Rayman Origins Indir

5/5 - (2 votes)

Rayman Origins Indir

Rayman Origins ile eski okula geri dönmek hiç olmadığı kadar havalı olmamıştı. Geçmişten gelen bir yıldız ve bir zamanlar en ikonik oyun karakterlerinden biri olan karakter, modern günlere en keyifli şekilde geri dönüş yapıyor. 1995’te doğan ve oyun tarzında birçok değişiklikten, hatta 3D oyun sahnesinde maceradan geçtikten sonra, Rayman Origins, karakterin uzun zamandır beklenen canlanışına işaret ediyor.

Oyun hakkında

Bu oyun sadece Rayman karakterinin geri dönüşünü temsil etmekle kalmıyor, aynı zamanda saf bir platform oyununun en iyi örneklerinden biri. Olay örgüsüne neredeyse hiç önem vermeyen  Rayman  , tamamen oyuna odaklanıyor.

Ancak bir oyunun keşfedilecek veya temel alınacak hemen hemen hiçbir argümanı olmadığında, oyun kısmı oldukça iyi geliştirilmelidir ve neyse ki öyle. Oyun tasarımı, oyunu eğlenceli ve eğlenceli bir deneyim haline getirmeye daha çok odaklanarak, oyunun köklerine dayanmaktadır. Uzun zamandır gördüğümüz en saf ve en eğlenceli deneyimlerden biri olmayı sunan inanılmaz derecede basit bir oyun.

Yeni bir başlangıç

Nitekim  Rayman  muhtemelen hala platform oyunlarının kralı değil ve hiçbir zaman gerçek olmadı. Ancak bu güzel başlığı yaparken yaratmayı başardıkları şey hala inanılmaz. Bu unvanı geliştirmek için ne kadar sevgi harcandığını hissedebilirsiniz. Sanat tarzı, oynanış, seviye tasarımı, konu bu başlık olduğunda her şey tek kelimeyle güzel.

Bu, pek çok anıyı çağrıştıran ve başlangıçta onları harika kılan şeyi geri getiren Sonic Generations oyununu yaptıklarında yaptıklarıyla karşılaştırılabilir. Bununla birlikte, Rayman Origins çok daha etkileyici bir şey yaptı, çünkü onu harika kılmak için nostaljiye boyun eğmedi. Bunun yerine, yeni bir mirasla başlıyor, serideki her şeyi güzelleştiriyor ve daha da eğlenceli hale getiriyor.

Rayman Origins  , hapsedilmiş Elektronları kurtarmaya çalışırken sizi renkli bir dünyaya atan yandan kaydırmalı bir 2D platform oyunudur.

Grafik olarak etkileyici olan Raymon Origins, muhteşem ortamlarla birlikte bir çizgi film hissi sunar. Bu demo, 29 Mart 2012’de piyasaya sürülmesi planlanan tam PC oyununun öncesinde yayınlandı.

Rayman Origins Indir

 

Rayman Origins, Glade of Dreams adlı huzurlu bir dünyada geçiyor. Huzurlu, evet, Rayman ve arkadaşlarının horlamaları, Elektronları ele geçirmek ve Memnuniyeti misilleme olarak kaosa sürüklemek için kötü yaratıklardan oluşan bir ordu gönderen bir Canlı Ölüm Ülkesi sakinini rahatsız edene kadar.

Rayman Origins’in amacı  Electoons’u serbest bırakmak ve  oyun boyunca yakut dişleri toplamaktır . Oyunu Rayman, arkadaşı Globox veya iki Teensies’den biri olarak dört oyuncuya kadar bir kooperatifte oynayabilirsiniz.

Rayman Origins’de her seviyede ilerlerken, amaç düşmanlarla savaşmak ve hapsedilmiş Elektronları kurtarmaktır. Oyun ilerledikçe karakteriniz, duvarların üzerinden koşmaktan havada süzülmeye, yüzmeye ve boyut olarak küçülmeye kadar yeni güçler ve yetenekler kazanacak  ve bu da işleri ilginç kılacaktır.

Rayman Origins demosu oynayabileceğiniz seviyeleri sınırlar, ancak size tam oyunun nasıl olacağına dair bir fikir verir.  Oyunu oynamak için Steam’in kurulu olması gerekir  .

In  Rayman Origins  bu oyunda ana kahramanı olduğunu Rayman köken hikayesi göreceğiz. Bu şehri kurtarmalı ve bu amaçla kötü patronu yenebilmek için Yakut dişlerini toplamalıdır. Bu oyun özel olarak 2D formatında geliştirildi ancak görsel ve ses olarak 3D hissine sahip olacaksınız. Oyunun çok özel bir hikayesi var ve çocuklar tarafından gerçekten çok seviliyor. Oyunda çok karmaşık bir şey yok ve sadece görevi temizlemeniz ve oyunda ilerlemeniz gerekiyor. Büyünün önemli olmadığı bir ülke göreceksiniz ve bu sihri düşmanları yenmek için kullanabilirsiniz. Oyun, bu oyunda en önemli şeyler olan Ruby dişleri etrafında dönüyor. Sonuçta bu oyun gerçekten çok keyifli ve bu oyunu çok seveceksiniz.

Rayman Origins’in Özellikleri

Aşağıdakiler, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleyebileceğiniz Rayman Origins’in temel özelliklerini anlatmaktadır.

 • Çok heyecan verici bir macera oyunu.
 • 3D hissi ile 2D formatında geliştirilmiştir.
 • Harika grafiklere ve görsellere sahiptir.
 • İçinde tamamlanması gereken birçok seviye var.
 • Herkesin sevdiği eğlence dolu bir macera.

Rayman Origins Sistem Gereksinimleri

Rayman Origins Free Download’u başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • Windows 7 64-Bit üzerinde test edilmiştir
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8/10
 • CPU: Intel Dual Core 1.2 GHz veya daha hızlı
 • RAM: 1 GB RAM gerekli
 • Kurulum Boyutu: 2.2 GB
 • Sabit Disk Alanı: 3 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...