Road Rash Indir

Road Rash Indir

Road Rash Indir

Road Rash  , Electronic Arts’ın  diğer yarışçılara ve polise karşı kavga eden sokak motosiklet yarışlarını  içeren  bir yarış oyunudur  . 90’lı yıllarda oyun platformlarında yayınlanan altı farklı bağlantı noktası vardı. Bu sürüm, o sırada “gerçekçi” grafiklere sahip olan PC bağlantı noktasıdır.  Sola veya sağa hareket ettirilerek dönüş yapılırken motosikletin aynı yatay eksende kaldığı basit yarış mekaniğine sahiptir  . Fizik, motosikletin keskin dönüşlerde, rampalarda, tepelerde ve engebeli arazide nasıl hareket ettiğini etkiler, böylece oyuncular araziyi büyük mesafelerde fırlatmak veya kazayla çarpmak için kullanabilirler. Oyuncu dahil her yarışçının bir  dayanıklılık çubuğu vardır  ve dayanıklılığın tükenmesi bir Wipeout’a neden olur. Oyuncular şunları yapabilir:  rakip sürücülere hasar verir, ancak engellerin veya saldırıların çarpmasına karşı dikkatli olmaları gerekir. Rakip binicileri yumruklayarak veya tekmeleyerek silah çalabilirler – bunlardan bazıları sığır dürtme, zincir, sopa, levye, nunchaku ve pipodur. Polisler, geride kalan yarışçıları da yakalamaya çalışırdı. Polis tarafından yakalanan herkes tutuklanacak ve onlar için yarış sona erecek. Yarışları tamamlamak, oyuncuların yükseltmeler  veya yeni bir motosiklet satın almalarını sağlar  .

Road Rash  , oyuncuların  sadece hızla değil, aynı zamanda yumruklarıyla da birbirlerine karşı savaştıkları yasa dışı sokak yarışlarına katılmalarına izin veren  yenilikçi bir motosiklet yarışı ve savaş yarışı birleşimidir  ! İlk olarak 1991’de Sega Genesis’te piyasaya çıkan  Road Rash  , 1996’da PC’ye geldi ve burada kayda değer bir başarı elde etti. Electronic Arts’ın geliştiricileri, oyunu modern bir izleyici kitlesine çekici kılmak için oyunu sanal California’ya yerleştirerek bir dizi California bölgesinde (Pacific Coast Highway, San Francisco, Sierra Nevada ve Napa) beş farklı seviye oluşturdu. Zevk almak! Road Rush oyunu arasındaki temel fark  ırklar ve diğer arcade veya sim yarışçılarında bulunanlar, göğüs göğüse çarpışmanın varlığıdır. Rakibin yakınındayken, oyuncular bir düğmeye basarak onlara yumruk atabilir ve başka bir düğme ile kombinasyon ters vuruş veya hatta bir bacak vuruşu yapabilir. Oyun ayrıca kulüpler ve zincirler gibi geniş bir yakın dövüş silahı yelpazesine sahiptir. Yarışları daha da zorlaştırmak için parkurlar, araç trafiğinin, yol kenarındaki hayvanların (inekler, geyikler) ve ağaçların düzenli olarak bulunduğu halka açık yollarda ayarlanıyor. Oyunu zorlayıcı ve öngörülemez hale getirmek için, oyuncunun dayanıklılık ölçeri sürekli olarak yönetmesi gerekecek ve bu durum, tükendiğinde sürücünün yere düşmesine neden olacak ve sürücünün bisikletini alıp tekrar sürmeye başladığı süre cezasına neden olacak. Bisikletlerde ayrıca bisikletin performans seviyesini gösteren bir hasar ölçer bulunur. Bisiklet bittiğinde enkaz haline gelir ve yarış kaybedilir. PC için Road Rash  hikaye, anlatım veya karakterler içeren sinematik tek oyunculu bir kampanyaya sahip değil, bunun yerine daha yüksek oyun zorluklarını teşvik ediyor. Oyunculara beş aşama setini bitirme görevi verilir, ardından oyun, parkur uzunluğunu ve rakip saldırganlığını artıran sürekli artan zorluk modlarına geçer.

Bu oyunun başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra, Electronic Arts’daki geliştiriciler kendilerini birkaç devam filmine attılar ve  Road Rash  serisinin altıncıya kadar yaşamasını sağladı.

Rob Hubbard ve Michael Bartlow tarafından bestelenen oyunun müziği de önemli övgüler aldı.
Bu oyunun temel konusu, bir motorcu olarak oynamanız ve para kazanmak için Yasadışı yarışlarda rekabet etmenizdir. Yarışlar terminal yollarında ve size saldıracak ve sizi bisikletinizden atmaya çalışan diğer bisikletçilerle karşı karşıya kalıyorsunuz. Güzelce yarışarak temiz at sürebilir veya kirli performans gösterebilir ve rakiplerinizi silahlarla veya kendi çıplak ellerinizle idare edebilirsiniz. Yol, her iki yöndeki ziyaretçilere ek olarak sizi ayağa kaldırabilecek tehlikeleri de içerir. Bu durumda, onu kurtarmak için yürüyerek koşmanız gereken bisikletten düşersiniz. Bisiklet aynı zamanda tamir etmeniz gereken zararlara da maruz kalır. Polisler seni yakalarlarsa ceza bile alabilirsin, bu. Yarışları kazanmak veya yerleştirmek, benzersiz miktarlarda para harcayabilir ve daha fazla nakit değerinde daha zorlu yarışlara doğru pozisyonlarda ilerlemenizi sağlar. Daha sonra daha iyi bir bisiklet almak için paranızı kullanırsınız, hasarı onarın veya cezalarınızı ödeyin. Nakit biter ya da yakalanır ve bu sizin için yolun sonu olur.Road Rash IndirRoad Rash piyasaya sürüldüğünde iyi karşılandı ve Tüm Zamanların En İyi 100 Oyunu anketinde 88. sırada yer aldı. Bu oyun atari tarzı bir oyun içerir ve bir motosiklet simülatörü oyunu olarak tasarlanmamıştır. Sadece şiddetli ve eğlenceli bir yarış oyunu. Çok eğlenceli, bu yüzden derilerinizi giyin, sizi başlangıç ​​çizgisinde göreceğim.

Oyunun adı, cildin yüksek hızda toprakla temas ettiği motosiklet sonbaharında meydana gelebilecek akut sürtünme yanıkları için kullanılan argo terime bağlıdır. Road Rash, 1991 yılında Sega Genesis ile giriş yaptı. Oyun, Kaliforniya’da giderek daha fazla iki şeritli yollarda oynanıyor. Oyun iki oyunculu bir stil içeriyor olsa da, bir kişinin bir seferde oynamasına izin veren bir teslim alma sistemidir. Bir yarışta 14 başka müsabaka var.

Ana Özellikler

 • Her şeye izin verilen motosiklet yarışı! Sadece geçmek yerine rakibini tekmele ve yumrukla.
 • Kaliforniya yerel ayarlarında geçen egzotik parkurlarda gezinin. Araba trafiğini, vahşi hayvanları ve ağaçları dar bir şekilde özlüyorum.
 • Zafere ulaşmak için savaşırken dayanıklılığınızı ve bisiklet hasar seviyenizi yönetin.
 • 1990’ların başındaki en popüler motosiklet yarış oyunlarından biri.
 • Retro 3D görseller.
 • Son derece mütevazı sistem gereksinimleri.
 • 5MB’den az HDD alanı gerektirir!
 • % 100 ÜCRETSİZ!

PC Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Win 95
 • İşlemci: Intel Pentium III / AMD Athlon MP Grafik Kartı
 • : AMD Rage 128 Ultra 16MB veya NVIDIA GeForce 6200 LE
 • Sistem Belleği: 32 MB RAM
 • Depolama: 50 MB Sabit disk alanı
 • DirectX 8 Uyumlu Grafik Kartı

Nasıl kurulur?

 1. Tıklayın  “İndir Oyun”  butonuna.
 2. İndir  “Road Rash”  Yükleyici (Resumable İndirme destekler).
 3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve yükleneceği dizini seçin.
 4. Tam Sürüm oyununu belirttiğiniz dizine indirsin.
 5. Oyunu Açın ve Oynamanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply