rust torrent

Rust Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Rust Indir

Rust, Microsoft Windows, OS X ve Linux için Facepunch Studios tarafından geliştirilen çok oyunculu bir hayatta kalma video oyunudur. Rust başlangıçta Steam’in Erken Erişim programına 11 Aralık 2013’te piyasaya sürüldü. Rust, başlangıçta, ARMA 2 için, crafting elementlerinin eklenmesiyle popüler bir mod olan DayZ’nin bir klonu olarak yaratıldı.

pas torrent

Oyun, oyuncuların  topladıkları veya çaldıkları malzemeleri kullanarak eşyaları işleyerek Rust Torrent Download’ı vahşi doğada hayatta tutma görevleri  ; oyuncu sadece bir kaya ve bir meşale ile başlar. Sadece çok oyunculu bir mod var ve Rust’da yaygın bir konsept, diğer oyuncularla klanlar oluşturmak ve katılmak. Baskın, genellikle büyük klanlarda yapılan çok yaygın bir eylemdir. Rust’un ilk alfa lansmanından bu yana hayvanlar, avcılık ve zırh ve silah üretme yeteneği eklendi. Başlangıçta düşman olarak zombilere sahipti, ancak daha sonra onları ayılar ve kurtlarla değiştirdi. Radyasyon, oyunculara neden olduğu hayal kırıklığı nedeniyle de kaldırıldı.

Rust’un alfa sürümü boyunca, karışık eleştirmen incelemeleri ile karşılandı ve diğer hayatta kalma oyunlarıyla birçok karşılaştırma yapıldı, en yaygın olanı DayZ ve Minecraft arasındaki karışımdı. Gözden geçirenler, oyunun konseptini ve oyununu överken, aynı zamanda bariz bitmemişliği de kaydetti. 2015 sonu itibariyle Rust 3 milyondan fazla sattı.

Oyunun amacı sert bir açık dünyada hayatta kalmak, hiçbir şeyin yanında değil ve oyuncu formda gördüğünde yeniden inşa etmeye çalışmak. Kurtlar ve ayılar yeni karakterler için bir tehdit oluşturur, ancak birincil tehlike diğer oyunculardan gelir. Oyuncuya karşı oyuncu savaşını kapatma seçeneği yoktur. Hayatta kalabilmek için oyuncu araçlar yapmalı, kaleler inşa etmeli, seviye atlamalı ve diğer oyuncularla takım kurmalıdır. Diğer birçok sanal alan oyununun aksine, Rust yalnızca çok oyunculu bir moda sahiptir.

Yeni bir karaktere başladıktan sonra, oyuncu sadece bir kayaya ve bir meşale olacak, bunlardan birincisi ağaçları kesmek ve taşları parçalamak için kullanılabilir. Dünyada hayatta kalabilmek için, oyuncu ahşap ve taş ve zanaat araçları, silahlar ve diğer teçhizat gibi kaynakları toplamalıdır. Oyuncu hayvanları öldürerek, kayaları inceleyerek ve ağaçları keserek kumaş, yiyecek, taş, metal cevheri, kükürt cevheri ve odun toplayabilir. Oyuncu, üretebilecekleri ilk öğe listesiyle başlar ve deneyim puanı kazanarak ve seviye atlayarak yeni eşyaların nasıl üretileceğini öğrenebilir.

pas torrent

Rust  – PC için bağımsız bir hayatta kalma tarzı çok oyunculu sanal oyun. Oyun, oyunculara üçüncü şahıs nişancı oyunlarını, nesneler oluşturma ve hayal gücünde herhangi bir kısıtlama olmaksızın barınak inşa etme yeteneğini, kendi hayatını yaşayan devasa bir dünyayı ve çok oyunculu bir yönü birleştiren eşsiz bir oyun sunuyor. Bu oyun için sonuncusu özellikle önemlidir, çünkü oyunun tamamı kullanıcılar arasındaki etkileşime dayanmaktadır. Bazı insanlar yalnız hayatta kalmayı tercih ederler, diğerleri – gruplara katılır ve konum boyunca baskınlar düzenler.

Baskınlar oyun  Ra– Bu oyunun ayrılmaz bir parçası ve belki de en ilginç olanı. Bu tür etkinlikler, diğer oyuncuların evlerini yok etmek ve oyuncuların baskın kurbanı olacak kadar şanslı olmayan oyunculara yapabildikleri her şeyi kendilerine uygun hale getirmek amacıyla bazı kullanıcıların sıralamalarıdır. Bu, kullanıcıların iyi bir şekilde gizlenmeye çalıştıkları oyunun ilginç bir özelliğini ima ediyor. Bazıları ana yerleşimlerinden uzak önbellekler oluşturmayı bile başarıyor.

Diğer tüm sandbox oyunları gibi Rust, oyuncuyu tam anlamıyla çıplak olarak büyük bir adanın kıyısına atar. Başlangıçta, bir oyuncu sadece bir taşı atabilir, ancak yakında bu taş ilkel bir baltaya dönüşür ve ikincisinin yardımıyla başka nesneler oluşturmak mümkün olacaktır. Rasta’da madencilik, kesinlikle tüm kullanıcıların gittiği ana temeldir. Gelecekte ateşli silahlara ulaşmak istiyorsanız, bitkileri hasat etmek, ağaç kesmek, değerli mineraller aramak ve hayvanları avlamak gerekir. Oyunun olaylarının ortaya çıktığı rastgele oluşturulmuş bir adada, şeylerle kutular, eşyalar, mühimmat ve silahlar rastgele yerleştirilir. Ayrıca, zaman zaman gökyüzünde, uçakta sözde büyük bir kutu bırakan bir uçak görünür. Son olarak, özellikle şiddetli bir av gerçekleşir.

pas torrent

Ayar:
Kurulum yolu harf içermemelidir!
64 bit yüklü 32 bit sürümünü seçerseniz, Setup.exe dosyasını Yönetici olarak çalıştırın.

1. Setup.exe dosyasını çalıştırın.
2. Yükleyicinin istemlerini izleyin ve ihtiyacınız olan kurulum seçeneklerini ayarlayın.
3. Oyun Launcher.exe ile çalıştırın!
4. Oynatıcının istediğiniz adını girin.
5. Oyuna girin ve F1 tuşuna basın.
6. client.connect ip_adress: port değerini girin; burada “ip_adress” – sunucunun IP adresi ve “port” port numarasını girin.

Sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8 / 8.1
İşlemci: 2.5 GHz
RAM 8 GB RAM
Video: 1024 MB, DirectX 11.0
Sabit disk desteği ile 4 GB alan

Leave a Reply