Ride 2 Indir

5/5 - (1 vote)
Ücretsiz Bisiklet Paketi 2 DLC’yi indirin ve Suzuki RMZ 450 2015 ve MV Agusta F4 1000 Tamburini’yi garajınıza ekleyebilirsiniz!
2007’de piyasaya sürülen RMZ 450, elektronik yakıt enjeksiyonlu ilk motokros bisikletiydi. 2015 modeli, devrim niteliğindeki S-HAC (Suzuki Holeshot Assist Control) sistemini tanıttı: bu düğme ile yumuşak veya sert yüzeylere binip binmediğinize göre iki alternatif arasından seçim yaparak haritayı değiştirebilirsiniz. Bu mükemmel bir his sağlar!
F4 1000 S’nin özel bir baskısı olarak piyasaya sürülen MV Agusta F4 Tamburini, adını ünlü İtalyan tasarımcıdan alıyor. 2005 yılında halka sunulan Tork Vites Sistemini (TSS) monte eden ilk F4, 172.8 bg’den en iyi şekilde yararlanıyor. Tamamen karbon fiberde 300 km / s’yi aşabilir. Bisiklet sadece 300 adetlik sınırlı sayıda üretildi.
Ne için bekliyorsun? Ücretsiz DLC’yi indirin ve bu iki bisikleti koleksiyonunuza ekleyin!

PC Download için Ride 2  PC platformunda Windows simülatörü motosiklet yarışında yayınlandı. İtalyan Studio Milestone oyunu, öncüllerin arkasındaki ekiple Superbike ve MotoGP gibi döngülerin bazı yönlerini üretti. Windows PC için tasarlanan RIDE 2, iki yüzden fazla iki tekerlekli model yönetmenizi sağlar. Yazarlar, üreticilerin gerekli tüm lisanslarını aldılar, böylece her biri hem görsel olarak hem de sürüş sırasında davranışlar dikkatlice geri yüklendi.

Ride 2 Indir

Ride 2 Download Onları yedi kategoriye ayrılmış otuzdan fazla rota için test ediyoruz. Yazarlar için öncelik gerçekçilikti ve bu bakımdan RIDE 2 ilk kısımdan daha gelişmiş üretim yapıyor. Yaratıcı motosiklet büyük güç dysponowały, ama aynı zamanda kontrol etmek zor olduğundan emin yaptı. Oyun sırasında küçük hatalar bile kazalara yol açabilir, daha az deneyimli oyuncular için bile bir dizi tesis görme olasılığı vardır.

Ayrıca makineleri değiştirmek için kapsamlı bir sisteme sahiptir. Seleflerinden beri birçok değişiklik oldu ve bu kez bu öğenin 1.200’den fazla parçasını da gördü, böylece motosikletlerimizin neredeyse tüm yönlerini değiştirebilirsiniz. Oyun tek oyuncular için çeşitli modlar sunuyor. Bunlardan en önemlisi, dünya yarışının çeşitli bölümlerinde düzenlenen, Super 1000 Super 600 veya tarihi şampiyona gibi kategorilere ayrılan derste yapay zeka ile rekabet edebileceğimiz Dünya Turu.

Normal yarışlara ek olarak, zaman ve paralel yarışların zorluklarını üstleniriz ve tüm başarılar ve başarısızlıklar rakiplerimizin genel itibarını şekillendirir ve kariyerinin daha da gelişmesine karar verir. RIDE 2 ayrıca hem bireysel savaşlarda hem de çok oyunculu şampiyonalarda çok oyunculu oyunlara katılmanıza izin verir. Serinin ilk bölümüyle karşılaştırıldığında, RIDE 2 önemli ölçüde geliştirilmiş grafik tasarım sunar. Dokular daha keskin, motosiklet modelleri daha fazla ayrıntıya sahip olabilir ve rotalar daha gerçekçi görünüyor. Yazarlar yapay zekayı büyük ölçüde geliştirdiler.

Ne yazık ki durum bu değil. Ride 2 Ücretsiz bilgisayar kekikleri Başlangıç ​​ekipmanında ve bu garip orijinal dönüş, dizilimin bu deneyimin rahatlığını tehlikeye atıyor. Her Forza Horizon 3 ve Gran Turismo’nun muazzam başarıları arasında, oyuncuları arasında bir istek duygusu aşılamalarıdır. Aynı şekilde, sıralamada nakliye yapmak, para kazanmak ve yeni motorlar başlatmak istiyoruz. En önemlisi, bu oyunlar yeni yetenekler bulmamıza izin veriyor! Onları yeni pistlerin üzerinde test edin ve daha tamamlanmış savaşçıların aksine, katı ve çevrimiçi. Bu istekli güç, kendini geliştirmeye teşvik eder! Ek olarak, çok şey elde ettiğimiz için ödüllendirilirken kendimiz hakkında doğru hissediyoruz. Oldukça basit, çaba döngüsü, övgü ve tatmin.

Sürücü desteği özellikleri
Download Ride 2, döngünün en kolay deneme bölümünü sunar Her zaman zamanınızı tehlikeye sokan bir dizi kazaya yaklaşın. Sıkıcı bir sunum, her bükülme sırasında sessiz eğlence ile sona erer, oyun içi finansal model sizi ezmeye zorlar! Aynı şekilde, kısıtlayıcı, düzenli bir şekilde geçiminiz mümkün ve büyük miktarda bisiklete sahip olmanıza bakılmaksızın! Yere doğru yükselmek için tekrarlama hissi almak uzun sürmez. Bireysel olarak, Ride 2 sorunlarının hiçbiri oyun kırıcı olarak işlev görecek kadar aşırı değildir.

En iyi bisiklet yarış oyunları

Oyunun ön eğitimini tamamladıktan sonra ilk motosikletinizi seçmeniz istenir! Kirden rota bisikletlerine kadar çeşitli küçük bir seçimden. Ride 2 Free oyununda, geçiminizin ilk örneği olarak girme olasılığınızı seçmek için doğrudan akış gerçekleştirirsiniz. Ancak, çok sayıda menü katmanının derinliklerine ulaşıncaya kadar en sevdiğiniz motosikletin ne için nitelikli olduğuna dair herhangi bir işaret yok. Örneğin, bunu ekranları yüklemenin büyük bir çeşitliliği ile birleştirin ve ilk tüketici keyfine sahip olursunuz. Özetle, tüm parti, yarışmaya bile başlayıncaya kadar oyunu forestall etmeye ikna etmeye çalışıyor mu? Bunu takiben, Dünya Turu tanıtım videosu üzerinden gerçekleşen korkunç seslendirme, temyiz yolunda çok az şey sunuyor! Aynı şekilde ruhsuz da yeni bisikletler barındırıyor.

Özellikleri

 • Sürükleyici oyun deneyimi
 • Gerçekçi 3D grafikler
 • Uçakta silah varsa rakipler görünmeyecek
 • Ve silah olmasa bile – kendileri veya sizin için üzülmezler!
 • Kazanmanın herhangi bir yolu iyidir

Ride 2 Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi: Windows® 7 SP1 / Windows® 8 / Windows® 8.1 / Windows® 10
 • İşlemci: Intel i5 2500K 3.3GHz / AMD Phenom II X4 850 veya eşdeğeri
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GT 640 / Radeon HD 6670 1GB *
 • DirectX: Sürüm 10
 • Depolama: 33 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX uyumlu

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows® 7 SP1 64-Bit / Windows® 8 64-Bit / Windows® 8.1 64-Bit / Windows® 10
 • İşlemci: Intel Core i5 4670K 3.4 GHz / AMD FX-9590 4.7 GHz veya eşdeğeri
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 390 4GB *
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 33 GB kullanılabilir alan

Kurulum:

 1. .İso dosyasını yazma veya bağlama
 2. Setup.exe dosyasını çalıştırın ve yükleyin
 3. Çatlağı CODEX dizininden installdir’e kopyala
 4. Oyna
 5. Eğer oyunu beğendiyseniz geliştiricileri desteklemek için satın alın
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...