Ring Of Elysium Indir

Ring Of Elysium Indir

5/5 - (1 vote)

Ring Of Elysium Indir

Ateş, öldürmek ve karlı dağlar yolumuzu mücadele. Bu hızlı tempolu savaş rotasında aynı zamanda kar fırtınasının önünde kalın.

Açık bir alanda koşarken silah ve güvenli bir pozisyon ararken silah sesleri sesi arka planı doldurur. Bu senaryo, bu destansı başlıkta yaygındır. Oyun becerilerinizi test edecek popüler bir battle royale shooter oyunu olan Ring of Elysium olan sürekli ve telaşlı aksiyona katılın.

Bu başlık, zengin grafiklere ve düzgün bir arayüze sahiptir. Zafer için savaştığınız savaş alanı, her şeyin gittiği karlı dağlarda yer alıyor. Bir uçakta sizi güvenli hale getirmek için sadece dört boşluk kaldı, bu yüzden diğer hayatta kalanları öldürmeniz gerekecek.

Bu oyunda asla sıkıcı bir an yoktur. Düşmanların saldırması durumunda her zaman ayak parmaklarınızın üzerinde olmalısınız. Ayrıca, sizi yutmadan önce farkında olmanız ve uzak durmanız gereken yaklaşan bir kar fırtınası da vardır. Sizi meşgul edecek çok şey olduğunu söylemek güvenlidir.

Elysium Yüzüğü İndir

Ayrıca Ring of Elysium’da karmaşık ve karmaşık karakterler de oluşturabilirsiniz. Her zamanki karakter özelleştirmesinin ötesine geçer ve her karakter için bütün bir kişilik ve dünya açar. Bu oyunda kazmak için arka planlar, gelişmiş kişilik özellikleri ve daha fazlası var.

Ring of Elysium’un düşüşü yüksek sistem gereksinimleridir. Ne kadar zorlu olduğu için bilgisayarınızın kareleri düşürmesine neden olabilirler. Oyunda çocuklar için uygun olmayan ve herkese hitap etmeyebilecek çok fazla şiddet var.

Ring of Elysium’da duran son oyuncu olun

Ring of Elysium, diğer oyuncularla ölüm savaşında silah ve zırhı atmak için sürekli daralan bir savaş bölgesine bırakılan bir savaşçı oynadığınız bir savaş royale shooter oyunudur. Bu size tanıdık geliyorsa, bunun nedeni Ring of Elysium’un ağırlıklı olarak Player Unknown’s Battlegrounds’a dayanmasıdır. Gerçekten de Ring of Elysium geliştiricisi Tencent de PUBG’nin mobil versiyonunu yarattı. Benzerliğe rağmen, bu oyun battle royale hayranları için bazı yeni konseptler sunuyor.

Sap, ateş ve snowboard

Ring of Elysium’un temel kurulumu PUBG’ye benzemekle birlikte, Ring of Elysium oynamayı kolaylaştıran bir dizi iyileştirme ekler. Örneğin, gelişmiş arayüz sayesinde yağma daha pürüzsüz ve kolaydır. Bu oyunda ayrıca benzersiz tehditler ve taktiksel zorluklar sunan karlı, dağlık bir harita da bulunuyor. Diğer savaş royale oyunlarının çoğunda olduğu gibi, oyuncular birinci şahıs veya üçüncü şahıs bakış açıları arasında seçim yaparak solo veya bir ikili veya takımın bir parçası olarak rekabet edebilir.

Bir klondan daha fazlası

Ring of Elysium endüstri liderinin bir kopyası olarak başlamış olabilir, ancak battle royale hayranları için heyecan verici bir oyun ve bazı yeni zorluklar sunuyor.

Ring of Elysium’u  oynamak ücretsizdir ve şu anda Steam üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir ve bilgisayarınıza yerleştirilmesi sadece birkaç dakika ve kısa bir süre alır. Bu Tencent Games tarafından geliştirilen savaş royale’ye atlamakla ilgileniyorsanız, ücretsiz olarak nasıl yakalayabileceğiniz, yükleyebileceğiniz ve diğer oyuncuların saatlerini hemen temizlemeye başlayabileceğinizle ilgili indirime sahibiz. Şey şu: Aslında çok kolay, bu yüzden çok fazla terlemeyin.

Ne yazık ki, şu anda oyun sadece Steam üzerinden kullanılabilir, ancak gelecekte konsollara doğru yol alıyor olabilir. Eğer hayatta kalmak için savaşa katılmak istiyorsanız, şimdi fareyi ve klavyeyi kırmanız gerekecek, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

Ring of Elysium Nasıl İndirilir ve Oynanır 

 Tencent’in PUBG gibi en yeni battle royale projesini  Steam üzerinden indirebilirsiniz . Şu anda Epic Games Store gibi başka bir fırlatıcı aracılığıyla mevcut değil. Steam’de kullanılabilir olmak, oyunu çok çeşitli yeni kitlelere açtı ve bu nedenle eskisinden daha hızlı bir şekilde büyümesine izin verdi.

Ring of Elysium’u indirmek  için masaüstü istemcisi aracılığıyla Steam’i başlatın veya buradaki Ring of Elysium’un  Steam sayfasına  gidin  . Mavi “Erken Erişim Oyunu” başlığını görene kadar ekranı aşağı kaydırın. Bunun altında, yeşil bir “Play Game” düğmesinin yanında “ Playsi of Elysiumyazan bir mesajın yanı sıra siyah bir “ Oynaması Ücretsiz” düğmesi göreceksiniz  . “Play Game” e basın, oyunu indirmeye başlayın. Ücretsiz olduğu için bir ödeme sayfasına yönlendirilmezsiniz ve fonlar hakkında sorgulanmazsınız. Bu kadar! Hiç vakit kaybetmeden oynayacaksınız.

Oyunun indirilmesi bittiğinde yapmanız gereken tek şey, oyunu indirmeye gittiğiniz sayfadan veya Steam kütüphanenizden başlatmaktır. Daha sonra oyuna başlayabilir, isteğinize göre özelleştirebilir ve Europa’yı almaya hazır olduğunuzda atlayabilirsiniz. Öncelikle yeni bir karakter oluşturmanız gerekeceğine dikkat edin, ancak bu, başlamanın eğlencesinin bir parçasıdır.

Oyunun şu anda Erken Erişim’de olduğunu, yani henüz “tam” bir sürüm olarak sunulmadığını unutmayın. Bu nedenle, zaman zaman oyunu kesintiye uğratan çeşitli hatalarla veya diğer aksaklıklarla çok iyi karşılaşabilirsiniz. Ancak başlangıçta ücretsiz olduğu için – en azından geri ödeme isteğinde bulunmanıza gerek yok, değil mi?

Leave a Reply