Remo Repair Mov Indir

Remo Repair Mov Indir

Remo Repair Mov Indirin

En sevdiğiniz MOV video dosyasından birinin zarar gördüğünü bilmek çok acı verici. MOV’da hasar görmüş dosyayı erişilemez bir durumda bırakın. Böyle bir durumda, Remo Repair MOV, hasarlı MOV videosundaki hataları düzeltmek için bir yardım eli sağlayabilir. Bu araç, MOV video dosyalarında meydana gelen her türlü bozulmaya kapsamlı bir çözüm sunar. Daha fazlasını eklemek için, bozuk MOV onarımının yanı sıra MP4 dosyalarının onarımını da sağlar. Ses ve video akışını ayıran, her akıştaki sorunu düzelten ve sağlıklı bir MOV video dosyası oluşturarak ona eşlik eden verimli algoritmalar kullanır. Remo Repair MOV yardımcı programına sahip olarak, avc1, mp4v, mjpeg gibi video akışlarını ve sowt, RAW, mp4a gibi ses akışlarını kolayca onarabilirsiniz. Remo Repair MOV, aşağıdaki QuickTime hatalarını onarmak için kullanılabilir: Hata -2048: Couldn ‘ t QuickTime’ın anladığı bir dosya olmadığı için dosyayı açın. Belge açılamadı. Filmin dosya biçimi tanınmıyor. Film açılamadı. Hata-2408: filename.mov dosyası açılamadı Bu son derece gelişmiş araç, orijinal dosyada herhangi bir değişiklik yapmadan hasarlı MOV videolarını onarmak için inanılmaz bir yeteneğe sahiptir. Hasarlı QuickTime videosunu tarar, sorunun temel nedenini bulur, bunları düzeltir ve sağlıklı dosyanın yeni bir kopyasını oluşturur. Bu yazılım, MOV film dosyalarını onarmak için Windows PC’nin tüm son sürümlerinde çalıştırılabilir. mov Bu son derece gelişmiş araç, orijinal dosyada herhangi bir değişiklik yapmadan hasarlı MOV videolarını inanılmaz bir şekilde onarma özelliğine sahiptir. Hasarlı QuickTime videosunu tarar, sorunun temel nedenini bulur, bunları düzeltir ve sağlıklı dosyanın yeni bir kopyasını oluşturur. Bu yazılım, MOV film dosyalarını onarmak için Windows PC’nin tüm son sürümlerinde çalıştırılabilir. mov Bu son derece gelişmiş araç, orijinal dosyada herhangi bir değişiklik yapmadan hasarlı MOV videolarını inanılmaz bir şekilde onarma özelliğine sahiptir. Hasarlı QuickTime videosunu tarar, sorunun temel nedenini bulur, bunları düzeltir ve sağlıklı dosyanın yeni bir kopyasını oluşturur. Bu yazılım, MOV film dosyalarını onarmak için Windows PC’nin tüm son sürümlerinde çalıştırılabilir.

Remo Repair MOV, kullanıcıların hasarlı MOV ve MP4 dosyalarını onarmalarını sağlayan özel bir yazılımdır. Bu, herhangi bir nedenle hasar görmüş veya bozulmuş özel video dosyalarına sahip kişiler için idealdir. Öğrenmesi zaman alsa da, Remo Repair MOV faydalı bir servis sağlar.

 

Remo Repair MOV  , oynatılamayan bozuk ve hasarlı MOV veya MP4 video dosyalarını onarmanıza yardımcı olmak için özel olarak oluşturulmuş hafif bir yazılım uygulamasıdır. Araç, büyük boyutlu bozuk dosyalar için destek sunar ve kesilen videoları onarmanıza izin verir.

Bozuk dosyalar, artık düzgün çalışmayan öğelerdir ve sisteme yüklenmiş kötü amaçlı yardımcı programlarla ilgili farklı sorunlar veya bir dosyayı kaydetmeye çalışırken karşılaşılan sorunlar (örneğin, yardımcı program çalışmayı durdurur veya bilgisayar kapanır) nedeniyle görünebilir.

Bozuk dosyaların onarılması göz korkutucu bir işlem olabilir ve bazen bunu başarmak imkansız olsa da, önemli verilerinizi kaydetmeyi vaat eden Remo Repair MOV gibi bazı özel araçlar vardır.

Temel işlevsellik

Çoğu işlemi minimum çabayla gerçekleştirmenize olanak tanıyan temiz ve sezgisel bir düzene sahiptir. Dosyalar, yalnızca yerleşik göz atma işlevi kullanılarak çalışma ortamına yüklenebilir, bu nedenle “sürükle ve bırak” işlemlerine güvenemezsiniz.

Remo Repair Mov Indir

Temel olarak kurtarma işlemini gerçekleştirmenin son derece kolay olduğu kanıtlanmıştır, çünkü yalnızca sağlıklı bir MOV veya MP4 video dosyasını referans olarak eklemeniz, hasarlı öğeyi yüklemeniz ve “Onar” düğmesini tıklamanız gerekir.

Onarım işleminin sonunda, boyut, parçalar, ses ve video kodekleri, çerçeve ve süre gibi sabit video hakkındaki bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Özel parametreleri ayarlamak için fazla bilgisayar bilgisi gerektirmediğinden, çaylaklar bile minimum çabayla tüm süreci yönetebilirler.

Sonuç olarak

Bir şeyleri özetlemek gerekirse, Remo Repair MOV, MOV veya MP4 bozuk öğeleri kurtarmanıza ve onarmanıza yardımcı olacak kullanışlı bir parametre seti sunar. Sezgisel düzeni sayesinde, deneyim seviyelerine bakılmaksızın her tür kullanıcı için uygundur.

Remo Repair MOV Crack  Free Download  , bozuk ve oynatılamayan filmlerinizi sorunsuz bir şekilde onarmak için özel olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir akıllı telefon, kamera veya çeşitli üreticilerin video kameralarında kaydedilen MOV ve mp4 filmlerinizi yalnızca birkaç tıklamayla güvenli bir şekilde korur. Remo Repair MOV Serial Key  gerçekte, bir video kaydının zarar görebileceği çok sayıda koşul vardır, ancak Remo restore MOV Key, video belgelerinizi güvenli bir şekilde geri yüklemenize yardımcı olacaktır.

Remo Repair MOV İndir Güzel videonuz oynatılmadığında ve hata mesajları önerdiğinde, belki de üzücü olabilir! Hiç kimse böylesine bozuk bir video raporuna sahip olmaktan ve sürekli merak etmekten hoşlanamaz; Bozukluktan sonra dosyalarımı nasıl onarabilirim? Bozuk videoyu geri yükleme seçeneği arayan biriyseniz, o zaman uygun bir cevabımız var.

Remo Repair MOV 2.0.0.60 Tüm bu zamanlarda çatlak  , MOV dosyanız bozulabilir ve oynatılamaz hale gelebilir. MOV veya mp4 video bozulmalarının bazı semptomları, ses-video senkronizasyon sorunlarını, kodek sorunlarını ve birçok ekstrayı kapsar. Örnekler olarak, videoyu oynatırken veya videoya erişim sağlarken aynı anda hata mesajları alabilirsiniz; özellikle QuickTime oynatıcısını kullanarak mac üzerinde hareketli görüntüleri oynatmak isterken, 2048 hatası ortaya çıkabilir.

Ancak,  Remo Repair MOV Tam Sürüm Crack  yazılım programı, tüm bu tür sorunları sadece birkaç kolay adımda geri yüklemek için zorluk çekmeden kullanılabilir. Yazılım programı videoyu analiz eder, sorunu belirlemek için ses ve video akışlarını ayırır, bunları düzelttikten sonra yepyeni ve sağlıklı bir oynatılabilir MOV veya mp4 kaydı oluşturmak için akışlara eklenir. Bu şekilde, benzersiz raporu düzenlemeden veya benzer bir zarara yol açmadan bozuk videoyu onarır.

Artıları

  • MP4 dosyalarını da onarır
  • Sorunun kökenini tanımlar
  • Bir öğretici ile birlikte gelir
  • Sesi ve videoyu ayırır

EKSİLERİ

  • Oldukça sınırlı ücretsiz deneme
  • Öğrenmesi biraz zor olabilir
  • Kapsamında biraz sınırlı
  • Arayüz oldukça sıkıcı

Leave a Reply