Red Alert 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Red Alert 2 Indir

Command & Conquer neticesinde TiberianSun’un geçen yılki yayınını çevreleyen tüm gecikmeler, yutturmaca ve hayal kırıklığı göz önüne alındığında, Red Alert 2, oldukça sessiz bir zaman geçirdi. Mayıs’taki duyurusu sürpriz oldu (bizim de dahil olmak üzere) ve şimdi pazarlama makinesinin oyunun bittiği, paketlendiği ve piyasaya sürülmesi için hazırlandığından daha ilk vitese geçmek için zamana sahip olmadığı anlaşılıyor.

Sonuç olarak, Tiberian Sun’ın dünya çapında kaydırılmasının küçük bir kısmı sayesinde, Westwood’un yeni gerçek zamanlı strateji oyunu beklentisi, iyi bir İngiliz yaz için ayırdığımızdan sadece çok az oldu. Kredi açısından, geliştirici Westwood, Red Alert 2’nin ne çığır açıcı ne de Dünyayı parçalayan olduğunu ilan etmedi ve Tiberi Güneş olan trajik anti-doruktan sonra, eğer olsaydı onlara inanmazdık.

Tiberian Sun oyun motorunun gelişmiş bir şekilde fark edilmeyen bir versiyonunu kullanarak ve dört yıllık bir oyundan birçok oyun özelliği ve birimine sahip olan Red Alert 2, selefinin yüceltilmiş bir versiyonu olarak görülebilir. Westwood daha önce aynı şeyi yapmıştır, Dune 2000 ile – gerçek zamanlı stratejinin en etkili oyununun yeniden yapılandırılmış versiyonu – bu yüzden aynı şeyi tekrar yapmak onların altında olmaz.

Şimdi hepiniz bana alaycı kayıtsızlığım için ölüm tehditleri göndermeye başlamadan önce, oyunu oynamadan önce çok kötümser olmasaydım, benim kadar zevk almazdım. Bir düşünün ve dürüst olun – bir sonraki Star Wars oyunundan beklentileriniz neler? Force Commander’da paranızı boşa harcadıktan sonra çok yüksek bahis oynamam. Fakat hepimiz Star Wars hayranları olduğumuz için ya da en azından öyle olmalıyız, bir sonrakinin parlak olması umudu var. Ancak, Red Alert 2s durumda ben hiç için çok umut değildi. Aynı düşünmek için iyi yapardın, çünkü eğer yaparsan, hoş bir sürpriz olacağını garanti ederim.

Red Alert 2 İndir

Kahramanlar ve Kötüler

Bir oyunu incelediğinizde – veya en azından yaptığımda – önemli bir teknik, oyun oynarken not sayfalarını not almaktır, bu yüzden incelemeyi yazmak söz konusu olduğunda, onlara geri dönebilirsiniz. Normalde yazılan şey, okunaksız olsa da, bir tür mantıklıdır, ancak yazdığım son şeylerden biri “misyonlar iyi. Özel bir şey yok. Bağımlılık” idi. Neyle ilgili olduğum konusunda bir kaybım var, ama size şunu söyleyebilirim: kendi başlarındaki görevler oldukça iddiasız, ancak bir bütün olarak ele alındı ​​(ve ABD’nin işgal edildiğini gören bir hikaye ile ayrıldı) teklif (Müttefikler veya Sovyetler olarak oynayabilirsiniz) çok ilgi çekicidir.

Kurs için eşit olduğu gibi, bir üs inşa edersiniz, cevher hasat edersiniz, sınırlarınızı genişletir ve üssünü aşıncaya kadar düşman birimlerinin bitmeyen damlamasını öldürürsünüz, hepsi taktiklere karşı saygılıdır – orada yapıldı, hepimiz var. Bunu akılda tutarak, beni şaşırtan şey Red Alert 2’yi neden bu kadar çok sevdim ve yine de Tiberian Sun’dan zevk alamadım. Her iki oyun da pratik olarak özdeştir ve yüksek kaliteli video dizileri ile serbestçe serpiştirilmiş doğrusal bir dizi görevde oynamak için benzer birimler sunar. Sunduğum tek cevap, duygu ve ruh hali arasında ince bir fark. Tiberian Sun’ın kare çeneli kahramanlar ve boo-hiss kötü adamlarıyla dolu karanlık ve hafifçe saçma bir iplik olduğu yerlerde, Red Alert, gösterişli selefine daha tuhaf olmasına rağmen bir şekilde inanılır.

Grafiksel olarak, Red Alert 2 harika olmaktan çok uzak. Daha büyük birimlerin, özellikle de gemilerin bazılarının animasyonu yargılayıcıdır ve patlamalar pek de muhteşem değildir. Bununla birlikte, parlak renkler taşıyan ve beyzbol ve futbol sahaları, fast food barları ve evler gibi küçük detaylarla dolu birçok seviye, oyunda çok az etkisi olan, ancak işlemlere eğlenceli bir dokunuş katan sivil yaşamla doludur. Güneşlenenler kumsallarda yarı çıplak koşarlar ve sığırlar çiftliklerde huzursuz saldırı köpekleriniz için kendilerini hedef haline getirir. Başka yerlerde, buzla donmuş haritalarda, tüm binalar bizi sonsuza dek orada olduklarını kandırmak için karla kaplı. Elbette öyle değiller, ancak görünüşte donuk hayatlarımıza biraz renk katan bu gibi önemsiz ayrıntılar.

Hayvan Büyüsü

Oynamayı seçebileceğiniz iki tarafla ilgili olarak, her ikisi de gerçek zamanlı bir strateji oyununda bulacağınız kadar farklıdır. Westwood’un güçlü yanlarından biri, farklı stillere bakan ve oynayan birimleri ve binaları fırlatarak, tüm strateji oyunlarında her zaman iki farklı zorluk sunmasıdır. Birimlerin çoğu piyade ve tanklarla bol miktarda standart ücretlidir, ancak bunlar arasında birtakım akıllı farklılıklar vardır.

Sovyet askerleri hem ucuz hem de zayıftır, Amerikan GI’ları marjinal olarak daha pahalıdır ve kendilerini bir kum torbası kozası içinde bir anda takviye edebilen savunma rolüne yerleştirilebilir.

Red Alert 2 İndir

Müttefik Piyade Savaş Aracı (IFV) başka ilginç bir birim. Yalnız, basit bir roketatar ile donatılmış zayıf bir keşif tankıdır. Ama içine bir Gl koyun ve kulesi güçlü bir anti-personel platformu haline geldi. Kontrollerdeki bir mühendisle birlikte bir mobil tamir aracına dönüşür ve içindeki diğer daha güçlü piyade birimlerini deneyerek elde edilebilecek başka dönüşümler de vardır. Roket Fırlatıcıları, Teknik Yards ve Gap Jeneratörleri gibi şeyler daha önce gördüğümüz, ancak eski ve yeni birçok birim ilginç şekillerde birleşebilir.

Bazı Tesla Askerlerini heyecan verici silahlarıyla statik bir Tesla Bobini etrafına yerleştirin ve bir düşman saldırısı sırasında güç düştüğünde bile gücünü artıracak ve şarj edilmesini sağlayacaklar. Tüm RTS oyunlarında olduğu gibi, her iki tarafın piyade birimleri de büyük miktarlarda bile kolayca taşar, ancak bu sefer seviyeleri biberleyen nötr binaların çoğunda barınak bulabilirler. Westwood oyununda gecikmiş bir özellik (Age Of Empires IIanti yakında piyasaya sürülecek İkinci Dünya Savaşı RTS Ani Saldırısı her ikisi de aynı seçeneği sunuyor) ve her bina ele geçirilemese de, Hafif silahlı bir düşmanın hızla yok olabileceği chokeppoint’ler oluşturarak üssünüzü güçlü bir şekilde tamamlar.

Ayrıca, temin edilebilen dört tarafsız Teknoloji Binası vardır – Havaalanları, Hastaneler, Karakollar ve Petrol Derrickleri – hepsi de üsse uzun bir yolculuk yapmak zorunda kalabilecek birimleri destekleyebilir ve yenileyebilir.

Sovyetler hâlâ ucuz seri üretim teknolojisinin yanında, zafere ulaşmak için sayıları feda etmeye istekli ve istekli. Buna karşılık, Müttefikler daha uyumlu, ancak benzer roldeki Sovyet birimleri ile sürekli bir savaşta bırakılırsa daha zayıf olan hızlı, yüksek teknolojili birimlere güveniyorlar.

Red Alert’ün CSC üzerinden her zaman kazandığı bir özellik, deniz birimlerinin kullanılmasıydı. Ve bir kez daha, Red Alert 2, Sovyet tarafına daha büyük bir sualtı donanması verirken, Müttefik filosu ağırlıklı olarak Rus Typhoon Subs ve Dev Kalamarlara karşı giden Destroyer, Cruiser ve Uçak Gemileri ile yüzey tabanlıdır.

Eğitimli hayvanlar bu devam filminde orijinal Red Alert’te olduğundan daha büyük bir rol oynamaktadır. Müttefiklerin artık Ruslar gibi saldırı köpekleri var ve Squids’e karşı, yunusları ve sonar saldırılarını tıklayan sürülere (veya teknik olmak istiyorsanız baklalara) güvenin güçleri var.

Arkadaşlarını getir

Hikaye ve yeni teknolojilerin seviye beslemesi, iki kampanya boyunca sizi eğlendirmek için yeterli olsa da – ve her zaman çarpışma oyununun seçeneği var – bilgisayarın bilgisayara karşı savaşın biteceği bir zaman geliyor ve bir insan rakibi ele geçirme zamanı gelecek.

Henüz Red Alert 2’yi çevrimiçi oynadığımızı iddia etmiyoruz, yine de hiçbir sunucu çalışmıyor, ancak bir LAN üzerinden oynadık ve birimlerdeki çeşitlilik ve tüm Westwood oyunlarının anında aşina olması sayesinde gerçek rakip muazzam eğlenceliydi. Çok oyunculu veya çarpışma oyunlarında sadece Müttefik veya Sovyet taraflarına sadakat vaat etmek zorunda değilsiniz, her birinin kullanabileceği belirli bir özel birimi olan belirli bir ülkeden bir ordu seçmelisiniz: Almanya’nın tank avcıları var; Libya’da yıkım kamyonları var; Küba’nın teröristleri var; ABD’de paraşütçüler var; Britanya’nın keskin nişancılar var. Steve Hill’in dediği gibi bir anlaşma katili değil, aynı şekilde eğlenceli.

CSC, Red Alert, Ttberian Sun ve şimdi bu gibi, çok oyunculu oyunlar tamamen güç atmakla ilgilidir (rakibin savunmasında yemek yemeye devam ederler). ve birimlerinizi onunla başa çıkmak için terk ederken, göndermek için başka bir parti hazırlıyorsunuz. Westwood, oyunlarında stratejiyi asla öncelik haline getirmedi ve burada da çok oyunculu oyun her zaman yavaş bir oyun temposuyla ilgili tüm üsleri tek bir silahla sildi.

Red Alert 2 İndir

Sonunda Bit

Windows 98’in Windows 95 kadar çığır açması, Red Alert 2 bunun için daha az gerekli değildir. Arayüz kesinlikle geliştirildi, çünkü Tlberian Sun ve çeşitli ve ilginç görevler, kendisini diğer CSC oyunları kadar ciddiye almayan bir hikaye ile birlikte taşındığı için – her sevimsiz diyalog hattı için arkasında bir gülümseme var.

Oldukça iyi bir şekilde, ‘parçalarının toplamından daha fazlası’ ifadesi, Red Alert 2 göz önünde bulundurularak kolayca yazılabilirdi. Açıkça yapay ve gerçek inovasyon yolunda çok az bir yapay zeka olan belirsiz grafikler, Red Alert 2, yine de, iyi tasarlanmış ve zekâ ve stil ile taşınan mükemmel bir oyundur. Gerçekçiliğin katı olduğu bu zamanlarda, Red Alert 2 bir temiz hava nefesi gibi hissediyor. Sadece çok fazla beklememek unutmayın ve biz kadar etkilendin.

Geleceğe Dönüş

Red Alert, şu ana kadarki hikaye …

Teoride bu iyi bir plan, ama en büyük teorisyeni eylemlerinin sonuçlarını anlayamadı. Savaş sonrası Amerika’da bir saat sürüşü geliştirdikten sonra Albert Einstein, Hitler’i tarih kitaplarından silmek için 1923’e döner. Nazi Almanyası tarafından kontrol edilmeyen Joseph ‘Madboy’ Stalin’in önderliğindeki Sovyetler Birliği, kıtamızı kötü bir kırmızı tonuna çevirmek için bir Avrupa haçlı seferi başlattı.

Karakteristik olmayan bir birlik gösterisiyle yenilen Stalin, Avrupa Müttefik kuvvetleri tarafından öldürüldü ve Premier Romanov Sovyet kontrolünü ele geçirdi. Görünüşte uyumlu ve huzurlu, elbette oldukça çılgın ve Müttefiklerine karşı intikamını planlıyor, Amerika’nın istilaya hazır olduğuna karar veriyor. Zihin kontrol teknolojisini kullanarak, SSCB Amerika’nın nükleer kapasitesini sabote eder ve New Mexico, Texas ve California’ya büyük bir işgal başlatılır. Günü kurtarmak için buraya geldin.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...