Realtek Indir

Realtek Indir

Driver Genius Indir

Bu ücretsiz sürücülerle sesinizi HD’ye yükseltin

Realtek HD Ses Sürücüleri  , bilgisayarınızın ses sisteminin  kalitesinin artırılmasına yardımcı olan ücretsiz bir sistem ve donanım aracıdır . Realtek tarafından geliştirilen ve oluşturulan bu ses sürücüleri zorunda kalacak böylece sürücüler ile güncellenebilir varsayılan olanlardan ayrıdır  indirmek  bu ve  yüklemek  kendi bunları. Bununla birlikte, Realtek HD Ses Sürücüleri, sesiniz  için performansta bazı önemli iyileştirmeler sağladığı için uğraşmaya değer  .

Güncellemeler önemlidir

Daha resmi olarak aygıt sürücüsü veya donanım sürücüsü olarak bilinen sürücü, bir veya daha fazla donanım aygıtının bilgisayarın işletim sistemiyle iletişim kurmasını sağlayan bir grup dosyadır. Sürücüler bilgisayarlarda, özellikle de çok fazla harici aygıt kullandığınızda, bilgisayar donanım aygıtlarına istendiği gibi çalışacakları şekilde veri gönderip aldıkları için çok gerekli bir bileşendir. 

Realtek İndir

Bu nedenle, sürücüleri olabildiğince güncellemek ve hatta  cihazlarınıza ince ayar yapmak istiyorsanız sürücüleri kendi başınıza aramak da önemlidir  . Diğer yandan Realtek Semiconductor Corporation, Tayvan’da, özellikle ses kodekleri olmak üzere mikroçip sattığı bilinen bir donanım üretim şirketidir. Öyleyse, Realtek’in ürünlerini iyileştirmek  için sürücülerine verdiği sürpriz  değil.

Tatlı tatlı hd

Bilgisayarınızda hangi donanım ve yazılım olursa olsun, kurulu bir Realtek ses sürücünüz varsa ses sürücünüzü bu HD sürücüyle yükseltmeniz önerilir. Bu   , önceki sürümdeki sorunları düzeltmekle kalmaz, aynı zamanda bilgisayarınızın ses kalitesini de  artırır  – hem hoparlörlerinizde hem de kulaklıklarınızda. Sürücü  , sisteminiz için istediğiniz çeşitli seçenekleri değiştirebileceğiniz bir ayarlar menüsü ile birlikte gelir 

 Farklı türde hoparlörler kullanıyorsanız, bu Audio Manager programını kullanarak hoparlörlerinizi ayarlayabilirsiniz  . Ayrıca mikrofon ses seviyelerinizi ayarlayabilir ve hatta sesi test edebilirsiniz. Ayrıca,   ses jaklarının cihazınıza takılabileceği görsel bir düzen menüsü vardır .  Programı kullanarak bir ekolayzeri bile başlatabilirsiniz  .

A + önerisi

Sonuç olarak, Realtek HD Ses Sürücüleri, ses sürücüleriniz Realtek’ten yüklemek için önerilen bir araçtır. Ses kalitesinde gerçek bir iyileşme var ve sürücüler indirmek için ücretsiz. Ancak, bu sürücülerin  biçim ve yonga setleri desteğiyle sınırlı olduğunu unutmayın, bu  nedenle önce cihazınızla uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Bu, harici ses işlevleri için ideal bir araçtır. Ayrıca, bir arama işlevinden tüm sürücülerin erişilebilirliğini destekleyen bir yönetim aygıtı olarak da gelir. Tüm kullanıcılar için ideal basit ve sezgisel bir uygulamadır.

Araç, sınırlama olmaksızın tüm dosya formatlarını destekler; tüm test dalışları bu aracın tüm standart prosedürleri karşıladığını kanıtlar. Uygulamanın esnekliği ve basitliği, ses cihazlarının kullanımı söz konusu olduğunda tüm işlevleri daha iyi idare etmesini sağlar. Dahası, müzik prodüktörleri aracın amaca hizmet ettiğini ve paranın karşılığını verdiğini itiraf ediyor. Tüm ses işlevlerini geliştirmek için bir araca ihtiyacınız olması durumunda, uyumluluk sorunlarını önlemek için sisteminize doğru sürücüleri indirip yüklemeniz gerekir.

Realtek HD Ses Sürücüleri, Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemine sahip PC veya dizüstü bilgisayar için ücretsiz olarak lisanslanmıştır. Ses kartı kategorisindedir ve tüm yazılım kullanıcılarına ücretsiz olarak indirilebilir.

Artıları

  • Bir Ses Yöneticisi menüsüyle birlikte gelir
  • Farklı ses cihazları kurabilir
  • Ses kalitesini artırır
  • Bedava

EKSİLERİ

  • Sınırlı uyumluluk
  • Mülayim görünümlü menü
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply