Resident Evil 4 Torrent Indir

Resident Evil 4 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Resident Evil 4 Indir

1996’da PlayStation’daki ilk çıkışından bu yana, tür tanımlayan Resident Evil serisi, hayatta kalma korku oyunlarının her zaman ön saflarında kalmasına rağmen iniş ve çıkışlarını yaptı. Yine de Resident Evil 4’ü serinin en yüksek noktalarından biri olarak adlandırmak yeterli değil, çünkü bu muhtemelen şimdiye kadar oluşturulan en büyük korku temalı aksiyon oyunu. Resident Evil 4, özellikle ilham verici, son teknoloji ürünü sinematik sunumunun, hepsi kararlı bir şekilde sarılmış amansızca heyecan verici, beyaz boğum eylemiyle nasıl iyi çalıştığı konusunda çeşitli şekillerde inanılmaz bir başarı. gizli sır ve bonus ekstralarla dolu uzun macera.

Resident Evil 4 Torrent İndir

Resident Evil 4 , Capcom Production Studio 4 tarafından geliştirilen ve Capcom tarafından yayınlanan üçüncü şahıs nişancı hayatta kalma korku video oyunudur. Resident Evil serisinin altıncı büyük taksit, ilk olarak 2005 yılında GameCube için piyasaya sürüldü. Oyuncular, ABD başkanının kaçırılan Ashley Graham’ı kurtarmak için görevlendirilen ABD hükümeti özel ajanı Leon S. Kennedy’yi kontrol ediyor. bir kült tarafından. Avrupa’nın kırsal kesiminde Leon, zihin kontrol eden bir parazit bulaşmış köylülerle savaşır ve casus Ada Wong ile tekrar bir araya gelir.

PlayStation 2 için geliştirme, 1999 kadar erken başladı. Resident Evil 4, önerilen dört versiyonun atıldığı uzun bir gelişme geçirdi; ilk girişim yapımcı Shinji Mikami’den sonra Hideki Kamiya tarafından yönetildi. Oyun, Capcom Five’ın bir parçası olarak GameCube’e özel olarak duyuruldu, ancak bir PlayStation 2 sürümü piyasaya sürülmeden önce açıklandı. Resident Evil 4, Windows, Wii, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’e ve iOS, Zeebo ve Android için küçültülmüş sürümlerde taşındı.

Resident Evil 4, öyküsü, oynanışı, ses oyunculuğu ve karakterleri için övgü ile eleştirel beğeni topladı. 2005 için birden fazla Yılın Oyunu ödülü aldı ve hayatta kalma korkusunun ve üçüncü şahıs nişancı türlerinin evrimini etkileyen başarılı bir platformlar arası hit olarak görüldü. Video oyunlarında “omzunun üstünden” üçüncü şahıs bakış açısına öncülük etti. Yaygın olarak tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edilir. Bir netice, Resident Evil 5, 2009’da serbest bırakıldı.

Resident Evil 4 Torrent İndir

Oynanış

Serinin önceki oyunlarından önemli ölçüde ayrılan oyuncu, kahramanı Leon S. Kennedy’yi üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol ediyor. Oyun, daha az hayatta kalma korku unsuru olan eylemlere ve çatışmalara odaklanır. Kamera Leon’un arkasına yerleştirilir ve bir silahı hedeflerken omuz üstü bir görünüm veya bir keskin nişancı tüfeği ile nişan alırken birinci şahıs görünümü için yakınlaştırır. Ateşli silahlar için artı işareti yoktur, bunun yerine her ateşli silahın lazer görüşü vardır. Oyuncuların sadece düz, yukarı veya aşağı ateş edebileceği önceki oyunların aksine, oyuncuların daha fazla seçeneği vardır. Örneğin, ayaklara yapılan atışlar düşmanların yanmasına neden olabilir ve silahlara yapılan atışlar silahlarını düşürmelerine neden olabilir. Oyuncular atılan eksenler veya tırpanlar gibi mermileri vurabilir.

Resident Evil 4 Ultimate HD Remaster 2014’ün başında piyasaya sürüldü. Orijinal Resident Evil 4 oyunu ama HD dokularla. Hikaye aynı kalır ve hiçbir şekilde değiştirilmemiştir. Resident Evil 4’te, Başkan’ın kaçırılan kızını kurtarmak için görevlendirilen özel ajan Leon S. Kennedy olarak oynuyorsunuz. Avrupa’da kırsal bir köye giden yolu bularak, önceki oyunların geleneksel kereste zombi düşmanlarından uzaklaşan birçok tehditle karşı karşıya. Genel olarak, Resident Evil 4’ün serinin en iyilerinden biri olduğu iddia edildi ve bence en iyi Resident Evil oyunu. Zombi öldürmek, birkaç farklı yol ve görevden geçmek, tüccardan silah yükseltmek ve kalbi düşüren korkutucu patronlarla savaşmak için çok eğlenceli olacak.

Resident Evil 4 Torrent İndir

Resident Evil 4 Ultimate HD Torrent Talimatları

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın ve torrent’i açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet’i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa  uTorrent’i indirmek için buraya  tıklayın .
 2. Resident Evil 4 Ultimate HD indirme işlemi tamamlandığında, torrent üzerinde sağ tıklayın ve “İçeren Klasörü Aç” ı seçin.
 3. Resident Evil 4 Ultimate HD klasörünün içini çift tıklayın ve “setup” uygulamasını çalıştırın.
 4. Oyunu kur. Hiçbir dosyanın bozulmaması için herhangi bir anti virüs biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.
 5. Tamamlandığında, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yönetici olarak oyunu çalıştırmak ve video sürücüleri güncellemek için emin olun ve DirectX alabilirsiniz hangi yüklü  burada .

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista®, Windows 7, Windows 8
 • İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2.4 Ghz veya daha iyisi, AMD Athlon ™ X2 2.8 Ghz veya daha iyisi
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 8800GTS veya daha iyisi, ATI Radeon ™ HD 4850 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Resident Evil 4 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Resident Evil 4 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse, kullanın:  www.gametrex.com
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Resident Evil 4 indirmeyi tamamladıktan sonra .iso dosyasını PowerISO  veya  Daemon Tools gibi bir yazılım kullanarak açın  .
 4. Oyun kurulumunu .iso dosyası içinde çalıştırın. Oyun kurulumuna gidin (varsayılan olarak her şeyi bırakabilirsiniz) ve oyunu yükleyin.
 5. Şimdi oyunu masaüstü kısayolundan başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Leave a Reply