Rocket League Intact Indir

5/5 - (1 vote)

Rocket League Intact Indirin

Yaklaşık beş yıl, milyonlarca oyuncu ve oynanan milyarlarca futbol maçından sonra, Rocket League’in bir sonraki bölümü hakkında konuşma zamanı  . Kendini adamış ve harika topluluğumuz olmadan oyun bugün olduğu yerde olmazdı. Bugün, bu topluluğu daha da büyütmek için hazırlandığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu yazın sonlarından itibaren Rocket League  ücretsiz oynanacak

Bu, bildiğiniz ve sevdiğiniz Rocket League oynanışı için ne anlama geliyor? Temel oynanış aynı kalacak, ancak oyunu keşfetmeyi kolaylaştırmak için ana menüleri geliştiriyoruz. Ayrıca, Turnuvalar ve Mücadeleler gibi ana özellikleri yeniliyor ve iyileştiriyor, platformlar arası ilerleme sağlıyoruz! Rocket League’in sahadaki aksiyonu, bugün sevdiğiniz spor ve aksiyonun aynı çekirdek, yüksek oktanlı melezi olacak ve yakında daha fazla oyuncu bu sevgiyi paylaşacak. Bu, Rocket League’in en yeni platformu olan Epic Games Store’da piyasaya sürülmesiyle başlıyor 

Rocket League, oynamak için ücretsiz olduğu anda PC’deki Epic Games Store’da yayınlanacak. Oyunun bu sürümü, diğer platformlarda bulunan sürümle aynı olacak ve Epic Games Store ile Steam arasında dahil olmak üzere Rocket League oynadığınız her yerde çapraz platform oynanışa sahip olacak.

Rocket League ücretsiz oynandığında, herhangi bir platformda (Steam dahil) Rocket League’in sahibi olan herkes, gelecekteki güncellemeler ve özellikler için tam destekle oyunu oynayabilir ve keyfini çıkarabilir. Ancak, Steam sürümü artık yeni oyuncular için indirilemeyecek. Basitçe söylemek gerekirse, şu anda nerede oynarsanız oynayın (Steam dahil), gelecekte de oynayabileceksiniz.

Buna ek olarak, bu duyurudan önce çevrimiçi oynadıysanız, Faded Cosmos Boost’u da alacaksınız. Eski ödüller, ücretsiz oynama sürümü bu yazın sonlarında piyasaya sürüldüğünde verilecek. Aşağıdaki slayt gösterisindeki öğelere göz atın!

Yıllar boyunca kilidini açtığınız zor kazanılmış envantere ne olacağını merak ediyor olabilirsiniz. Endişelenmeyin, ücretsiz oyun yayınlandığında sizin için yine de mevcut olacak! Ayrıca, ücretsiz oynanabilen platformlar arası ilerleme sunuyoruz ve bir Epic Games Hesabı sayesinde Rocket League oynadığınız her platforma öğeler, Rocket Pass ilerlemesi ve Rekabetçi Sıralamanızı getirebileceksiniz. Bununla ilgili paylaşılacak çok şey var, bu yüzden önümüzdeki aylarda bizi izlemeye devam edin.

Rocket League’in yeni özellikler, içerik ve yukarıda bahsettiğimiz platformlar arası ilerleme gibi ücretsiz oynanmasına yaklaştıkça ortaya çıkarılacak çok şey olacak, bu yüzden bizi Twitter’da takip ettiğinizden  ve RocketLeague.com’u ziyaret  ettiğinizden emin olun   . En son güncellemeler. Bu dönüm noktasına yaklaşırken sürekli desteğiniz için topluluğumuzdaki herkese teşekkür etmek istiyoruz ve oyunumuzu yepyeni bir izleyici kitlesine tanıtmak için sabırsızlanıyoruz!

Beş yaşında olmasına rağmen, oyun  bu yılın Mart ayında PC’de oynayan rekor sayıda aktif kullanıcı gördü  . Rocket League ayrıca 2016’dan beri devam eden rekabetçi bir devire sahiptir.

Bu yazın daha sonra Rocket League’e gelecek olan güncelleme, platformlar arası ilerlemeye de izin verecek, yani oyuncular Epic Games hesaplarını bağlayarak rekabetçi rütbelerini, eşya envanterlerini ve Rocket Pass’ı oyunun herhangi bir sürümüne taşıyabilecekler. Bu, bir Nintendo Switch’te veya bilgisayarınızda oynadığınızdan bağımsız olarak, oyunun aynı sürümünde seviye atladığınız anlamına gelir.

Rocket League Intact Indir

Mevcut Rocket League oyuncuları, oyun ücretsiz hale gelmeden önce katıldıkları için bir “Legacy” durumu, oyunun tüm geçmiş indirilebilir içeriğine erişim ve arabaları için kozmetik öğeler listesi dahil olmak üzere birkaç ödül alacaklar – örneğin ” Golden Cosmos ”desteği ve yeni bir tekerlek seti. Her oyuncunun bir “Tah. 20XX ”başlığı, oyunu oynamaya ilk başladıkları yılı ifade eder.

Duyuruda Psyonix, oyunun turnuva ve meydan okuma sistemlerinde “büyük değişikliklerin” geldiğini ancak “önümüzdeki haftalarda” daha fazla ayrıntı sağlanacağını da belirtti.

Rocket League ilk kez,  yayıncıların oyunlarını ve diğer üçüncü taraf PC oyunlarını oynamaları için yayıncı platformu olan Epic Games Store’da oynanabilecek. Fiyat değişikliğinden sonra yeni oyuncular, Valve tarafından üretilen rakip pazar Steam’de Rocket League’i indiremeyecek. Psyonix’in duyurusuna göre, Steam’de Rocket League indirmesi olan herkes oyunu oynamaya ve en son güncellemeleri indirmeye devam edebilecek  .

Rocket League’i Epic’in pazarına taşıma planları, Epic Games’in geliştiriciyi  Mayıs 2019’da satın aldığından beri yapım aşamasındaydı  . Epic, geçmişte PC oyunlarını yalnızca vitrinlerine yayınlama girişimleri nedeniyle oyuncuların eleştirileriyle karşılaştı, ancak oyuncular hala sona erdi yukarı  $ 680 milyon harcama  platformda geçen sene.

Bu, Epic’in liderliğinde (veya ikinci) Rocket League’deki ilk büyük değişiklik değil. Bu ayın başlarında Rocket League, Rocket League Championship Series’i RLCS X adlı bir yıl sürecek bir turnuva devresine  dönüştürdüğünü duyurdu . Çeşitli bölgelerdeki maçlar, bir milyon dolarlık ödül havuzlu bir dünya şampiyonasıyla sonuçlanacak.

Daha sonra, geçen yıl Rocket League, popüler ganimet kutusu sistemini ortadan kaldırdığını ve rastgele oyun içi satın alımları, oyuncuların tam olarak istedikleri kozmetik eşyayı ödemesi ve kilidini açması için “planlar” ile değiştirdiğini duyurdu  . O zamanlar, eleştirmenler ganimet kutularının kumar olduğunu söyledi ve Rocket League’in çözümü, Epic’in Fortnite’ın orijinal kooperatif hayatta kalma modunda rastgele satın alımların yerini almak için halihazırda yaptıklarını modelledi.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...