Recover My Files Indir

Recover My Files Indir

Recover My Files Indir

İhtiyacınız olan bir dosyayı sildiğinizden emin olun. Bu gibi durumlarda Dosyalarımı Kurtar’ı kullanabilirsiniz.

Dosyalarımı Kurtar, adından da anlaşılacağı gibi, silinen dosyaları kurtarır. Onları nasıl kurtarır? Bir dosya bir Windows İşletim Sisteminden silindiğinde, dosyanın içeriği nadiren imha edilir. Windows başvuru bilgileri bozulmadan kalırsa, Dosyalarımı Kurtar veri kurtarmayı etkinleştirmek için silinen dosyaya olan bağlantıyı yeniden yapılandırır. Bilgisayarınızda Dosyalarımı Kurtar’ı yüklediyseniz, yanlış dosyayı silme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, hiçbir şey olmamış gibi sizin için kurtarır.

Bir dosyayı yanlışlıkla sildiyseniz veya bozuk veya biçimlendirilmiş bir bölüm gibi daha büyük sorunlarınız olsun, bir yedek oluşturmayı ihmal ettiyseniz, doğru veri kurtarma aracı genellikle sizi kurtarır. Yine de yanlış olanı seçin ve büyük olasılıkla boşa giden bir harcamaya bakıyorsunuzdur.

Bu inceleme sırasında, GetData Recover My Files’ın artılarını ve eksilerini  tartacağız . GetData, ciddi veri kurtarma ihtiyaçları olan kullanıcılar için, ister tüketici, ister işletme sahibi isterse BT uzmanı olsun, bir dizi araç geliştirdi. Bu, bazı kullanışlı özelliklere ve güçlü özelleştirme seçeneklerine sahip yazılımlar yarattı.

Dosyalarımı Kurtar İndir

İncelememiz sırasında aracın genellikle işi tamamladığını tespit ettik, ancak silinen bölümlerden veri kurtarma yeteneği ile ilgili bazı endişelerimiz var. Ayrıca, Dosyalarımı Kurtar diğer profesyonel sık kullanılanlardan çok daha yavaş çalışır ve kayıp bölümleri algılayamaz, ancak önyükleme yapmayan makineler için sistem başlatma diskleri sunmaz.

Büyük bir resim için, çeşitli veri kurtarma seçeneklerinin birbirleriyle nasıl bir araya geldiğine bakın, GetData’nın sizin için en iyi veri kurtarma aracı olup olmadığını öğrenmek için neler yapabileceğini tam olarak öğrenmek için okumaya devam edin.

Silinen veya kaybolan dosyaları kolayca kurtarın

Dosyalarımı Kurtar , silinen dosyaları aramanıza veya  birkaç basit tıklamayla PC’nizdeki sürücüleri kurtarmanıza  olanak tanır  .

İyi bir kurtarma uygulaması, önemli verileri yanlışlıkla silmeniz veya gömülü dosyalar için PC’nizi karıştırmanız gerektiğinde bir güvenlik ağı sağlar. Dosyalarımı Kurtar, PC’nizi iyice aramanızı ve yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarmanızı sağlayan bir araçtır.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply