Red Alert 3 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Red Alert 3 Indir

Bejeweled ayılar paraşütle, topçu düşman askerlerini canlı askerlerle ateşler ve stilize köpekbalığı zeplinleri gökyüzüne yükselir. Bu hayali bir rüya değil, Red Alert 3! Eşsiz bir strateji zaferle geri dönüyor! SSCB ve ABD, yıkıcı savaşların cömertçe sağlıklı mizahla tatlandırıldığı saçma bir savaşta bir kez daha anlaştılar.

Red Alert 3 Torrent İndir

Electronic Arts tarafından 28 Ekim 2008’de yayınlanan ve EA Los Angeles tarafından geliştirilen gerçek zamanlı bir strateji video oyunudur. Xbox 360, Macintosh işletim sistemleri, PlayStation 3, Xbox One ve PC Oyunları için Microsoft Windows için yayınlanan tek ve çok oyunculu bir video oyunudur. Bu oyunda, bireysel oyuncu savaşı tamamen birlikte kullanılabilir. Gruplar maaşları paylaşırlar ve büyük ölçüde benzer güçlerle başlarlar. Elektronik karakterlere basit talimatlar verilebilir, örneğin belirli bir pozisyon alma veya belirli bir hedefi vurma talebi. Savaşta her iki taraf için dokuz görev var. Her bir tarafın çizim çizgileri temel olarak ilgisizdir. Silah tipleri, nişancıların bir tank silahının düşmanından doğrudan isabetlere dayanabileceği noktaya özgüdür. Oyun, oyuncuları heyecanlandırmak için etkili görseller ve ses efektleri ile geliştirilmiştir. Bir kampanyada dokuz görev var.

Indir Command & Conquer: Red Alert 3 pc torrent için ücretsiz. Command & Conquer: Red Alert 3 – dünya çapında binlerce hayran kazandı ve yenilikleri ile müşterileri memnun eden popüler stratejilerin yeni kısmı. Buradaki tüm eylemler gerçek zamanlı olarak gerçekleşecektir. Bu, olanların özüne daha derinlemesine dalmanıza izin verecektir. Oyunun eylemi, önceki bölümlerde olduğu gibi, SSCB’nin çöktüğü ve dünya savaşında yer aldığı kurgusal bir alternatif gerçekliğe dönüştürmek. Arsa hattına göre, 1939’daki savaşın olmadığını anlıyoruz. Hikaye bileşeninin ana teması, burada Sovyetler Birliği’nin tüm liderlerinin, başarısız olmamak için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışmasıdır. Geçmişte Einstein gezegeni yüzünden kaldırılmak üzere müdahale etmeye karar verirler, böylece düşmanın teknoloji tarafını mahrum ederler. Ancak burada tamamen öngörülemeyen bir durum ortaya çıkıyor ve nedenlerinin açıklığa kavuşturulması gerekiyordu. Burada askeri üs ve özel bir ordu inşası ve güçlendirilmesi kadar işin tüm yönlerini kontrol altına almanız gerekir. Bu sayfada Command & Conquer: Red Alert 3 torrent oyununu PC’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Mahvolmuş bir Sovyetler Birliği’nin umutsuz liderliği, tarihi değiştirmek ve Ana Rusya’nın ihtişamını geri kazanmak için zamanda geriye gider. Zaman yolculuğu misyonu kötüye gidiyor, teknolojinin tamamen farklı bir evrimi izlediği, yeni bir süper gücün dünya sahnesine itildiği ve III.Dünya Savaşı’nın sürdüğü alternatif bir zaman çizelgesi oluşturuyor. Yükselen Güneş İmparatorluğu Doğu’da yükseldi ve III.Dünya Savaşı’nı Sovyetler, Müttefikler ve İmparatorluk arasında, Tesla bobinleri, ağır silahlı Savaş Keşifleri, ışınlanma gibi müthiş ve harika silahlar ve teknolojiler alan ordularla üç yönlü bir mücadele haline getirdi. , zırhlı ayılar, akıllı yunuslar, yüzen ada kaleleri ve dönüşüm tankları.

Red Alert 3 Torrent İndir

Yıldız Çivili Hikaye Anlatma  ?? Command & Conquer’in ticari marka canlı aksiyon videoları HD kalitesinde geri döner ve Command & Conquer serisinin tarihindeki en büyük oyuncu kadrosuna sahip 60 dakikadan fazla video çeker.

Denizlere komuta et, dünyayı  fethet ?? Dizide ilk kez olduğu gibi Oynanış’ı deneyimleyin, suda savaşmak kara ve hava hakimiyeti kadar önemli olacak. Denizlerdeki kaynakları kontrol ederek ve her yönden üç yönlü saldırılar yaparak stratejik avantajlar elde edin.

Adam Toplarını hazırla!  ?? Zırhlı Savaş Ayıları ve Anime esintili psişik okul kızları, Sonic Yunuslar, Tesla Askerleri, Saldırı Köpekleri ve şimdiye kadar popüler Tanya gibi en sevdiğiniz Red Alert birimlerine katılır.

Doğu’dan Yeni Bir Tehdit  ?? Yükselen Güneş’in ölümcül İmparatorluğu, anime, bilim kurgu, dövüş sanatları ve robot kültürünün bir karışımından etkilenen tasarımlarla teknolojik bir terördür. İmparatorluğun fütüristik birimleri alternatif biçimlere dönüşebilir ve deniz savaşında uzmanlaşırlar.

Command & Conquer: Red Alert 3, EA Los Angeles tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan gerçek zamanlı bir strateji video oyunudur. Red Alert 3, Command & Conquer serisinin gerçek zamanlı strateji mekaniğini koruyor. Savaşan gruplar, savunmasız koleksiyoncular kullanarak kaynakları toplar ve bu kaynakları askeri üsler ve sahada kuvvetler oluşturmak için kullanırlar. Yapılar, çeşitli birimler ve zor süper silahlarla sığ ama geniş bir teknoloji ağacı oluşturur. Silah türleri, bir tüfekçinin bir tanksavar topundan doğrudan isabetlere dayanabileceği noktaya kadar uzmanlaşmıştır. Red Alert 3’ün önemli iyileştirmeleri, Yükselen Güneş İmparatorluğu’nun alt serilerin gruplarına eklenmesi, bir işbirliği kampanyası ve genişletilmiş deniz savaşıdır.

Tek oyunculu kampanya tamamen kooperatiftir. Her görev bir müttefikle birlikte oynanır. Bunlar başka bir oyuncuyla çevrimiçi olarak oynanabilir. Çevrimdışı bilgisayar kontrollü birkaç karakterden biridir. Takımlar geliri paylaşır ve genellikle aynı güçlerle başlar. Bilgisayarlı karakterlere, belirli bir pozisyon almak veya belirli bir hedefi vurmak gibi basit komutlar verilebilir. Kampanyanın her iki tarafı için dokuz görev var. Her iki tarafın çizim çizgileri birbirini dışlar.

Red Alert 3 Torrent İndir

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: Herhangi bir Intel Core Duo makinesi; [Tek Çekirdekli] Intel P4 2.2 GHz (Vista için P4 2.6 GHz) veya daha iyisi; AMD Athlon 2100+ (Vista için Athlon XP 2800+) veya daha iyisi
 • CPU HIZI: [Tek Çekirdekli] Intel P4 2.2 GHz (Vista için P4 2.6 GHz) veya daha iyisi; AMD Athlon 2100+ (Vista için Athlon XP 2800+) veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza: 1 GB
 • İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 2 veya üstü veya Windows Vista (32 bit, 64 bit desteklenmez)
 • VİDEO KARTI: DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı. NVIDIA GeForce 6800 veya daha iyisi, ATI Radeon X800 veya daha iyisi
 • TOPLAM VİDEO RAM: 128 MB
 • 3D: Evet
 • DONANIM T&L: Evet
 • GÖLGELİ: 2.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 12 GB boş sabit disk alanı
 • DVD-ROM: 8X veya daha hızlı DVD-Rom Sürücü
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...