Reign Of Kings Indir

Reign Of Kings Indir

Reign Of Kings Indirin

Zor bir ortaçağ dünyasında hayatta kalmak için mücadele edin. Kendinizi korumak için vahşi yaşamı avlayın, kaynakları çıkarın, yapılar inşa edin ve silahlar ve zırhlar yapın. Bir lonca kurabilir, tüm muhaliflere savaş getirebilir ve tahtı ele geçirip kral olmaya çalışabilirsiniz! Reign of Kings’te kaynakları toplamanıza ve geniş ve güçlü bir krallık inşa etmek için gereken çok çeşitli öğeleri oluşturmanıza izin veriyoruz. Bu oyunun geliştirilmesinde öncelikle Rust & Chivalry’den ilham aldık. Standart kaynaklara ek olarak, adaya bakan bir taht odasında bulunan Antik Taht için yarışabilirsiniz. King’s Guild’in parçası olmayan tüm oyuncular, topladıkları kaynaklar üzerinden vergilendirilir.

Şu anda erken erişim aşamasında olan Reign of Kings’in nihai ortaçağ simülatörü olması planlanıyor  . “Son birkaç aydır bunu çok sık duydum” diyorsun. Buna cevap veriyoruz: Vergileri çok fazla artırdığınızdan şikayet eden kullanıcıları veya köylüleri bu tarzdaki diğer kaç oyunda idam edebilirsiniz?

Rust + Medieval Warfare + Medieval monarchy

Reign of Kings, çeşitli kavramların karışımına dayanan çevrimiçi bir sandbox’tır. Bir yandan Chivalry Medieval Warfare gibi bir dövüş tarzımız var: acımasız, hızlı, kişisel ve  şiddetli yakın dövüş . Öte yandan, Rust öğelerinin karmaşık ama çok eksiksiz bir hatırlama ve yaratma sistemine sahibiz. Son olarak, oyunun kurulduğu çağ olan Orta Çağ’ın monarşik sistemine sahibiz.

Tüm bu fikirlere katılmanın sonucu o kadar karmaşık ve tahmin edilemez ki tek bir cümleyle özetlemek zor. Kendine küçük bir ev inşa etmek için malzeme mi toplamak istiyorsun? Devam et. Kötüleri ve düşmanları avlamak için diğer oyunculara katılmak ister misiniz  ? Bizim nimetimize sahipsiniz. Kaleleri kuşatmak ve mancınıklı kayalarınızın çevreyi yok etmesini izlemek ister misiniz? Seni durdurmayacağız.

Şimdi olasılıkları ekleyelim. Örneğin, Reign of Kings’te  diğer oyuncuları yakalayabilir  ve onları darağacına, giyotine veya hayalini kurduğunuz başka herhangi bir işkence yöntemine ulaşana kadar bir ip ile yerde sürükleyebilirsiniz.

İşte bir Game of Thrones şakasının geleceği yer

Reign of Kings’in ana özelliklerinden biri, kral olma yolunda verilen iç mücadele  olacak . Eski Taht herhangi bir oyuncu tarafından fethedilebilir ve oynanmakta olan tüm harita üzerinde gücünü garanti eder. Kullanıcılar ve karakterler için vergileri artırabilir veya azaltabilir ve ayrıca özel silahlara erişim vardır. .

Reign Of Kings Indir

Tekrarlıyoruz: Eski Taht herkes tarafından fethedilebilir. Önceki kralın tahtını gasp etme planınız işe yaramış olabilir, ancak şimdi kurban siz olacaksınız. Bir koruma bulmanız ve her yerden gelebilecek tehlikelere karşı uyanık olmanız gerekecek; Vergileri  çok fazla yükseltirseniz, başınızın mızrağın ucunda olmasını isteyen köylüler olabilir.

Reign of Kings Steam’de hala Erken Erişim aşamasında ve bunu anlayabilirsiniz. Karakterler robotik, eklenecek hala çok fazla içerik var, bir çok hata var … Ama oyunun şu anki durumu  çok umut verici .

Reign of Kings, ortaçağ simülatör alt türünün tahtı için diğer adaylarla savaşmak zorunda kalacak. Yeni Kuşatma ve Ortaçağ Mühendislerinin de bize konuşacak çok şey verdiğini unutmayalım. Ne olursa olsun  victor olur fanlar: biz zaten kazanan grup var.

Harika oyun, özellikle erken erişim, çok fazla potansiyel ve iyi bir geliştirici grubu göz önüne alındığında. Bu oyun, bu harika oyunu yapmak için onlardan öğeler çıkaran birçok popüler oyunun bir karışımıdır. Bu oyun, vahşi doğada hayatta kalmak, keşfetmek ve nihayet kralı yenmek için arkadaşları bir araya getiriyor. Son derece eğlenceli bir oyun, rastgele insanlarla tanışmak, ev inşa etmek kulüp dövüşleri var. Bu oyunun muazzam bir Potansiyeli var, Sadece hayatta kalma yönü çiftçiliği değil, aynı zamanda büyük aksiyonu olan inanılmaz bir hayatta kalma oyunu. Piyasadaki en iyi pvp suvival oyunlarından biri olma potansiyeline sahip. Müthiş çevre Göller, akarsular, otlaklar, iyi uygulanmış yağmur ve gök gürültülü fırtınalar. Minecraft  benzeri bina, hızlı tempolu ve oldukça basit. Sonuçta bu oyun çok eğlenceli.

Reign Of Kings Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Reign Of Kings için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Bir torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir.
 3. Reign Of Kings indirmeyi bitirdiğinde, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkartın  .
 4. Oynat’ı tıklayın. sunucu tarayıcısında ara’yı tıklayın. ad metin kutusunda, “kortal” yazın, ara’ya tıklayın.
 5. Bazı kırık sunucular görünmelidir. üzerine tıklayın, sonra bağlanın.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Reign Of Kings Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1)
 • İşlemci:  Intel CPU Core i5-2500k / AMD CPU Phenom II X4 970
 • RAM:  6 GB RAM
 • Ekran Kartı:  Nvidia GPU GeForce GTX 470 1GB / AMD HD 5800 1GB
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7 veya 64-bit Windows 8 (8.1)
 • İşlemci:  Intel CPU Core i7 3770 / AMD CPU AMD FX-8350
 • RAM:  8 GB RAM
 • Ekran Kartı:  Nvidia GPU GeForce GTX 580 GTX 2GB / Radeon HD 7870 2GB
 • Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

Leave a Reply