersiniz ve sonra yoluna çıkan herkesi öldürürsünüz. Antik Roma’da eylemler ortaya çıkıyor. Savaş sistemlerinin, oyunun mükemmel olduğunu söylemek için biraz kısa olduğunu belirtmek gerekir.

Roma'nın oğlu Ryse Torrent Indir

Download Upload, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile Ryse: Roma’nın Oğlu artık daha kolay, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
“Ryse: Roma’nın Oğlu”, ailesinin barbar haydutların elinde öldürülmesine tanıklık eden genç bir Romalı asker Marius Titus’un öyküsünü anlatıyor, sonra intikam almak için Roma ordusu ile Britannia’ya gidiyor.

Asker olarak savaşın. Genel Olarak Kurşun. Bir efsane olarak yükselin. “Ryse: Roma’nın Oğlu”, önünde barbarların elinde tüm ailesini öldüren genç bir Romalı asker Marius Titus’un hikayesini anlatıyor. Bundan sonra intikam hayal ederek Roma ordusunu İngiltere’ye gönderdi. Hızla başarıya ulaşan Marius, orduların lideri ve İmparatorluğun savunucusu olmalı. Ancak kısa süre sonra, otomania planlarının yalnızca eve daha yakın bir şekilde gerçekleştirilebileceğini keşfediyor… Daha önce hiç olmadığı gibi Roma İmparatorluğu’nun kalbine yolculukların ve savaşların vahşetinin tadını çıkarabilirsiniz, çünkü “Ryse: Roma’nın Oğlu ”4K çözünürlük desteği ile çıkıyor. Bir başka görkemli yaratım olan Crytek olarak Ryse, oyuncuları Antik Roma’nın kanlı dramasının derinliklerine çekerek mümkün olan maksimum PC donanımını kullanıyor. “Ryse: Roma’nın Oğlu ”, mücadele, vahşet ve kahramanlığın sürükleyici bir aksiyon-macera hikayesidir. Arsada, ailesinin ölümünün intikamını almak için orduya katılan ve Roma İmparatorluğu’nun kurtuluşu için savaşan bir kahraman haline gelen Marius Titus adlı korkusuz bir Roma askerinin hikayesi var. “Ryse: Roma’nın Oğlu” Roma İmparatorluğu’nun, halkının, savaşlarının ve manzaralarının nefes kesici bir şekilde ayrıntılı bir sinema rekreasyonunun yanı sıra ayrıntılı olarak Roma savaşının zulmünü ve gücünü yeniden üretir.

Roma İmparatorluğu’nun kalbine yolculuk yapın ve “Ryse: Roma’nın Oğlu” görkemli 4K çözünürlük desteği ile PC’ye geldiğinde savaşın vahşetini daha önce hiç olmadığı gibi yaşayın. Crytek’in çığır açan  oyunlar için mirasını sürdüren  Ryse, oyuncuları eski Roma’nın kanlı dramasına çekerken PC donanımını sınırlarına zorluyor. “Ryse: Roma’nın Oğlu”, mücadele, vahşet ve kahramanlığın sürükleyici bir aksiyon-macera hikayesidir. Ailesinin katledilmesinin intikamını almak için orduya katılan  ve Roma İmparatorluğu’nu kurtarmak için savaşması gereken bir kahraman olarak ortaya çıkan Marius Titus adlı korkusuz bir Roma askeri izler  .

Roma'nın oğlu Ryse Torrent Indir

İndirmek Ryse: Oğlu Roma pc torrent ücretsiz. Ryse: Roma’nın Oğlu – inanılmaz grafikler, dinamik oyun ve beklenmedik olaylarla heyecan verici arsa ile aksiyon. Burada, asker Marius Titus’un önünde akrabaların acımasız ölümü ile başlayan büyük hikayenin olaylarının merkezine girmelisiniz. Mesele şu ki, zalim barbarlar hayatta size yakın olan herkesi acımasızca öldürdüler ve şimdi intikam yoluna çıkmaya hazırsınız. Her şey ana karakterimizle devam ederken, en güçlü rakiplerle büyülü bir savaşa girmeye karar verir – bu da ona şöhret getirdi. Eylem sırasında ana rakibinizin nerede olduğunu bileceksiniz ve onunla birlikte katliama gideceksiniz. Bu sefer sadece onun hayatını kurtarmanız gerekmiyor. Ama bütün Roma nüfusunun hayatı. Popüler oyun serisinin bu bölümünde grafik bileşeni belirgin şekilde geliştirildi, aynı zamanda oyunun hızını ve heyecanını arttırdı. Direnişin en görkemli olacaksınız ve tüm Roma’da adaleti koruma yolunda duracaksınız. Bu sayfada Ryse: Rome of Son torrent oyununu PC’de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ryse: Roma’nın oğlu, ailesinin öldürülmesinin intikamını almak için orduya katılan ve Roma İmparatorluğu’nu kurtarmak için savaşması gereken bir kahraman olarak ortaya çıkan Marius Titus adlı korkusuz bir Roma askerini takip ediyor.
Ryse: Roma’nın oğlu, Roma İmparatorluğu’nun, halkının, çatışmalarının ve manzaralarının, bir sonraki konsol nesli için grafiksel ölçütü temsil eden nefes kesen ayrıntılarla sinematik bir yeniden yaratılmasını sunuyor. Roma savaşının vahşeti ve yoğunluğunu içgüdüsel detaylarla hayata geçirir, sizi düşmanın yüzündeki duyguların görülebileceği ve hissedilebileceği yakın mesafeli savaşın kaosuna iter.
Ryse’nin PC versiyonu, orijinal olarak indirilebilir içerik olarak piyasaya sürülen bonus malzeme ile birlikte gelir: İki karakter görünümü ve iki Arena haritası içeren Colosseum Paketi; bir yeni karakter kaplaması, dört Arena haritası ve yeni Hayatta Kalma modu içeren Mars’ın Seçilmiş Paketi; iki karakter görünümü, iki Arena haritası ve bir ek Hayatta Kalma haritası içeren Düello Kader Paketi; ve üç yeni Arena haritası, iki Hayatta Kalma haritası ve beş solo Arena haritasıyla Morituri Paketi. Son olarak, PC oyuncuları da Ruins çok oyunculu haritaya ve oyunun özel bir baskısının bir parçası olarak piyasaya sürülen “Legionnaire’s Trust” kılıcına anında erişebiliyor.

Roma'nın oğlu Ryse Torrent Indir

Ryse: Roma’nın Oğlu Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Ryse: Son of Rome için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. 
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Ryse: Son of Rome indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı ayıklayın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Ryse: Son of Rome Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows® Vista 64-bit / Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit
 • İşlemci:  HyperThreading teknolojisine sahip çift çekirdekli veya dört çekirdekli CPU (4+ mantıksal işlemci)
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 1 GB video RAM’li DirectX 11 ekran kartı
 • Depolama:  26 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows® Vista 64-bit / Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit
 • İşlemci:  Dört Çekirdekli veya Altı Çekirdekli CPU (6+ mantıksal işlemci)
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 2 GB video RAM’li DirectX 11 ekran kartı
 • Depolama:  26 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply