Resident Evil 6 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Resident Evil 6 Indir

“Resident Evil 6”, 2013’ün korku türünde en güçlü eser olmayı vaat eden müthiş bir eylem ve dehşettir. “Resident Evil” serisinin favorilerine Leon Kennedy, Chris Redfield ve Ade Wong katıldı Jake Muller dahil yeni kahramanlar tarafından. Yeni bir kabusla karşılaşacaklar – en tehlikeli virüs C ve aynı zamanda savaştan muzdarip Doğu Avrupa ülkesi Edonia olan Kuzey Amerika’yı ve Çin’in Lanshang şehrini ziyaret edecekler.

Resident Evil 6 Torrent İndir

Resident Evil 6, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon-macera üçüncü şahıs nişancı oyunu. 2 Ekim 2012’de farklı platformlarda PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One, PC oyunları için Microsoft Windows’da piyasaya sürüldü. Biyoterörizme karşı savaş devam ederken, ünlü gaziler Chris Redfield, hayatta kalma dehşeti Leon Kennedy en son tehdidi takip ediyor, aslında bunun Ada wong’un karanlık klonu olduğunu keşfettiler. Şimdi Carla ve Chris en ölümcül biyo-silah “C-Virus” u savunmak zorundalar. Resident Evil’in bu bölümünde yaşanacak daha çok şey var.

Resident Evil 6, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Ekim 2012’de PlayStation 3 ve Xbox 360 ve Mart 2013’te Windows için piyasaya sürüldü. Oyuncular, dünya çapında bir biyo-terör saldırısının arkasındaki güçle yüzleşirken Leon S. Kennedy, Chris Redfield ve Ada Wong gibi çeşitli karakterleri kontrol ediyorlar; her karakterin kendine özgü yetenekleri ve stilleri vardır.

Resident Evil 6, oyuncuların iç içe geçmiş storylines ile dört senaryo arasından seçim yapmalarını sağlar. Her senaryo dört ana kahramandan birini takip eder: Leon S.Kennedy, Chris Redfield, Jake Muller ve Ada Wong. Her senaryodaki oyuncu karakterlerinin yapay zeka (AI) veya yerel veya çevrimiçi çok oyunculu üzerinden başka bir oyuncu tarafından kontrol edilen kendi ortakları olacaktır.

Resident Evil 6 Torrent İndir

Uploader, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile Resident Evil 6: Complete Pack’i şimdi indirin. 1.0.6 sürümüne güncellendi; DLC: Saldırı Modu, Yırtıcı Modu, Kuşatma Modu, Hayatta Kalanlar Modu, Sol 4 Ölü 2 Karakter, Duvar Kağıdı, Film Müziği, Sanat Kitabı dahil.
Bir eylem, terör ve hayatta kalma karışımıyla Resident Evil 6, 2013’ün dramatik korku deneyimi olmayı vaat ediyor.

Japonya’da Biohazard 6 olarak bilinen Resident Evil 6, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Resident Evil 6, oyuncuların iç içe geçmiş storylines ile dört senaryo arasından seçim yapmalarını sağlar. Her senaryo dört ana kahramandan birini takip eder: Leon S.Kennedy, Chris Redfield, Jake Muller ve Ada Wong. Her senaryodaki oyuncu karakterlerinin yapay zeka (AI) veya yerel veya çevrimiçi çok oyunculu üzerinden başka bir oyuncu tarafından kontrol edilen kendi ortakları olacaktır. Ayrıca, her senaryoda farklı bir oyun stili bulunur; örneğin, bazı oyuncu karakterleri saldırılara karşı daha savunmasızken, diğerleri daha dayanıklıdır. Her bir merkezi karakterin, artan yeniden yükleme sürelerinden ve daha fazla mühimmat taşıyan farklı yetenekleri vardır. Resident Evil 6, çekim ve kayma sırasında herhangi bir yönde yuvarlanma ve koşma gibi yeni yenilikler ve oyun mekaniği sunuyor. Oyun ayrıca dört kişilik bir kooperatif moduna sahiptir. Tek oyuncu modunda oynarken, oyuncu başka bir oyuncunun istediği zaman çevrimiçi olarak katılmasına izin verebilir. Belirli eylemleri gerçekleştirirken, oynatıcının düğmelere basarak veya oyun çubuklarını sınırlı bir süre içinde manipüle ederek ekrandaki komutları izlemesi gereken hızlı zaman olayları meydana gelebilir.

Resident Evil 6 Torrent İndir

Resident Evil 6 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Resident Evil 6 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. 
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Resident Evil 6 indirmeyi tamamladıktan sonra, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista / XP, Windows 7, Windows 8
 • İşlemci:  Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz veya daha iyisi, AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz veya daha iyisi
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Sabit Disk Alanı:  16 GB boş sabit disk alanı
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce 8800GTS veya daha iyisi
 • DirectX:  9.0c veya üstü

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista / XP, Windows 7, Windows 8
 • İşlemci:  Intel CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz veya daha iyisi, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz veya daha iyisi
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Sabit Disk Alanı:  16 GB boş sabit disk alanı
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 560 veya daha iyisi
 • DirectX:  9.0c veya üstü
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...