resident evil 2 torrent

Resident Evil 2 Torrent

Resident Evil 2 Indir

Capcom’un orijinal Resident Evil’in başarısından sonra, geliştiriciler 25 Ocak 2019’da yeniden başlatmayı başlattılar. Bu hayatta kalma korku oyunu, oyuncuların bir polis Leon S.Kennedy ve bir üniversite öğrencisi Claire’i kontrol ettiği Capcom tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Her iki karakter de bir zombi kıyameti sırasında Raccoon City’den kaçmaya çalışır. Yeni sürüm, serideki önceki ana hat girişinin oyuncu sayısının üç katından fazla arttı, Resident Evil 7. Resident Evil 2 Remake, etkili özellikleri ve grafikleri olan PC’deki en iyi korku oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Bu yeni sürüm, sahnelerin daha gelişmiş bir şekilde değiştirildiği ve senaryoların Capcom’un Mike Lunn marka müdürünün belirttiği gibi oyuncuya dehşet verici heyecanları koruyacak şekilde oluşturulduğu büyüleyici yeniliklerle piyasaya sürüldü.

resident evil 2 torrent

Resident Evil 2 Remake  – sadece yeniden çizilen grafikler ve yeni dokular ile bir kült oyunun niş yeniden yayınlanması değildir. Biohazard RE: 2, yeni tescilli oyun motoru RE-Engine’de tam teşekküllü, yeniden oluşturulmuş bir Capcom medya ürünüdür. Eski iyi bir hikaye olmasaydı, oyuna Resident Evil serisinde Japon geliştiricilerin yepyeni bir ürünü denebilirdi. Grafik bileşeniyle her şey açık – tamamen yeni, modern ve göze hoş geliyor. Oyun mekaniğine gelince, orijinal devamı Resident Evila’da bulunan tüm standart oyun öğelerinin Biohazard 4 ve Resident Evil 5 tarzında tamamen yeniden yapıldığını belirtmek gerekir.

Başka bir deyişle, bu arada iki olacak ve hikayeler aralarında kesişmeyen kahramanın omzundan dolayı kameraya bir bakışla en hoş ve çok uygun kontrolü bulacaksınız. , başka bir sürpriz remake oldu. Resident Evil 2 / Biohazard RE: 2’nin 2018 örneğinin yukarıda belirtildiği gibi yeniden yayınlanması tamamen bağımsız bir oyundur. Ve bu bize zombilerle ilgili en büyük oyun serisinin ilk bölümünde ya da sonraki oyunlarda oynamayan kullanıcıların bile Capcom yeniliklerini oynayabileceğini söylüyor. Remake öneki ile devamında, manevi akıl hocası ve birçok bu gerçekten inanılmaz hikayenin gerçek hayranlarına hitap edecek birçok eğlenceli Paskalya yumurtası için birçok arsa referansı olacak.

resident evil 2 torrent

RE 2 iki oynanabilir karakter içerir: Leon Kennedy ve Claire Redfield. Bu iki kahramanın hikayeleri temelde farklıdır. Leon bir polis ise ve çekim becerileri en başından beri cesetlerin kafasında tam anlamıyla delik açmasına izin veriyorsa, erkek kardeşini arayan bir lise öğrencisi Raccoon City civarında hayatta kalmalıdır. Ayrıca oyunun gizli karakter olan Ada Wong için oynanması da muhtemeldir.

Tüm türün gelişimini etkileyen bir kült şaheser olan Resident Evil 2, yirmi yıl sonra geri dönüyor ve geçen yılki gişe rekorları kıran Resident Evil 7 biyolojik tehlikesinden en iyisini emiyor. Ünlü hitin modern versiyonu klasik gerilim filmine yeni bir bakış sunacak ve heyecan verici bir hikaye yine yeni polis memuru Leon S.Kennedy ve öğrenci Claire Redfield’ı tanıtacak.
Sadece birbirlerine güvenerek, ölüm tuzağına dönüşen şehirde hayatta kalmak için mümkün ve imkansız olan her şeyi yapmak zorundalar. Her kahramanın kendi hikaye kampanyası vardır, böylece oyunun olaylarını bütünüyle – her iki karakterin gözünden de görebilirsiniz.
En yeni Capcom teknolojisi sayesinde en yüksek seviyede grafik gerçekçiliği elde edilir. Zombi cisimleri hasara tepki verir ve yaşayan ölüleri mezara nasıl geri göndermeye çalışırsanız çalışın, alınan herhangi bir hasarı gerçek zamanlı olarak görüntüler.
“Omzunun arkasında” kamera konumu ile birlikte, Raccoon City canavarları ile yeni bir tanıdık korkutucu bir şekilde kapanacak ve bekar sesleri olacak ve oyun ünlü korku için daha uygun hale gelecektir.

Resident Evil 2, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir hayatta kalma korku oyunudur. Oyuncular zombi kıyameti sırasında Raccoon Şehrinden kaçmaya çalışırken polis memuru Leon S.Kennedy ve üniversite öğrencisi Claire Redfield’ı kontrol ediyorlar. 1998 oyunu Resident Evil 2’nin bir versiyonudur ve 25 Ocak 2019’da PlayStation 4, Windows ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Oyun, sunumu, oynanışı ve orijinal.

resident evil 2 torrent

Minimum Sistem  Gereksinimleri :

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows® 7, 8.1, 10 (64-BIT Gerekli)
 • İşlemci: Intel® Core ™ i5-4460 veya AMD FX ™ -6300 veya daha iyisi
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya 2GB Video RAM’li AMD Radeon ™ R7 260x
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 26 GB kullanılabilir alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows® 7, 8.1, 10 (64-BIT Gerekli)
 • İşlemci: Intel® Core ™ i7-3770 veya AMD FX ™ -9590 veya daha iyisi
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 veya 3GB VRAM’li AMD Radeon ™ RX 480
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 26 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply