Rise of Nations Torrent Indir

Rise of Nations Torrent Indir

Rise of Nations Torrent Indir

Ulusların Yükselişi – popüler tarihsel stratejiler türünün klasiği ve her “bilgisayar Napolyonu” için gerçek bir keşif. Bunlar, kendi ulusal ikramiyelerine sahip on sekiz benzersiz ulusun yanı sıra casusluktan sıradan dünya savaşına kadar altı bin sanal yıllık oyun ve jeopolitik fikirli insanların babası için birçok araç. Toplama Tahtları ve Vatanseverler, tomahawks’lı egzotik Iroquois’ten filler üzerinde daha az egzotik Hintlilere kadar altı yeni millet içerir. Ayrıca, oyun 4 yeni kampanyaya, 20 orijinal birime, dünyanın çeşitli hükümetlerine ve harikalarına döküldü.

Rise of Nations Torrent İndir

Ücretsiz Rise of Nations oyunu torrent. Oyun endüstrisi, grafiklerin ve içeriğin kökten dönüştüğü gelişmiş ve yeniden yayınlanmış projelerle doludur. Ve bilgisayar oyunu Rise of Nations, diğer projelerin örneğini takip etti ve güncellenen versiyondaki hayranların önünde ortaya çıktı, Rise of Nations: Extended Edition. Bu sürümün ana özelliği, bir temel oyunun varlığı ve Tahtlar ve Vatanseverlerin tamamlayıcı bir bölümünü içerir. Yeni ulusların ve eşsiz birimlerin, farklı şirketlerin ve yönetim yöntemlerinin tadını çıkarabileceksiniz. Yaratıcılara ve grafiklere dikkat edilmedi, görsel efektler, yumuşatma ve diğer özellikler üzerinde çalıştı. Güncellenmiş sürüm bilgisayarın belirli özelliklerinin bulunmasını gerektirmez. Rise of Nations – gerçek zamanlı olarak yürütülen bir strateji oyunu, ve güvenli bir şekilde türün bir modeli olarak adlandırılabilir. Birkaç gelişim dönemine gireceksiniz.

Rise of Nations Torrent İndir

Ulusun kalkınmasına katılan Rise of Nations oyununda, silah ve teknolojide önemli ölçüde geride kalan düşmanlarla savaşa girmek mümkündür. Örneğin, aynı savaş alanındaki tanklar ve şövalyeler saçma görünüyor. Ancak rakibiniz sizden daha üstünse – artık gülünecek bir mesele yok. Ulus seçerken her birinin benzersiz özelliklerini hatırlayın. Çünkü geliştirme hızını ve oyunun nihai sonucunu etkiler. Projenin ilk versiyonu 10 yıldan uzun bir süre önce sunuldu, ancak güncellenmiş versiyonu modern oyunculara hitap edecek.

Rise of Nations, Big Huge Games tarafından geliştirilen ve Mayıs 2003’te Microsoft Game Studios tarafından yayınlanan gerçek zamanlı bir strateji video oyunudur. Oyuncunun yerleşimlerinin yakınındaki alan kendi toprakları olarak kabul edilir ve oyuncular sadece kendi topraklarında veya bir müttefikin bulunduğu binaları inşa edebilirler. Bir ülkenin sınırları, şehirlerin ve kalelerin yaratılması ve genişlemesi, bir teknoloji ağacı ve bazı nadir kaynaklara erişim sağlanarak genişletilebilir. Diğer teknolojiler ve kaynaklar, bir ülkenin sınırları içindeki düşman birimlerinin zamanla yıpranmasına neden olur ve bu da sonunda tedarik edilmeyen bir işgal gücünü yok edebilir.

Rise of Nations Torrent İndir

Özellikler repack: Kesmeyin
ve yeniden kodlanmadı
Oyun Sürümü – 1.10
Ses
Çatlatan Yeni Disk Çevirmen Ekibi Softonik metin (v1.2 on 11/30/14)
Ağ oynamak için mevcut MP-Fix
Metin / ses kombinasyonu seçme yeteneği oyunculuk

Genişletilmiş Sürüm şunları içerir:
Rise of Nations Ulusların
Yükselişi: Tahtlar ve Vatanseverler

Sistem gereksinimleri:
√ İşletim sistemi: Windows Vista / 7/8 / 8.1
√ İşlemci: AMD / Intel 1.6 GHz
√ Bellek: 1 GB
√ Ekran Kartı: Direct X 10 + Uyumlu GPU
√ Sabit disk alanı: 2,1 GB

Leave a Reply