Rogue Legacy Indir

5/5 - (1 vote)

Rogue Legacy Indir

Rogue Legacy,  herkesin kahraman olabileceği bir  soybilimsel haydut “LITE” dir. Her öldüğünüzde, çocuğunuz   sizi başaracak . Her çocuk benzersizdir. Bir çocuk renk körü olabilir, diğerinde baş dönmesi olabilir – hatta cüce bile olabilirler. Sorun değil, çünkü kimse mükemmel değil ve bu oyunu kazanmak için mükemmel olmanıza gerek yok. Ama çok iyi olmalısın çünkü bu oyun  ZOR . Neyse ki, her öldüğünüzde, topladığınız tüm altınlar malikanenizi yükseltmek için kullanılabilir ve  bir sonraki çocuğunuza hayatta bir adım atma ve kötülüğü yenmek için başka bir şans verir.

Fragmanı kontrol etmelisiniz. Oyunu yapabileceğimden daha iyi açıklıyor. Yine de bu oyun hakkında gerçekten OKUMAK istiyorsanız, aşağıdaki mermi listemize göz atmalısınız: Yöntemsel olarak oluşturulmuş bir  macera . Her yaşamda yeni kaleler keşfedin. Rogue-lite. Karakteriniz ölür, ancak her geçtiğinizde  soyunuz  büyür ve güçlenir.Her bir oyunu özel kılan on benzersiz özellik. Hiç disleksik olmak istediniz mi? Artık 8’den fazla sınıf arasından seçim yapabilirsiniz (9)! Her sınıfın,  oyunu oynama şeklinizi değiştiren benzersiz  yetenekleri vardır.

Bu korkunç durumda Prenses sizi katili bulmaya zorluyor. Bu oyunda cesur şövalye olarak oynayacaksınız. Oyuncu dövüşmek için kılıç gibi klasik silahları kullanabilir. Katil, kaleden kaçan bilinmeyen bir kişidir. Onu bulmak istiyorsanız harika maceralara başlamalısınız. Bir çok tehlikeli yaratık sizi bekliyor. Keşfedilecek tehlikeli yerler de var. Bunlardan herhangi birini keşfederken, tehlikelere gerçekten dikkat etmelisiniz.

Aksi takdirde sen de öldürüleceksin. Oyuncular bir atın kontrolünü ele geçirmeyecek. Bu oyunda bazı şövalye karakterleri var. Bunlardan biri olarak sadece iki veya üç seviye için oynayacaksınız. Görevlerini bitirdikten sonra düşmanlar tarafından öldürülecek! Bu onun kaderi ve bunu değiştiremezsin. Rogue Legacy’de birçok 2D ortam vardır. Ortamlar piksel grafiklerde olsa da, gerçekten çok güzeller. Bunlara sanat eseri diyebiliriz. Çünkü tasarımcılar üzerinde çok çalıştılar.

Rogue Legacy Indir

Rogue Legacy, tarihin en büyük Bağımsız oyunlarından biridir. Bir 2D oyun için harika olan 85/100 metası var. Bu başlık uluslararası festivallerden on dört ödül kazandı. Tüm bu harika puanlar, Rogue Legacy’nin bir başyapıt olduğu anlamına geliyor!

Rouge Legacy, roguelike türünden büyük ölçüde ödünç alan bir 2D zindan delme ‘n’ slash platform  oyunudur  :  karakterinizin yeteneklerini geliştirmek için rastgele oluşturulmuş seviyeleri oynayın , zorluklara karşı kafanızı vurun, ölün ve tekrarlayın. Rogue Legacy’yi öne çıkaran şey, her yeni kahramanın bir öncekinin soyundan gelmesidir – her biri benzersiz becerilere, yeteneklere ve (en önemlisi) kusurlara sahiptir. Çoğu girişim hızlı, çeşitlidir ve titiz bir hassasiyet gerektirir.

Moron kahramanları

Rogue Legacy’ye bir şövalye olarak başlıyorsunuz, zenginlik ve intikam arayışıyla bir kaleye yaklaşıyorsunuz. Yaşadığınız devasa zırhlı hayvan güçlü görünüyor, ama aldanmayın,  kaleye rakip  değilsiniz ve ilerleme kaydetmeden önce defalarca ölmeyi bekleyebilirsiniz. Her öldüğünüzde, kahramanınızın çocuklarından biri onların yerini alır ve ekipmanlarını, becerilerini ve bazen kusurlarını devralır – sonraki her dövüş için şansınızı yavaşça artırmanıza olanak tanır.

Paladin’den Wizard’a, Barbarian’dan Ninja’ya kadar değişen toplam  8 farklı karakter sınıfı vardır . Her sınıf, maksimum verimlilik sağlamak için hepsinde ustalaşması gereken oyuna farklı incelikler getiriyor.

Rogue Legacy’nin roguelike mekaniği uygulaması mükemmel çalışıyor. Her macerada kazandığınız para, kalenizi yükseltmek, becerilerin kilidini açmak, karakter sınıfları ve tüccarlar için kullanılabilir. Silah demircisinin kilidini açtıktan sonra, kahramanlarınıza kalıcı iyileştirmeler sağlamak için kılıçlar, kalkanlar ve rünler satın alabilirsiniz. Hatta Ölüm’e rüşvet vererek mevcut zindan düzenini yerinde kilitleme becerisi bile kazanırsınız (böylece bir sonraki koşunuz rastgele oluşturulmaz).

Nihai hedef,  zindanı keşfetmek ve beş patronu öldürmektir . Bunu başarmak için görevlerinizi alt bölümlere ayırmanız gerekir, örneğin bir sonraki kale geliştirmesine ulaşmak için yeterli para toplamak için bazı koşular kullanmak, diğerlerini çeşitli patronlarla savaşmak için kullanmak.

Sıfır komplikasyonla iyi yanıtlar

Oynanış harika olsa da, Rogue Legacy ile ilgili en eğlenceli şey kahramanlarıdır. Her yeni kahraman, bir öncekinden iyileştirmeleri miras alır , ancak her koşuda bazı benzersiz parlamalar sağlamak için kusurlar da kazanabilirler. Örneğin, bazı kahramanlar onları siyah beyaz bir dünyaya sürükleyen renk körüdür, diğer kahramanlar ise onları düşmanlar için daha çok hedef haline getiren devasa bir şekilde acı çekerler. Bu problemlerin onlarca kombinasyonu var ve hangisinin zararsız olduğunu ve bir sonraki koşunuzda sizi tamamen şaşırtacağını bulmak oyunun eğlencesinin yarısı.

Rogue Legacy,  kontrol etmesi bir zevktir . Oyun, sezgisel arayüzün her girdisine anında yanıt vererek elinizdeki eyleme odaklanmanıza olanak tanır. Toplayabileceğiniz çeşitli yükseltmeler (rün ve silahlar gibi) istatistiklerinizi değiştirir … ancak her şeyin anlaşılması ve anlaşılması kolaydır. Bu, genellikle kendisini aşırı karmaşık hale getirmeyi başaran bir türde göründüğünden daha çok bir başarıdır.

Rogue Legacy’nin görsel stili de oldukça başarılı. 2D sprite ve arka planlar, renkli ayrıntılar ve harika animasyonlarla doludur . Tek gerçek sorun, oyunun ilk alanında sürekli olarak koşmanın tekrarlı hale gelmesidir – içinde karşılaştığınız düşman yelpazesi gibi. Rastgele oluşturulmuş zindanlara rağmen, yine de düzenli olarak aynı yerleri göreceksiniz.

Müzik mükemmel eylem maçları  – yine, biraz daha çeşitli takdir her alanda geçmesine ne sıklıkta verilen rağmen.

Çılgın bir ustalık parçası

Rogue Legacy,  bu türdeki en iyi oyunlardan biridir . Hızlı, eğlenceli, dengeli ve inanılmaz derecede iyi kontrol ediyor. Olumsuz tarafı, oyunun doğası, döngüsel içeriğini ve müzik eksikliğini fark etmenizi sağlar – ancak bunlar kolayca gözden kaçan problemlerdir.

Rogue Legacy Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Rogue Legacy bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Rogue.Legacy.v1.2.0b.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Rogue Legacy klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci: 1.6 Ghz
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı : X1950 Pro, 7900 GT
 • DirectX®: 9.0c
 • Sabit Disk: 400 MB HD alanı
 • Ek: Yalnızca Windows 8 için masaüstü modunda kullanılabilir.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...