Realplayer Indir

Realplayer Indir

5/5 - (1 vote)

Realplayer Indir

RealPlayer  (RealTimes), tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı kaydeder ve bunları herhangi bir cihazda paylaşmak ve izlemek için güzel hikayelere dönüştürür. Realplayer’ın RealDownloader ile bu son ve en heyecan verici güncellemesinin   anlatacak yepyeni bir hikayesi var. PC için RealPlayer’ı İndir   , bir medya oynatıcıdan çok daha fazlasına dönüşmüştür  . Bilgisayarınızdaki tüm video içeriğinizi oynatmanın ve yönetmenin , YouTube ve Vimeo gibi popüler sitelerden web videoları indirmenin, videoları diğer biçimlere dönüştürmenin ve bir CD’ye müzik yazmanın en iyi yolu hala budur  .

TEK TIKLAMA İLE ÇEVRİMİÇİ VİDEOLARI İNDİRİN
Artık web üzerindeki herhangi bir yerden çevrimiçi videoları indirebilir ve ücretsiz video oynatıcı ile indirme aracı ile tek bir tıklamayla kaydedebilirsiniz. Program masaüstü uygulamasını yükleyin ve Firefox’ta  veya  Internet Explorer’da video akışı izlediğinizde komutunuzda görünen kolay, tek tıklamayla indirme seçeneği elde edin  . In  Google Chrome , bir sayfada videoları olduğunda kullanıcılar tarayıcınızın sağ üst köşesindeki yanıp sönen “aşağı” simgesine tıklayın ve bunlardan herhangi indirebilirsiniz. Ardından, istediğiniz zaman izlemek için kitaplığınızdaki videoları indirip kaydedebilir veya RealTimes ile herhangi bir cep telefonu veya tablet cihazla hareket halindeyken yanınızda taşıyabilirsiniz!

Realplayer Indir

VİDEOLARI İNDİRİN VE KAYDEDİN
İnternetten bir video indirmeniz mi gerekiyor? Online Video Downloader yazılımından başka bir yere bakmayın. Yalnızca bu yazılımla web’den güvenli ve güvenli bir şekilde video indirebilirsiniz. Bu programı RealDownloader ile PC’nize kurun ve Chrome, Internet Explorer veya Firefox web tarayıcısı ile web’den video indirmeye başlayabilirsiniz  . Telefonunuzdaki uygulamadaki videoları ve resimleri izlemek bağımlılık yapabilir, ancak bunları PC için RP Downloader aracıyla çevrimdışı olarak da görüntüleyebileceğinizi biliyor muydunuz!

HERHANGİ BİR VİDEO BİÇİMİNİ OYNAT
RealPlayer, oynatmak istediğiniz video veya ses dosyasının dosya biçimini otomatik olarak tanıyan evrensel bir medya oynatıcıdır. Böylece, avi, mp4, mp3, wma, wav, flv, MPEG ve daha fazlası dahil olmak üzere en popüler ses ve video dosyası formatlarını güvenilir bir şekilde oynatmak için ona güvenebilirsiniz. Bu yazılım, diğer video oynatıcıları arama ihtiyacını ortadan kaldırır.

VİDEOYU MP3’E DÖNÜŞTÜR
Real Player, bir video oynatıcıdan daha fazlasıdır; aynı zamanda bir video dönüştürücü. Sevdiğiniz videolarla daha fazlasını yapmak için RealPlayer’ı kullanabilirsiniz. Yerleşik ücretsiz video dönüştürücü, videoyu hemen hemen her video biçimine (FLV, M4V, MP4, AVI, WMV, MPEG ve daha fazlası) kolayca dönüştürecek ve uyumsuzluk sorunlarını ortadan kaldıracaktır. Video izlemek için vaktiniz yoksa, bir video dosyasını ses parçasına dönüştürmek için ücretsiz videoyu MP3’e dönüştürme özelliğini kullanın. Tüm bu TED Konuşmalarını yakalamanın harika bir yolu. YouTube, MetaCafe, Vimeo, LiveLeak, Veoh, College Humor ve DailyMotion gibi favori sitelerinizden videolar indirerek başlayın. Videoyu kitaplığınıza kaydettikten sonra saniyeler içinde MP3’e dönüştürebilirsiniz. Ardından, bir MP3 çalara veya mobil cihaza aktarın ve istediğiniz yerde harika fikirleri dinlemeye başlayın.

VİDEOYU MOBİLE AKTAR
Real Player, bilgisayarınızdaki videoları hızlı bir şekilde telefonunuzda RealTimes ile görüntülenebilen mobil videolara dönüştürebilir. Kullanıcılar ayrıca içeriği RealCloud hesaplarına yükleyebilir ve içeriği RealTimes’a aktarabilir Cep telefonunuza girdikten sonra, İnternet bağlantınız olup olmadığına bakılmaksızın onları istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Videolarınız kitaplığınızda depolandıktan sonra bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

VİDEOLARI DÜZENLE VE PAYLAŞ
Player ile birlikte gelen yerleşik ücretsiz video düzenleme özelliğinin kullanımı kolaydır ve size bilgisayarınızda değerli alan kazandırabilir. Videoları düzenlemek için video düzelticiyi kullanın, böylece bir videoyu istediğiniz yerde başlatıp bitirebilir ve geri kalanından kurtulabilirsiniz. Hepsi üç kolay adımda yapılabilir. Mükemmel şekilde kırpılmış bir videoya sahip olduğunuzda, bunu Facebook arkadaşlarınızla paylaşabilir, Twitter’da yayınlayabilir veya YouTube’a yükleyebilirsiniz.

MÜZİK CD’LERİNİ YAZMA
RealPlayer,  yalnızca bir düğmeyi tıklatarak en sevdiğiniz çalma listelerinin CD’lerini yazmak için kullanabileceğiniz yerleşik  CD yazma yazılımına sahiptir. CD yazma yazılımı, şarkılar arasında yumuşak geçişler oluşturarak parçalar arasına otomatik olarak 2 saniyelik aralar ekler. CD yazma yazılımı bu ürünün bir parçası olduğundan, hemen hemen her ortam dosyasını standart bir CD’ye aktarmak kolaydır.

YAKIN HI-DEF VIDEO
Yalnızca üç adımda DVD yazın ve video kitaplığınızı yanınızda götürün. Yazılımı DVD yazmak için kullandığınızda, yalnızca yazılım kitaplığınızdaki videoları seçin veya bilgisayarınızdan videoları seçin, Seçileni Diske Ekle’yi tıklayın, videoların DVD’de görünmesini istediğiniz sırayı oluşturun ve Videoyu Diske Yaz’ı tıklayın.

YENİ & POPÜLER VİDEOLARI İZLEYİN
İnternette harika videolar bulmak zaman alıcı olabilir. Bu oynatıcıdaki yeni Web Videoları özelliğinde günlük olarak güncellenen yeni ve popüler videolara göz atarak zaman kazanın. Yeniden izlemek istediğiniz Web Videoları’nda öne çıkan sevdiğiniz bir video mu gördünüz? Videoyu indirmek veya yer imlerine eklemek ve tek bir tıklama ile Real Player video kitaplığınıza kaydetmek için oynatıcıyı kullanın. Bir videoyu Real Player’da Özel yaptığınızda, videolarınız onları görme yetkisi olmayan kişilerden gizlenir.

Medya dosyaları söz konusu olduğunda gerçekleştirebileceğiniz birçok eylem vardır ve her eylem farklı bir program gerektirir. Örneğin, bir video indirmek, dönüştürmek ve oynatmak veya paylaşmak istiyorsanız, iki veya üç ayrı yazılıma ihtiyacınız olacaktır. Akıllıysanız, tüm bu görevleri kapsayan RealPlayer gibi tek bir uygulama kullanabilirsiniz. 1996’dan beri piyasada ve bu güne kadar iyi bir medya oynatıcı olmaya devam ediyor.

Kurulum sürecinden geçerken dikkatli olmalısınız. Google Chrome veya Norton Security Scan gibi bir dizi ek araç ve hizmeti seçebilirsiniz. Bunları kabul etmek veya reddetmek için, yalnızca bir onay kutusuna tıklamanız gerekir, ancak İleri düğmesine tıklarsanız, monitörde görüntülenen bilgilere bakma zahmetine girmeden, bilgisayarınızda başka yeni yazılımlar bulacaksınız.

Yazılım basit bir medya oynatıcı değildir. Bir medya kitaplığı, yazma araçları ve yerleşik bir web tarayıcısı da içerir. Arayüzün üst kenarındaki gezinme sekmelerine tıklayarak ayrı ayrı erişilebilirler. Videoların veya müziğin yanı sıra, fotoğraflarınızı, indirmelerinizi ve kayıtlarınızı ve daha fazlasını düzenlemek için medya kitaplığını da kullanabilirsiniz. Her şey kategorilere ve alt kategorilere yerleştirilmiştir. Örneğin, Müzik kategorisinde dosyalar türe, sanatçıya veya albüme göre farklı klasörlerde düzenlenir. Dosyaların kendisi, türü ve biçimi ne olursa olsun, küçük resimler olarak görüntülenir ve farenizin imleciyle bunların üzerine gelirseniz, medyayı oynatma, taşıma, kopyalama veya paylaşma seçeneklerini bulacaksınız.

Medyanızı veya diğer verilerinizi bir CD veya DVD’ye yazmak için, Yazma bölümünde üç kolay adımdan geçmeniz gerekir. Seçenekler, arayüzün sol tarafına mantıksal bir sırayla yerleştirilir. Önce ne tür diskin yazılacağını belirlemeniz gerekir (ses, MP3 veya veri). İkinci adım, yazdırılmasını istediğiniz dosyaları seçmektir. Bu seçeneğin tıklanması, aynı alanda medya kitaplığının sıkıştırılmış bir sürümünü ortaya çıkarır ve herhangi bir dosyayı çift tıklayarak veya arayüzün ana alanındaki bir listeye sürükleyip bırakarak hedefleyebilirsiniz. Son olarak, bir yazma hızı seçebilir, etiketleyebilir ve diğer disk yazıcılarda da bulabileceğiniz diğer seçenekleri seçebilirsiniz.

Tıpkı bir web tarayıcısında olduğu gibi web’de gezinebilir veya farklı kategorilere yerleştirilmiş videoları bulabileceğiniz çevrimiçi bir rehbere erişebilirsiniz. Kılavuz ve web tarayıcısı farklı gezinme sekmelerinin altında bulunabilir. Temel fark, bir videoyu oynatırken bile sağ tıklayıp içerik menüsünden indirme seçeneğini seçerek istediğiniz zaman indirebilmenizdir.

Bir video indirirken ilerleme küçük bir pencerede görüntülenir ve tamamlandığında bu pencerenin alt kenarına yerleştirilen seçeneklerden birini kullanabilirsiniz. Bunlar, videoyu bulacağınız veya indirilen tüm videoları PC, mobil cihazlar, oyun konsolları ve daha fazlası tarafından desteklenen formatlara dönüştürebileceğiniz medya kitaplığına doğrudan atlamanıza olanak tanır. Ayrıca indirilenler penceresinde, her bir girişin yanında hafif bir video düzenleyici kullanarak videoları dönüştürmek veya kırpmak için kullanılabilecek bir dizi seçenek bulabilirsiniz.

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply