Razer Cortex Indir

5/5 - (1 vote)

Razer Cortex Indir

Razer Cortex kullanışlı araçlar bir dizi ücretsiz bir uygulama; oyuncuların bilgisayar performansını artırırken oyunları kaydetmelerini, oyun içi çekimleri kaydetmelerini ve oyunlarda pazarlık fırsatları bulmalarını sağlar.

Uygulamanın ana işlevi dişliler ellerini alabilir en iyi fırsatlar bulmak için izin vermektir. Amazon.com, GameStop, GOG, Green Man Gaming, Steam ve Origin gibi mağazalardaki fiyat düşüşleriyle oyuncuların güncel kalmasına yardımcı olan bir fiyat karşılaştırma motoru sağlar. Her zamanki istek listeleri ve oyun bildirimleri geçerlidir, ancak Razer Cortex’in kullanışlı bir özelliği, kullanıcıların önceki oyun etkinliklerine dayanarak keyif alabilecekleri oyunları önermesidir.

Razer Cortex ayrıca bir ekran yakalama galerisi ve bir dosya kaydetme fonksiyonu da dahil olmak üzere bazı harika araçlara sahiptir. Ayrıca, oyun değişiklikleri sırasında ve sonrasında bir PC’nin performansını artırdığını iddia eden bir ‘oyun güçlendirici’ de var.

Razer Cortex’in sosyal tarafı, oyuncuların oyun içi anları Facebook ve YouTube’da paylaşmalarını sağlayan iyi işlevlerle iyi bir şekilde desteklenmektedir.

Genel olarak, yeni ve aranan başlıklarda en iyi fırsatları bulmak isteyen ve burada ve orada birkaç değişiklik yapmak isteyen oyuncular için en uygun kullanışlı küçük bir uygulama.

Game Booster’ın arayüzü temeldir, oyun sırasında kapatılabilecek 24 kritik olmayan işlemin bir listesi. Onay kutuları, kullanıcıların belirli işlemleri seçmesine olanak tanır. Bunlardan bazılarına inanç atmanız gerektiği doğrudur; bilgisayar konusunda aşırı bilgili değilseniz, kapatmanın ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz olmayabilir. Sistemimizin, listelenen tüm işlemleri geçici olarak devre dışı bırakmanın hiçbir kötü etkisi olmadığını söyleyebiliriz ve normal moda geri döndüğümüzde program hızlı bir şekilde yeniden başlatmıştır. Bununla birlikte, programın bu sorunla ilgili ayrıntılı bir Yardım dosyasıyla birlikte gelmesini diliyoruz. Gereksiz sistem süreçlerini devre dışı bırakmanın yanı sıra Game Booster, oyun dizinlerini özel olarak birleştirerek belirli bir oyunun daha hızlı başlamasını ve çalışmasını sağlayan bir oyun birleştiricisi sunar. Genel olarak, Game Booster’ın hem kullanımı kolay hem de etkili olduğunu gördük. Oyun modunu kullanırken oyun performansında önemli bir fark gördük ve bunun, sistemlerini oyun oynamak için optimize etmesi gereken kullanıcılar için mükemmel bir seçim olduğunu düşünüyoruz.

Razer Cortex İndir

Oyun sinir merkezi olarak  Razer Cortex  (Game Booster), oyun deneyiminizi kontrol altına almak için etkileyici bir araç cephaneliğine erişmenizi sağlar. En iyi oyun fırsatları için web’de tarama yapmaktan, oyun içi  PC performansınızı iyileştirmekten,  oyun içi anlarınızı Facebook ve YouTube’da paylaşmaya ve hatta kaydetme oyunlarınızı bulutta yedeklemeye kadar,  PC için Cortex  ücretsizdir.  mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunan bir arada yazılım  .

Oyun oynarken gereksiz işlemleri ve uygulamaları otomatik olarak kapatarak ve işiniz bittiğinde devam ettirerek sistem performansınızı saniyede daha yüksek kareler elde etmek için en üst düzeye çıkarır.

Geliştirilmiş oyun performansı, kayıt ve akış oyunu ve tüm oyunlarınızla tek bir tıklamayla en iyi oyun fırsatlarını tek bir ekrana bulma yeteneği getiriyor  .

İle  Razer cortex: Game Booster , saniyede yüksek çerçeveler için performans arttırıcı ve optimizasyon araçları çeşitli sisteminizin tam potansiyelini açığa veya draggy yükleme süreleri azaltmak. İster otomatik bir mod seçin, ister kendiniz manuel olarak ayarlayın, PC’nizin tam oyun potansiyeli artık parmaklarınızın ucunda.

Özellikler ve Önemli Noktalar

PC’DE XBOX GAME BAR İÇİN WIDGET
Xbox Game Bar, Windows 10 cihazınızda oynarken tüm favori oyun etkinliklerinizi kontrol etmeyi kolaylaştırır. Xbox’ta Razer Cortex BETA widget’ını etkinleştirin  Oyun Çubuğu sadece bir adım ile oyun performansınızı artırmak için. Ayrıca, diğer popüler Cortex özelliklerine kolayca erişin.

RAZER CORTEX: BOOST
Saniyede daha yüksek kareler için veya sıkıcı yükleme sürelerini kısaltmak için çeşitli performans geliştirme ve optimizasyon araçlarıyla sisteminizin tüm potansiyelini ortaya çıkarın. İster otomatik bir çözüm isteyin, ister her şeyi kontrol edin,  daha yüksek PC oyun performansı  parmaklarınızın ucunda.

RAZER CORTEX: TEKLİFLER
Razer Cortex: Deals fiyat karşılaştırma motoru ile oyun bütçenizden daha fazla meyve suyu sıkın. En iyi dijital oyun mağazalarında fiyat düşüşleri için en son güncellemeleri alın ve Razer Cortex: Deals olarak başka bir oyun anlaşmasının sizi fark edilmeden geçmesine izin vermeyin  : dünyanın her yerinden masaüstünüze en ucuz oyunları sunar.

RAZER CORTEX: GAMECASTER
Oyunun ölümsüzleştirilmesi gereken bazı oyun anları var, örneğin guildiniz bir baskın patronu için sunucu alma, bir hız koşusu, hatta destansı pentakilliniz gibi. Cortex: Gamecaster  , hangi oyunu oynadığınızdan bağımsız olarak, izlemeye değer anlarınızı yayınlamanıza , kaydetmenize ve ekran görüntüsü almanıza olanak tanır.

OYNAMAK İÇİN ÜCRETLİ
Sevdiğiniz ödül programı geri döndü!  PC’nizde Razer Cortex’ten oyununuzu başlatın  ve hayranların favori programı Paid to Play ile oyun oynarken Gümüş kazanın. Razer Silver’ınızı Razer donanımı, oyunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli heyecan verici ödüller için kullanın.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...