Rimworld Torrent Indir

Rimworld Torrent Indir

Rimworld indir

RimWorld bir hikaye üreticisidir.  Hapse atılan korsanlar, umutsuz sömürgeciler, açlık ve hayatta kalma hakkındaki trajik, bükülmüş ve muzaffer hikayeleri birlikte yazmak için tasarlanmıştır. Dünyanın size attığı “rastgele” olayları kontrol ederek çalışır. Her fırtına, korsan baskını ve gezici satıcı AI hikayeci tarafından hikayenize aktarılan bir karttır  . Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç hikaye anlatıcısı var. Randy Random çılgınca şeyler yapar, Cassandra Classic gerginliği arttırır ve Phoebe Chillax rahatlamayı sever.

Rimworld Torrent İndir

 

Kolonistleriniz profesyonel yerleşimciler  değiller – yörüngede yok edilen bir yolcu gemisinden kazazedeler. Bir asilzade, bir muhasebeci ve bir ev hanımı ile sonuçlanabilir. Onları savaşta ele geçirip onları yana çevirerek, köle tüccarlarından satın alarak veya mültecilere alarak daha fazla kolonist edineceksiniz. Yani koloniniz daima rengarenk bir ekip olacak.

RimWorld  , incelenen evrenin kenarında hayatta kalma konusunda büyüleyici bir indie simülatörüdür. Oyuncu sadece üç kişiden oluşan bir grup kolonisti yönetecek. Uzay yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak, hastalıklarını tedavi etmek ve ruh halini yönetmek günlük olarak yapılması gereken en önemli görevlerdir. RimWorld’de koloniyi düzenlemenin yanı sıra savaşabilirsiniz. Bu oyunda rakipler yabancı yaratıklar, uzay korsanları, vahşi hayvanlar ve yanlışlıkla keşfettiğiniz gezegenin diğer sakinleri. Burada zanaatın da olması gereken bir yeri var. Zamanla, oyuncu hem taş hem de ahşap gibi tanıdık malzemeleri ve yabancı kökenli kaynakları kullanarak nesne ve ekipman oluşturmayı öğrenecek.

RimWorld’de rekabetçi bir alt metin yok – bu oyun başka bir şeyle ilgili. İşte rastgele hikayeler ve olaylar, koloni ile ilgili şu ya da bu şekilde bir jeneratör. Yeni bir oyuna her başladığınızda, sizin için yeni olayların girdabına gireceksiniz: dünyayı tekrar incelemek zorundasınız, ancak bir başkası, diğer rakiplere karşı savaşın, koğuşlarınıza daha önce tamamen farklı hastalıklar için davranın. Oyun, özü, en iyi hikayeyi yaratacak olayların sonraki nesli için koloninizin etrafındaki durumu analiz etmek olan «AI hikaye anlatıcısının» mekaniğini kullanıyor.

RimWorld  – size geniş uzayın genişliğinde bir hikaye anlatan bir oyun. Gerçek şu ki, ana karakteriniz, tamamen bilinmeyen bir gezegende yıkılan küçük bir grup kolonistin parçası olacak. Artık hayatınız ve ekibinizin kurtuluşu için büyük bir sorumluluğunuz var. Tüm düşman gücünü yavaş yavaş yok eden müreffeh bir medeniyet yaratmak için her türlü çabayı göstermelisiniz. Kolonistleri yönetin, yürütecekleri emirleri kullanacaksınız. Böylece, işi takip ederek ve süreci kontrol ederek, sıkı çalışmanızda başarılı olabilirsiniz. Servislerinin durumunu dikkatle izleyin ve ayrıca tüm ihtiyaçlarını karşılayın.

Rimworld Torrent İndir

RimWorld oyunu zanaat unsurları için değil, psikolojik nüanslar için dikkat çekicidir, çünkü her kolonist iç problemleri olabilecek benzersiz bir kişidir. Örneğin, hayatta kalanlardan biri sadece bobinlerden uçmak ve bir saldırı ile yiyeceklerle ahıra ateş etmek için hiçbir şey değildir. Grubun geri kalanı elbette yangını ortadan kaldırmak için acele edecek, ancak daha sonra tedavi edilmesi gereken çeşitli derecelerde birden fazla yanma riskiyle karşı karşıya kalacaklar. Ve en ilginç olanı, bu ya da bu kolonistin aklında ne olduğunu asla bilemeyeceksiniz.

RimWorld bir hikaye üreticisidir. Hapse atılan korsanlar, umutsuz sömürgeciler, açlık ve hayatta kalma hakkındaki trajik, bükülmüş ve muzaffer hikayeleri birlikte yazmak için tasarlanmıştır. Dünyanın size attığı «rastgele» olayları kontrol ederek çalışır. Her fırtına, korsan baskını ve gezici satıcı AI hikayeci tarafından hikayenize aktarılan bir karttır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç hikaye anlatıcısı var. Randy Random çılgınca şeyler yapar, Cassandra Classic gerginliği arttırır ve Phoebe Chillax rahatlamayı sever.

Kolonistleriniz profesyonel yerleşimciler değil – yörüngede yok edilen bir yolcu gemisinden kazazedeler. Bir asilzade, bir muhasebeci ve bir ev hanımı ile sonuçlanabilir. Onları savaşta ele geçirip onları yana çevirerek, köle tüccarlarından satın alarak veya mültecilere alarak daha fazla kolonist edineceksiniz. Yani koloniniz daima rengarenk bir ekip olacak.

Her kişinin arka planı izlenir ve nasıl oynadığını etkiler . Bir asilzade sosyal becerilerde (mahkumları işe almak, ticaret fiyatlarını müzakere etmek) çok iyi olacak, ancak fiziksel iş yapmayı reddedecek. Bir çiftlik ekmek, uzun bir deneyimle yiyeceklerin nasıl yetiştirileceğini bilir, ancak araştırma yapamaz. Bir inek bilim adamı araştırmada harikadır, ancak sosyal görevler yapamaz. Genetiği değiştirilmiş bir suikastçi öldürmekten başka bir şey yapamaz – ama bunu çok iyi yapar.

Kolonistler ilişki geliştirir ve yok eder. Her birinin başkaları hakkında bir fikri vardır, bu onların aşık olup olmayacaklarını, evleneceklerini, hile yapacaklarını veya savaşacaklarını belirler. Belki de en iyi iki sömürgeciniz mutlu bir şekilde evlidir – bunlardan biri onu ateşli silah yarasından kurtaran gösterişli cerrah için düşene kadar.

Oyun kutuptan ekvatora kadar bütün bir gezegen üretir . Çökme bölmelerinizi soğuk bir kuzey tundraya, kavrulmuş bir çöl ovasına, ılıman bir ormana veya buharlı bir ekvatoral ormana inmeyi seçin. Farklı alanlarda farklı hayvanlar, bitkiler, hastalıklar, sıcaklıklar, yağış, mineral kaynakları ve arazi bulunur. Hastalık bulaşmış, boğucu bir ormanda hayatta kalmanın bu zorlukları, kavrulmuş bir çöl arazisinde veya iki aylık bir büyüme mevsimi olan donmuş bir tundradakilerden çok farklıdır.

Hayvanları evcilleştirebilir ve eğitebilirsiniz. Sevimli hayvanlar üzgün sömürgecileri neşelendirecek. Çiftlik hayvanları işlenebilir, sağılabilir ve kesilebilir. Saldırı canavarları düşmanlarına salınabilir. Birçok hayvan var – kediler, labrador avcıları, boz ayıları, develer, pumalar, kürkü, tavuklar ve egzotik uzaylı benzeri yaşam formları.

RimWorld’deki insanlar, herhangi bir anda nasıl hissedeceklerine karar vermek için durumlarını ve çevrelerini sürekli olarak gözlemlerler . Açlık ve yorgunluğa, ölüme tanıklık, saygısız bir şekilde gömülmemiş cesetlere, yaralanmaya, karanlıkta bırakılmaya, sıkışık ortamlara sarılmaya, dışarıda veya başkalarıyla aynı odada uyumaya ve diğer birçok duruma yanıt verirler. Çok stresli iseler, sallanabilir veya parçalanabilirler.

Rimworld Torrent İndir

Yaralar, enfeksiyonlar, protezler ve kronik durumlar her vücut kısmında izlenir ve karakterlerin kapasitelerini etkiler . Göz yaralanmaları ateş etmeyi veya ameliyat yapmayı zorlaştırır. Yaralı bacaklar insanları yavaşlatıyor. Eller, beyin, ağız, kalp, karaciğer, böbrekler, mide, ayaklar, parmaklar, ayak parmakları ve daha fazlası yaralanabilir, hastalıklı veya eksik olabilir ve hepsinin mantıksal oyun içi etkileri olabilir. Ve diğer türlerin kendi vücut düzenleri vardır – bir geyiğin bacağını çıkarır ve diğer üçüne hala engel olabilir. Gergedan boynuzu çıkar ve çok daha az tehlikeli.

İlkelden aşkınlara kadar değişen protezlerle vücut parçalarını onarabilirsiniz.. Bir ayaklı bacak, bir gergedanla talihsiz bir olaydan sonra Joe Colonist’i yürütebilir, ancak yine de oldukça yavaş olacaktır. Gelecek yıl bir tüccardan pahalı bir biyonik bacak al ve Joe insanüstü bir koşucu olur. İç organları bile çıkarabilir, satabilir, satın alabilir ve nakledebilirsiniz.

Ana Özellikler

 • Kolonistlerin ruh hallerini, ihtiyaçlarını, yaralarını ve hastalıklarını yönetin.
 • Metal, ahşap, taş, kumaş veya fütüristik malzemelerden moda yapılar, silahlar ve giysiler.
 • Sevimli evcil hayvanları, üretken çiftlik hayvanlarını ve ölümcül saldırı canavarlarını evcilleştirin ve eğitin.
 • Kolonistlerin aile üyeleri, sevenler ve eşlerle ilişkileri geliştirip kopardıklarını izleyin.
 • Korsan akıncıları, düşman kabileler, öfkeli hayvanlar, dev tünel böcekleri ve eski öldürme makineleri ile savaşın.
 • Geçen gemilerle ticaret ve karavan ticareti.
 • Keyifli bir alana dönüştürmek için koloninizi süsleyin.
 • Kar, hava fırtınaları kazın ve yangınlarla savaşın.
 • Mültecileri ya da mahkumları yakalayın ve onları kendi tarafınıza çevirin ya da köleliğe satmak.
 • Her oynadığınızda yeni oluşturulan bir dünyayı keşfedin.
 • Çöl, orman, tundra ve daha fazlasında koloniler oluşturun.
 • Akıllı ve göze batmayan bir AI öğretmeninin yardımıyla kolayca oynamayı öğrenin.

Sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8
İşlemci: Çift Çekirdekli 2
Bellek: 1024 MB
Video: 256 MB
Boş sabit disk alanı: 200 MB

Leave a Reply