Rage 2 Indir

Rate this post

Kmspico indir

Toplum, hukuk ve düzenden yoksun bir distopya dünyasına doğru dalın. RAGE 2, iki stüdyo santralini bir araya getiriyor – açık dünya deliliğinin ustaları olan Avalanche Studios ve birinci şahıs nişancı yaratıcıları id Software – her yere gidebileceğiniz, her şeyi vurabileceğiniz ve her şeyi patlatabileceğiniz bir katliam karnavalı sunmak için .

Öfke 2 İndir
Bir asteroit dünya nüfusunun% 80’ini yok etti ve insanlığın sayıları azalıyor. Acımasız ve kana susamış çeteler açık yollarda dolaşıyor ve zalim Otorite demir yumrukla yönetmeye çalışıyor. Çorak arazinin son Korucusu ve güçleri için bir tehdit olan Walker olarak, evinizden soyuldunuz ve ölüme terk edildiniz. Şimdi adalet ve özgürlük için öfkelenmeniz gerekecek. Gülünç araç savaşı, süper güçlü birinci şahıs kargaşası ve ortaya çıkan çılgınlıkla dolu açık bir dünyayla, Otoritenin baskıcı kuralını ezmek için gereken araçları ve teknolojiyi bir kez daha bulmak için affetmez bir çorak savaşçı sadist çetelerle karşılaşacaksınız. herşey.

Toplum, hukuk ve düzenden yoksun bir distopya dünyasına doğru dalın. RAGE 2, birinci stüdyo atıcıların yaratıcıları olan Avalanche Stüdyoları, açık dünya deliliği ustaları ve id Software’i iki stüdyo güç kaynağını bir araya getiriyor.

Bir asteroit dünya nüfusunun% 80’ini yok etti ve insanlığın sayısı azalıyor. Acımasız ve kana susamış çeteler açık yollarda dolaşıyor ve zalim Otorite demir yumrukla yönetmeye çalışıyor. Çorak arazinin son Korucusu ve güçleri için bir tehdit olan Walker olarak, evinizden soyuldunuz ve ölüme terk edildiniz. Şimdi adalet ve özgürlük için öfkelenmeniz gerekecek. Gülünç araç savaşı, süper güçlü birinci şahıs kargaşası ve ortaya çıkan çılgınlıkla dolu açık bir dünyayla, Otoritenin baskıcı kuralını ezmek için gereken araçları ve teknolojiyi bir kez daha bulmak için affetmez bir çorak savaşçı sadist çetelerle karşılaşacaksınız. herşey.

Öfke 2 İndir

İçerir, Kan ve Kan, Yoğun Şiddet, Güçlü Dil, Müstehcen Temalar
RAGE 2 açık dünya, kıyamet sonrası bir ortamda birinci şahıs nişancıdır.
Oyuncular, Vineland olarak bilinen tenha yerleşim bölgesine saldırının son kurtulanlarından biri olan Walker rolünü üstlenirler. Oyuncular Walker’ın cinsiyeti, becerileri ve kıyafetleri gibi bazı özellikleri üzerinde kontrol sahibi olurlar.
Walker, av tüfeği ve tabanca gibi geleneksel silahlar, bumerang benzeri Wingstick ve Grav-Dart Launcher gibi bilimkurgu silahları da dahil olmak üzere düşmanlara karşı savaşmak için çeşitli ateşli silahlara ve araçlara sahiptir. Oyun boyunca, oyuncular saldırılarının gücünü ve etkinliğini önemli ölçüde artıran Overdrive, düşmanları geri iten Shatter ve Walker’ı düşmanlara çarpmadan önce havaya iten Slam gibi yeni beceri ve yetenekler kazanacaklar. , hasar verir ve onları geri atar.
RAGE 2’deki düşmanlar farklı tipte insan haydutları, insan boyutlu mutantlar, cyborg mutantları ve muazzam süper mutantlardan oluşur.
RAGE 2 aynı zamanda araç savaşları ve yarışları ile oyuncu oyun dünyasındaki herhangi bir aracı sürdürebiliyor.

Öfke 2 İndir

Ana Özellikler:

* ÇEKİM TARAFINDAN HOŞ GELDİNİZ
id Software’in atıcı soyağacı ve Avalanche Studios’un açık dünya kahramanlığı RAGE 2 için rüya takımına özgüdür – bir atıcıdan daha fazlası, açık bir dünya oyunundan daha fazlası – bir sürgün sunucusu.
* ATIKLAR BEKLİYOR
Yemyeşil ormanlardan ve hain bataklıklardan, Kurumun peşinde güneş yakıcı çöllere kadar geniş ve çeşitli bir manzarada sorunsuz bir şekilde geçiş yapın. Çorak arazi çok büyük ve her inç için savaşacak cephaneliğe sahipsin.
* METAL İÇİN PEDAL
Canavar kamyonlardan jiroskoplara kadar, kötü arazileri hızlandırmak için çeşitli sağlam ve çorak arazi araçları kullanın. Eğer görürseniz, sürebilirsiniz.
* SON ARAMA
Silahlarınızı mekanik sınırlarının ötesine itme yeteneği olan yükseltilebilir silahlar, yıkıcı Nanotrit güçleri ve Overdrive’ı kullanarak acıyı getirin.
* OLGULAR & FOES Çorak
toprakların kontrolü için vahşi gruplara karşı savaşın , her biri haydutların deliler, mutantlar ve kana aç canavarlar galerisine sahiptir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...