Red Orchestra 2 Indir

Red Orchestra 2 Indir

Unreal Engine 3, yenilikçi özellikler ve kompakt gerçekçilik kullanılarak oluşturulmuş en ileri görüntüler ve ses, inanılmaz bir stratejik nişancı deneyimi sağlayacaktır.

Stalingrad Kahramanları Temmuz 1942’den Şubat 1943’e kadar Stalingrad Savaşı’na ve hem Rus hem de Almanya’yı kapsayan ameliyatlara konsantre olacak. Oyun, oyuncunun insanlık tarihinin çoğunda en acımasız savaşlarla karşılaşmasını sağlıyor. Çok oyunculu modlarda cesur, barbarca dövüşle birlikte rakipsiz doğruluk ve ayrıntılara dikkat sunan oyun, hızlı, acımasız çatışmalardan daha karmaşık ve iddialı stratejik modlara kadar her şeyi içerecek.

Bir oyuncu aynı zamanda farklı büyük ve küçük nesnelerin Arkasını da gizleyebilir. Eşyaların arkasına saklanarak oyuncu, düşmanların silahlı ateşinden korunacaktır. Eşyanın boyutu ve derinliği gizleme üzerinde harika bir etkiye sahiptir. Bu oyunda sağlık zamanla yenilenmez. Oyuncu kan kaybını önlemek için yarasını sarabilir. Bu oyuna bazı yepyeni araçlar dahildir. Oyuncuların ek oyunculara kurslarını ve çabukluklarını göstermeleri için çok oyunculu mod da mevcuttur.

Stalingrad Kahramanları Temmuz 1942’den Şubat 1943’e kadar hem Alman hem de Rus Stalingrad Savaşı’na ve çevredeki operasyonlara odaklanacak. Oyun, oyuncunun tüm insanlık tarihindeki en acımasız savaşlardan birini deneyimlemesine olanak tanıyor. Rakipsiz doğruluk ve ayrıntılara dikkatin yanı sıra, çok oyunculu modlarda cesur, acımasız dövüşler sunan oyun, hızlı, vahşi çatışmalardan daha karmaşık ve zorlu taktik modlara kadar her şeyi içerecek.

Red Orchestra 2 Indir

Ana Özellikler

  • Red Orchestra çok oyunculu yeni zirvelere taşındı:  Acımasız, cesur Red Orchestra oynanışı geliştirildi, genişletildi ve daha erişilebilir hale getirildi. Firefight (Tripwire’ın Team Death Match’i ele geçirmesi) gibi anında tanınan oyun modları, Geri Sayım modunda yeniden tanımlanan tek yaşam oyunları ve dünya çapında yüz binlerce Red Orchestra oyuncusu tarafından çoktan sevilen Bölge modu.
  • Kahramanlar:  Nihai hedefe ulaşın ve çevrimiçi bir Kahraman olun. Kahraman statüsüne sahip oyuncular, etraflarındaki birliklere ilham verir ve düşmanlarında korkuya neden olur. Kahramanlar en iyi ve en nadir silahlara erişebilir ve görsel olarak diğer askerlerin arasından sıyrılır.
  • Birinci şahıs koruma sistemi:  Birinci şahıs bakış açısıyla, bir siper sisteminin izin verdiği nihai yangın söndürme deneyimini yaşayın. Örtünün üzerinde ve çevresinde gözetleme veya kör ateş ve daha fazlası.
  • Benzersiz Odak – derinlemesine Stalingrad Savaşı:  tanıdık İkinci Dünya Savaşı türünü benzersiz bir yöne taşıyor. İyi bilinen Normandiya ortamından çok uzak olan oyun, oyuncunun daha önce hiç yaşamadığı yeni senaryolara ve eylemlere dayanmaktadır. Stalingrad şehrine Volga kıyılarına saldıran Alman ordusunu takip edin. Şehri her şeye rağmen elinde tutan Sovyet ordusunu takip edin ve ardından Mihver kuvvetlerini yok edin.
  • İkinci Dünya Savaşı silahları yeniden tanımlandı:  gerçek balistik, mermi delme, nefes alma, ayarlanabilir nişangahlar, serbest nişan alma, silah destekleme, fotoğraf gerçekliğinde grafikler ve daha fazlası, eşi benzeri olmayan 2.Dünya Savaşı silahları yaratıyor.
  • Sürükleyici Birinci Şahıs Tank Savaşı:  İkinci Dünya Savaşı’nda bu metal canavarlardan birinin içinde şimdiye kadar yaratılmış en sürükleyici birinci şahıs tank savaşıyla savaşmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin. Tamamen modellenmiş 3 boyutlu iç mekanlar, eksiksiz bir AI ekibi ve gelişmiş zırh ve hasar sistemleri, benzersiz bir tankçılık deneyimi yaratır.
  • Moral:  Tarihin en kanlı çatışmalarından birinde asker olmanın nasıl bir şey olduğunu ve bir askerin ruh halinin önemini ve savaşın gidişatını nasıl değiştirebileceğini deneyimleyin. Düşmanlarınızı bastırın ve savaşta avantaj elde edin!
  • Kalıcı İstatistik Takibi ve Oyuncu İlerlemesi:  Kalıcılık, oyuncuya sürekli olarak çabalaması için bir şeyler verir ve oynamasını sağlar. Rütbenizi yükseltin, başarılar kazanın, yeteneklerinizi geliştirin ve bir Kahraman olun!
  • Geliştirilmiş Unreal® Engine ™ 3:  Unreal Engine 3’ün geliştirilmiş bir sürümüne dayanan oyun, en son görsellere ve özelliklere sahiptir.

Leave a Reply