Resident Evil 7 Indir

5/5 - (1 vote)

Resident Evil 7 Indir

Resident Evil 7, franchise’ın henüz ölmediğini kanıtlıyor

Ve haklı olarak, Resident Evil 5 ve 6’nın yaptıkları karışıklıktan beri Resident Evil 4’ün büyüsünü yeniden yaratmak için çok uğraşıyorlardı, ancak yaptıkları tek şey biftek yerine daha fazla cızırtı eklemekti. Resident Evil 7  , pek çok taraftarı kızdıracak üçüncü şahıs bir nişancı kadar değil, ama en azından franchise içinde yeni bir şey.

Bu aslında oyunun 11. taksitidir, ancak biyolojik silahların devam eden hikayesi ile ilgili yedinci.

Resident Evil 7 biohazard, ünlü Resident Evil serisinin bir sonraki büyük girişidir ve köklerinden yararlandığı ve gerçekten dehşet verici bir korku deneyimine kapı açtığı için franchise için yeni bir yol belirler. Capcom’un yeni RE Motoru tarafından desteklenen fotogerçekçi bir tarzda serinin ilk kişiye görebileceği dramatik bir yeni değişim olan Resident Evil 7, heyecan verici korkuyu yakın ve kişisel hale getiren benzeri görülmemiş bir daldırma seviyesi sunuyor.

Günümüz kırsal Amerika’sında yer alan ve Resident Evil® 6’nın dramatik olaylarından sonra yer alan oyuncular, terörü doğrudan birinci şahıs perspektifinden yaşarlar. Resident Evil 7, dizinin yirmi yıl önce “hayatta kalma dehşetini” ilk ortaya çıkaran keşif ve gergin atmosferin imza oyun öğelerini somutlaştırıyor; bu arada, oyun sistemlerinin tamamen yenilenmesi hayatta kalma korku deneyimini aynı anda bir sonraki seviyeye taşıyor.

Silent Hill 2’nin Tasarım Üzerindeki Etkisi

Franchise’ın diğer türlere kısa bir baskınına rağmen, Resident Evil 7   , hayatta kalma korkusu olan ilk oyunda ortaya çıkan ana fikre geri döner . Oyun, eylemi düşürerek, gerilimi artırarak, düşmanı daha tehlikeli hale getirerek ve sizi daha az malzeme ile bırakarak bazı açılardan köklerine geri döner. Bu oyunda çok daha savunmasızsınız.

Resident Evil 7 İndir

Ordunun veya herhangi bir polis memurunun parçası değilsiniz ve eğitiminiz yok. Sen sadece hayatta kalmaya çalışan ortalama bir  Joe’sun . Capcom, oyuna büyük bir olgunluk derecesi eklemedi, ancak yapacaklarına söz verdiler, ancak çok sevilen (ve dehşet verici) Silent Hill 2’den birkaç stil ipucu aldılar ve bu doğru yönde atılmış bir adım. Oyun, Resident Evil hayranlarının beklediğinden bir adım uzakta, bu da daha az B-film içeriği anlamına geliyor, ancak bu mutlaka kötü bir şey değil.

Bu oyun Resident Evil serisinin 23. taksit. Hikaye, Baker evini kayıp karısı Mia için arayan Ethan Winters etrafında dönüyor. Mia’nın ölmesi gerekiyordu, ancak Ethan daha sonra Mia’nın vahşi bir evin bodrumunda yaşadığını ve hapsedildiğini öğrenir. Ethan, Mia’nın tedavisi için serum geliştirmek için mücadele eder, ancak Zoe’yi kurtarır. Daha sonra Ethan, bu yıkımın arkasındaki Eveline’yi öldürür ve Mia’yı kurtarır.

Atmosferik, Kasvetli ve Oldukça Korkutucu

Kesikler sahneleri  şaşırtıcı. Aksiyon dolu veya heyecan verici oldukları için değil, atmosferik ve korkutucu oldukları için. Ayrıca, Resident Evil’in iki devamı için eksik olduğu bir şey olan gizem ve gerginlikle doludur. Film müziği, hem ses efektleri hem de müzik,  karanlık, nemli, korkutucu ve doğru.

Resident Evil 4’ten beri oyun bu huysuz ve karakter dolu hissetmedi ve ilk Resident Evil oyununu hafifçe hatırlatıyor. Oyun içi grafikler, çoğu taraftarın umduğu gibi çene düşmüyor. Bu bir oyun kırıcı değil; sadece biraz hayal kırıklığı yaratıyor.

Ancak, Resident Evil 1’in HD re-master’ı kanıtlandığı gibi, Resident Evil 7 daha da iyi bir şeye dönüşebilir  . Oyun aslında oldukça rahatsız edici, bu da Resident Evil oyunlarının bir süredir eksik olduğu bir şey. Bazı oyun ortamlarını perili olarak karıştırabilirsiniz, bu da oyunu daha ilginç hale getirir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Gerekli)
 • İşlemci:  Intel® Core ™ i5-4460, 2.70GHz veya AMD FX ™ -6300 veya daha iyisi
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA® GeForce® GTX 760 or
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  24 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectSound uyumlu (DirectX® 9.0c veya üstünü desteklemelidir)

ÖNERİLEN:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Gerekli)
 • İşlemci:  Intel® Core ™ i7 3770 3.4GHz
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 3GB VRAM ile NVIDIA® GeForce® GTX 1060
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  24 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectSound uyumlu (DirectX® 9.0c veya üstünü desteklemelidir)

Sonuçlar

Özellikle Resident Evil 5 ve 6’dan nefret ettiyseniz bir şans verin. Bu bölüm ilkini hatırlatır ve franchise’a tekrar aşık olmanıza yardımcı olabilir. Belki franchise henüz ölmedi.

Herhangi bir franchise ölüleri geri getirmeyi bilirse, Resident Evil’dir. Oynanışı görüp sevmedikçe, satın almadan önce satışa çıkmasını beklemek isteyebilirsiniz. Oyunun oldukça fazla oynanabilirliği var, ancak Resident Evil oyunlarının çoğunda olduğu gibi, daha fazla tamamladığınızda korku faktörünü kaybediyor.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...