Recuva indir

Recuva indir

5/5 - (1 vote)

Recuva indir

Bazı önemli verileri yanlışlıkla sildiğiniz veya bir virüs veya sabit sürücü sorunuyla karşılaştığınız durumlarda hiç tuzağa düştünüz mü? Verileri yanlışlıkla silmek, bilgisayar okuryazarlığını ne kadar kullanırsanız kullanın, düşündüğünüzden daha sık gerçekleşen bir şeydir. Eksik dosyaları geri almak için ne yapmalısınız?

Çoğu durumda, dosyayı Geri Dönüşüm Kutusu’ndan geri yükleyebilirsiniz. Geri Dönüşüm Kutusu’nu zaten boşalttıysanız ne olur? Şüphesiz, verilerinizi Geri Dönüşüm Kutusu’nda bulabilirseniz yardım istemezsiniz. Şu anda  Recuva  , silinen dosyaları geri almanıza yardımcı olmak için uygun bir seçim olabilir. Size Recuva’nın ne olduğunu ve Recuva’nın nasıl indirileceğini göstereceğiz. Ayrıca Android / iPhone / Mac için Recuva alternatifini bulabilirsiniz.

Bölüm 1. Recuva nedir

Recuva , işletim sistemi tarafından “kalıcı olarak” silinen ve boş alan olarak işaretlenen verileri geri yükleme yeteneğine sahip Windows için çok ünlü bir veri kurtarma programıdır. Recuva Piriform tarafından geliştirilmiştir. Windows bilgisayarınızdan, geri dönüşüm kutusundan, bellek kartından, harici sabit sürücülerden, USB çubuklardan veya MP3 çalarınızdan kayıp / silinmiş dosyaları kurtarmanızı sağlar. Resimler, müzik, belgeler, videolar, e-postalar ve daha fazlası gibi çeşitli veriler güvenle kurtarılabilir. Recuva, sildiğiniz verileri bulmak için sabit disklerinizi temizleyen gelişmiş bir derin tarama modu ile tasarlanmıştır.

Recuva indir

Bölüm 2. Recuva indir

Bilgisayarınıza Recuva’yı ücretsiz indirmek istiyorsanız, PC’de Recuva’nın uygun sürümünü indirmek için bu bölümü kontrol edebilirsiniz.

Bölüm 3. Mac için Recuva

Recuva şu anda yalnızca Windows platformu için kullanılabilir. Mac kullanıcısıysanız ve maalesef değerli verilerinizi kaybederseniz ne olur? Mac kullanıcısıysanız, Mac için Recuva’yı aramalısınız. Burada size Mac’teki kayıp verileri kurtarmanıza yardımcı olacak güçlü bir Mac için Recuva sunuyoruz.

Mac için en iyi Recuva alternatif yazılımı, aşağıda belirtilen Mac veri kurtarma işlemidir.

Aslında, bu yazılım sadece Mac için değil, Windows bilgisayar için de çalışıyor.

Neden Mac için güçlü Recuva olabilir? Kontrol et.

Bölüm 4. Android için Recuva

PC / Mac’teki bazı değerli dosyaları yanlışlıkla silerseniz, yukarıdaki PC / Mac için Recuva ile bunları kurtarabilirsiniz. Taşınabilir Android / iOS cihazınızdaki veriler ne olacak? Aslında, telefonunuzda çeşitli dosyalarla uğraşmak için çok zaman harcıyorsunuz. Android verilerinizi kurtarmak için Android için Recuva’yı bulmak ister misiniz?

Android için FoneLab , en popüler Android veri kurtarma araçlarından biridir. Windows 10/8/7 / XP / Vista PC ve Mac’te silinen Android verilerini kurtarmanız için iki sürüm sunar. Resimler, kişiler, mesajlar, arama günlükleri, müzik, videolar vb.Gibi her türlü Android verisi geri yüklenebilir. Bu Android için Recuva, Samsung, HTC, LG, Huawei, Sony, Sharp ve diğer popüler Android cihazlardan silinen verileri almanızı sağlar. Ücretsiz olarak indirebilir ve deneyebilirsiniz.

Bölüm 5. iPhone için Recuva

İşte iOS verilerine geliyoruz. Bir iPhone kullanıcısıysanız ve yanlışlıkla bazı önemli dosyaları silerseniz, iPhone için Recuva’yı bulmak için istekli olmalısınız. Burada, iPhone / iPad / iPod’daki silinen / kaybolan verileri geri yüklemenize yardımcı olmak için profesyonel iOS Veri Kurtarma’yı (iPhone için Recuva) içtenlikle öneriyoruz. İOS cihazınız bile kayıp veya unutulmuş bir şifre nedeniyle kilitlenmiş veya parçalanmış, suya düşmüş, hasar görmüş veya kırılmış olsa bile, iPhone için bu Recuva kayıp verileri bulma ve kurtarma konusunda size büyük bir şans sunuyor.

İPhone için bu Recuva’daki üç kurtarma modu  , silinen iOS verilerini geri yüklemenize yardımcı olabilir. Bu dosyaları iOS aygıtından, iTunes ve iCloud yedeklemelerinden kurtarabilirsiniz. Sık kullanılan iPhone, iPad ve iPod’ları son derece destekler. Kişiler, mesajlar, arama günlükleri, resimler, notlar ve daha fazlası gibi çeşitli verileri kurtarmanızı sağlar. Bu iPhone için Recuva, silinen / kaybolan iOS verilerini güvenle kurtarabilir ve gizliliğinizi koruyabilir. İPhone’da bazı dosyaları kaybettiğinizde, bunu deneyebilirsiniz.

Temel Özellikler:

  • Kullanımı kolay arayüz – sadece ‘Tara’yı tıklayın ve kurtarmak istediğiniz dosyaları seçin.
  • Dosya adı / türüne göre sonuçlar için kullanımı kolay filtre.
  • Liste ve Ağaç manzaralı basit Windows gibi arayüz.
  • USB flaş sürücüden çalıştırılabilir.
  • Office belgeleri, görüntüler, video, müzik, e-posta vb. Dahil tüm dosya türlerini geri yükler.
  • FAT12, FAT16, FAT32, exFAT, NTFS, NTFS5, NTFS + EFS dosya sistemlerini destekler.
  • Dijital kameralar, bellek çubukları, CF kartlar, Akıllı Ortam Kartları, SD kartlar vb. Gibi çıkarılabilir ortamlardan dosyaları geri yükler.)
  • Dosyaları harici ZIP sürücülerden, Firewire ve USB sabit sürücülerden geri yükler.
  • Hafif ve hızlı.

Sonuç

Bu yazıda ağırlıklı olarak Recuva hakkında konuşuyoruz. Size Recuva’nın basit bir tanıtımını sunuyoruz. Size Recuva’nın nasıl indirileceğini de gösteriyoruz. Ayrıca, her türlü veriyi geri yüklemenize yardımcı olması için Mac / Android / iPhone için Recuva’yı öneririz. Umarım kayıp verilerinizi geri almak için uygun Recuva’yı bulabilirsiniz.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply