Resident evil 5 Indir

Resident evil 5 Indir

Resident Evil beş,  sekizinci Eylül 2009’da dizüstü bilgisayar için Cap-com tarafından taburcu edildi. sanal kamera teknolojisini kullanan ilk oyundur. Oyuncular düşmanları zayıflatmak için tabanca, otomatik tüfek ve yakın muharebe saldırısı kullanabilirler. Bu oyun boyunca Chris Red-field, terörizm eylemini ortadan kaldırmak için yeni ortağı DSÖ yerli Afrikalı Sheba Palomar’ın bir parçası olduğu kıtada.
Ücretsiz transfer Resident Evil five Crack ile Japonya’da Bio-hazard beş olarak kutlandı. Cap-com tarafından geliştirilen ve yazılmış bireysel bir shooter oyunu olabilir. Resident Evil beş serisinin yedinci bölümü olan oyun, 5 Mart 2009’da Japonya’da ve on üç Mart 2009’da Kuzey Amerika ve Avrupa’da PlayStation üç ve Xbox 360 ve Gregorian takvim ayı 2009 için Microsoft Windows sekiz için taburcu edildi.
Oyun 2005 yılında, aynı yıl öncüsü Resident Evil four taburcu edildi ve bu oyundan birkaç personel ve birincil Resident Evil endişesi ile ilan edildi. Sporun içinde ilk kez kullanılan kesim sahneleri için hareket yakalamanın kullanılması, karakterlerin yapılması, hareketlerin çok gerçekçi olmasıydı. Oyunun yapımcısı benzer değildi, çünkü önceki taksit, oyunun yapımcısı Jun altın meşe mantarı, birincil oyundan bazı tematiklerin kullanıldığını belirtti.
Resident Evil 5 İndir
Aksiyon ve hayatta kalma korkularını harmanlayan Resident Evil vi, 2013’ün dramatik korku deneyimi olmayı garanti ediyor. korku, olağanüstü virülan C-virüsü, Kuzey Amerika, savaşın parçaladığı Nipponese Avrupa Makedonya devleti ve dolayısıyla Çin’in Diller şehri arasındaki anlatı hareketleri sonucunda.

Mart ayından bu yana Capcom’un juggernaut’unu bekliyoruz. PC sicili tam olarak parlamıyor, bu yüzden altı ay endişeli. Neyse ki elimizde mükemmel bir şekilde taşınan bir oyun var. Ekstralar ile patlamaz, ancak bir PC bağlantı noktasının sahip olması gereken her şeye sahiptir: çalışma kontrolleri, gelişmiş grafikler ve konsol kuzeni ile aynı özellikler.

Şimdiye kadar muhtemelen temel bilgileri biliyorsunuzdur. Kurgusal bir Afrika devleti kargaşa içindedir ve Chris Redfield, biyoterörist tehdidi engellemek için yerel kız Shiva Alomar ile birlikte çalışmak üzere BSAA tarafından uçurulmuştur. Doğal olarak her şey güneye gider. Yerliler dengesiz, gözlerden kanıyor ve kafaları bir dokunaç kütlesine patlıyor. Cennette sadece bir gün daha.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, hayatta kalmak için herkes biraz boktan, bu yüzden hızlı bir şekilde size ve ortak ortağınıza geliyor. Onu yetkili Al’ın ellerinde bırakabilirsiniz ya da kullanışlı bir arkadaşınız varsa, Games For Windows – LIVE’ı kullanarak atlayabilirler. Oyun boyunca birlikte savaşmak RE5’in tecrit korkusu duygusunu ortadan kaldırıyor, ancak çok daha keyifli hale getiriyor.

Afrika dışında

Birincisi, titiz envanter sistemini yönetilebilir hale getirir. Fare desteğinin dahil edilmesi tahriş faktörünü derse geçirse de, savaş sıcağında bir şeyler seçmek hala garip. Capcom çalışırken değiştirilebilir anahtarlar uyguladı, ancak sürekli değişen öğelerin sayısını hatırlamak çoğu zaman onları geçersiz ve geçersiz kılar. Yine de, biraz pratik yaptıktan sonra, enfekte olanı kolayca göndereceksiniz.

Başka bir PC artı noktası, fare ve klavyenin getirdiği artan hareketliliktir. Kontroller mükemmel çalışıyor ve silah hassasiyeti nedeniyle silah sesleri çok daha doğru. Düşman orduları L4D’nin çılgın hızından yoksun olabilir, ancak size doğru ilerlediklerinde sınırda hissetmemek zordur. Cephane RE5’te öncekilerden daha bol olabilir, ancak bu önemli noktalarda koşmanızı engellemez, bu yüzden yine de akıllıca çekim yapmanız gerekir.

Daha yüksek çözünürlüklerde (güzel bir oyunu daha da iyi hale getirir), yeni kıyafetler, yükseltilebilir silahlar, paralı asker modu, kıyaslama ve 3D desteği ile Resident Evil 5’e tekrar tekrar geri döneceğiniz anlamına gelir.

Resident Evil 5, bir önceki oyunun serinin en iyisi olarak övülmesinden sonra 2009’un en çok beklenen oyunlarından biridir. Birçoğu zombi öldürme tacının şimdi Left for Dead’e ait olup olmadığını merak ederken, Capcom’u ve onların sevilen çok sevilen tür tanımlayan serilerini indirim yapmak aptalca olurdu.

Bu kıyaslama aracı temel olarak, sisteminizin oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağını kontrol etmenizi sağlayan oynanamaz bir demodur. Demo çalıştıktan sonra, sisteminiz testi geçemediyse çözünürlük, grafik seviyeleri, hareket bulanıklığı ve benzeri gibi bazı parametreleri değiştirebileceğiniz bir karar verilir!

Konsol oyunları bu yılın başlarında piyasaya sürülürken, PC sürümü NVIDIA GeForce 3D Vision Tech için daha fazla içerik ve destek sunuyor. Bilgisayarınız yeterince güçlüyse ve ekranınız yeterince iyi ise, özel gözlükleri satın alırsanız 3D olarak zombileri deneyimleyebileceksiniz.

Artıları

  • Gerçek grafik motorunu kullanır
  • Size kapsamlı bir rapor sunar
  • Harika görünüyor!

EKSİLERİ

  • Sigara oynanabilir

Leave a Reply