Rise of The Tomb Raider Torrent

5/5 - (1 vote)

Rise of the Tomb Tomb indir

Eski bir sırrı açıklayan Lara, Üçlü Birliğin acımasız örgütlenmesinden önce ölümsüzlüğün sırrını bulmak için Sibirya’nın en uzak ve tehlikeli köşelerini keşfetmelidir. Lara tüm zekâ ve hayatta kalma becerilerini kullanacak, yeni ittifaklar kuracak ve kaderini mezar soyguncusu olarak kabul edecek! Yeni neslin hayatta kalması için bu oyunda dinamik maceralar, güzel ve tehlikeli manzaralar, acımasız gerilla savaşı ve nefes kesen mezarlar bekliyorsunuz. Tomb Raider’ın Yükselişi Lara Croft’un ilk keşif gezisini anlatacak ve bu onu bir maceracıdan daha fazlası yaptı.

Tomb Raider Torrent'in Yükselişi

Rise of the Tomb Raider, Crystal Dynamics tarafından oluşturulan ve Square Enix tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Bu, Tomb Raider kuruluşunun yeniden başlatılması olan 2013 video oyunu Tomb Raider’ın devamıdır. Kasım 2015’te Xbox One ve Xbox 360 ve Ocak 2016’da Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Oyunun, Tomb Raider’ın Yükselişi: 20 Yıl Kutlaması başlıklı, Ekim 2016’da PlayStation 4 için dünya çapında yaygın olmayan bir versiyonu çıkarıldı. Tomb Raider Full Oyun Torrent indir.

Tomb Raider olaylarından bir yıl sonra, genç klasikçi Lara Croft, diğer dünya çapındaki Yamatai deneyimini aydınlatmaya çalışıyor ve adada geçmesi için katledilmesi nedeniyle travma sonrası uzatma sorunuyla karşılaştığı izlenimi veriyor. Cevapları tararken, geç babasının muayenehanesinde kayıp Kitezh şehrine ve sonsuz statünün güvencesine geçer. Babasının asistanı Ana, Kitezh’e olan tutkusu onu yok etmeye ve intihara sürüklediğinden onu uyarmaya çalışır. Tomb Raider Yükselişi Ücretsiz İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış.

Ücretsiz Rise of the Tomb Raider torrent pc’yi ücretsiz indirin. Bir yıl önce, Tomb Raider adlı popüler oyunun çıktısının devamı için E3 konferans tahmininde yapıldı. Bu olaydan sonra, dozlanan taraftarlar oyun hakkında bilgi vermeye başladı. Ve hatta oyunun ekran görüntüleri sunuldu, ancak videoya gelince, onu al ve başarısız oldu. Geliştiricilerin E3 2014’ten beklediklerini unutmayın, çünkü Rise of the Tomb Raider’ın reklamını yapmanın en iyi yollarından biridir. Buradaki konferansları geçerken, çalışan Microsoft oyunu test etti. Bir kimse bunu durmadan tartışabilir, çünkü özellikle Lara’nın dağdan dağa atlamayı başardığı anlarda oldukça gerçekçi değildir. İlk oyun Xbox’ın mülkü olacak, ancak yakında PC’de verileceğini beklediklerini söylüyorlar, bu yüzden web sitemizde Rise of the Tomb Raider torrentini yakında indirebilirsiniz.

Tomb Raider Torrent'in Yükselişi

Oynanış:Oyun hikayesine göre, kahraman Sibirya’ya gizemli “Vaha” ya gönderiliyor. Görevi “Trinity” adlı gizli bir organizasyonla yüzleşmektir. İnsanlara ek olarak, savaşa liderlik etmek ve büyük bir vahşi hayvanlara sahip olmak. Oyun boyunca kahramanın avına çıkması, ancak sadece gündüz veya gece görülebilen hayvanlar var. Fırtına kardan çıkacağı zaman, yuvalara gizlenirler. Gerçek bir avcı olarak Lara, suda harika hissediyor, otlar yardımıyla kendini iyileştirebilir ve avcılık için oklar yapabilir. Çiseleme veya sisleme döneminde görüş mesafesi kötüleşiyor ve birbirlerinin tüm kahramanları görmekte zorlanıyor. Ekipmanlarının üretimi için Lara sürekli olarak gerekli kaynakları aramalı, çeşitli tuzakların ve silahların ve hatta patlayıcı şeylerin üretimi olarak gereklidir. Savaşlar, uygulanan stratejiye uygun olarak yürütülür.

Bunu önceki sürümle karşılaştırırsak, yukarıdaki bulmacaların sayısı ve karmaşıklığı. Yönetmen Noa Hyus, bu gelişme için, oyuncular için bir dizi test hazırladığını, ancak bunun sadece sistemle etkileşim halinde aşılabileceğini söyledi. Hızlı bir şekilde tüm bulmacaları çözmek başarısız, ancak, özü kavramak için, hızla finale ulaşabilirsiniz. Çok sayıda iş arasında gizli yazıyı deşifre etmek gerekecektir. Birçok bulmaca önceki oyunlara benzer. İçerik oluşturucuların atmosferin ve gizemin gerçekliğini benzersiz bir şekilde birleştirmeyi başardıklarını belirtmek önemlidir. Eğlence oyunu Tomb Raider Yükselişi önceki sürümlerden daha fazla kez.

Oyunun konusu:
Sondan sonra Tomb Raider çizgi romanları, yani On Bin Ölümsüz, etkinliği oynayacak. Çizgi romanlarda, onu toksinlerin etkisinin bir sonucu olarak ölümün eşiğinde bulunan ölümden kurtarmak için gereken gizemli şeylerin ana karakterini aramakla ilgilidir. Kahraman, Rusya’nın en gizemli yerlerine ve Sibirya’nın en uzak yerlerine seyahat etmek için ebedi varoluşun sırrının olduğu efsanevi bir yer bulmak zorunda.

Tomb Raider – gerçek bir macera hayatta kalma-aksiyon türü. Lara Croft ayrıca mezarı bulacak, içeriğini alacak ve elbette sonsuz yaşam için bir çare bulmaya çalışacaktır. Tüm olaylar gezegende alışılmadık derecede güzel ve gizemli yerlerde ortaya çıkacak. 10 Kasım’da macera oyununun yeni bölümünün programlanmış şovu. On Bin Immortasl’ın konsollar Xbox One için ilk olarak piyasaya sürüldüğünü zaten bildirdi. PC için The On Thousand Immortasl torrent’i ne zaman indireceğiniz mümkün değil, büyük olasılıkla yıl sonuna kadar.

Tomb Raider Torrent'in Yükselişi

SEYTER tarafından Repack 08/08/2016 tarihinde güncellendi! Pereheshirovat ve ~ 72 MB’a kadar sallanabilir!

Değişikliklerin listesi:
– CPY ile değiştirilen çatlak (kalıcı olarak çalışıyor)
– Biraz küçültülmüş boyutta yeniden paketleme

Özellikler:
• Oyun için bir tanıtım fragmanı kesin | Şifrelenmeyin
• Oyun arşivlerine dokunulmuyor
DLC:
»Tomb Raider Yükselişi – Apex Predator Paketi
» Tomb Raider Yükselişi – Hope’un Bastion Paketi
»Tomb Raider Yükselişi – Taktik Survivor Paketi
» Tomb Raider Yükselişi – Ancient Vanguard
»Tomb Raider Yükselişi – Baba Yaga
» Tomb Raider
Yükselişi – Soğuk Karanlık »Tomb Raider
Yükselişi – Dayanıklılık » Tomb Raider Yükselişi – Peygamber Efsanesi
»Tomb Raider Yükselişi – Kalan Direnç
» Tomb Raider Yükselişi – Sezon Kartı Kartları
»Tomb Raider
Yükselişi – Sibirya Korucusu » Tomb Raider
Yükselişi – Sparrowhawk »Tomb Raider Yükselişi – Wilderness Survival
• Oyun Sürümü – 1.0.668.0
• Kurulum süresi ~ 14 dakika (SSD) | 25 dakika (HDD)
• SEYTER ile Repack

Sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Vista SP1; 7; 8.
İşlemci: AMD eşdeğeri veya Intel Core i3-2100
RAM: 6GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 2GB veya AMD HD7770 2GB
Ses Kartı: DirectX® 9.0c ile uyumlu
Sabit diskte boş alan: 25 GB

Tomb Raider Yükselişi Nasıl Yüklenir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Rise of the Tomb Raider için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse.
  2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir. 
  3. Rise of the Tomb Raider indirmeyi tamamladığında, indirilen klasörün içindeki oyun kurulumunu çalıştırın ve oyunu yükleyin.
  4. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
  5. Oyunun tadını Çıkar!

Not:  uTorrent başlatıldığında, indirmeyi daha küçük yapmanız gerekmeyen dil ve isteğe bağlı dosyaların (isteğe bağlı olarak etiketlenecek) işaretlerini kaldırabilirsiniz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...