Raft Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Cities Skylines Torrentle Indir

Sal  – dikkatinize küçük ve çok sınırlı bir yerde kaçmak zorunda olduğunuz eşsiz bir hayatta kalma simülatörü sunar. Küçük bir sal hakkında konuşuyoruz, çünkü hayatta kalacağınız, geniş ve ıssız bir okyanusta tek başınıza yaslanacaksınız. Sizinle olan tek şey, kazara sizinle birlikte olan eski kanca.

sal torrent indir

Bununla birlikte, bu araç hayatınızı kurtarmanıza izin verecektir, çünkü onunla okyanustan çeşitli nesneleri, malzemeleri ve kaynakları yakalayabilirsiniz. Bu, balık avlayabileceğiniz silahlar üretmenize, inşa etmenize veya yaratmanıza izin verecektir.

Ayrıca, yakalamanız çok başarılıysa, okyanusta toplanan kaynaklardan gerçek bir yüzen şehir inşa edebilirsiniz. Bununla birlikte, bunu yapmak son derece zor olacaktır, çünkü burada sadece köpekbalıklarıyla değil, aynı zamanda zorlu doğal koşullarla da karşılaşacaksınız.

Raft stüdyosunun geliştiricileri   , aynı adı taşıyan projeyi yarattı, burada sınırsız okyanus sularında harap olmuş bir adama düşen tüm zorlukları yaşamak zorunda kalacaksınız. Sadece hayal edin, son derece güvenilir olmayan bir sal üzerinde okyanusun ortasındasınız. Raft projesini seçmeye çalışan kullanıcı, çok işlevsel olan bir silah olarak bir demir kanca alacak. Kazanın çeşitli sıkıntılardan ve beklenmedik kader kıvrımlarından ortaya çıkmasına izin verecek. Suda turistlerin kendi başlarına bıraktıkları çeşitli kalıntılar yüzer.

Ve bu gerçek kesinlikle elinize geçecek. Bağlanabilecek her şeyi yakalayın ve düşünün, bir şey kullanışlı olabilir. Varoluş koşullarının uygun olmamasına ve bazen çok şiddetli ve agresif olmasına rağmen, bulunan atıklardan barınak inşa etmeye çalışmak gerekir. Bu amaçla tahta parçaları ve bir tel yaklaşacaktır. Barınak hazır olduktan sonra, kendinize yiyecek vermeye başlayabilir, küçük bir bahçe ve sebze bahçesini kırabilirsiniz.

sal torrent indir

Raft, Redbeet Interactive tarafından geliştirilen ve Axolot Games tarafından yayınlanan bir 2018 Survival oyunudur. Oyun 2018’in en popüler oyunlarından biri oldu.Raft sizi ve arkadaşlarınızı destansı bir okyanus yolculuğuna atar! Yalnız ya da arkadaşlarınızla olsanız da, oyuncular geniş bir denizde tehlikeli bir yolculukta hayatta kalmak için savaşırlar! enkaz toplamak, resifleri atmak ve kendi yüzen evinizi inşa etmek, ancak insan yiyen köpekbalıklarına karşı dikkatli olun! Size% 100 çalışan oyun torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme sağlıyoruz!

Oyun Raft’u ücretsiz indirin. Igrodely Raft adsız stüdyo, geniş okyanus sularında çökmüş adama giden tüm zorlukları kendiniz deneyimlemeniz gereken bir proje yarattı. Sadece son derece tehlikeli bir salda okyanusun ortasında olduğunuzu hayal edin. Kullanıcı, silahlar çok işlevsel olan bir demir kanca aldığından Raft riskli projeyi seçin. Çeşitli sıkıntılardan ve beklenmedik kader dönüşlerinden muzaffer çıkmasına izin verecektir. Suda turistler tarafından geride bırakılan farklı kalıntılar yüzüyor ve bu gerçek kesinlikle sizin lehinize oynayacak. Yakalamak mümkün olacak her şeyi yakalamak ve tedavi etmek, belki de yararlı bir şey. Varoluş koşullarının uygun olmamasına ve bazen çok sert ve agresif olmasına rağmen, atığın bir barınak inşa ettiğini bulmaya çalışmak gerekir. Bu amaçla, panoları ve tel uyum parçaları. Barınak hazır olduğunda, kendi yiyeceklerinizi, küçük bir bahçenizi ve bir sebze bahçenizi sağlamaya başlayabilirsiniz.

Okyanusun engin sularında yalnız olma ihtimali, özellikle de cihazların sadece kancaya sahip olması nedeniyle çok mutlu değil. Endişelenmeyin, ilk bakışta olağan çöp olan çeşitli yararlı öğeleri ve öğeleri yakalamak için kullanılabilir. Üretim sistemi, güvenli korumanız olacak konut inşa etmenize izin verecektir. Palmiye ağaçları bile olan neredeyse yüzen bir ada oluşturabilirsiniz. Web sitemizi kullanarak doğaçlama acele Raft download torrent bir vaha oluşturmak istiyorsanız.

sal torrent indir

Özellikler:
● Çok Oyunculu! Kendiniz veya arkadaşlarınızla çevrimiçi işbirliği içinde hayatta kalın!
● Kanca! Yüzen kalıntıları yakalamak için kancayı kullanın.
● Zanaat! Hayatta kalmana yardımcı olmak için hayatta kalma ekipmanı, silahlar, ekin arazileri ve daha fazlasını inşa et!
● İnşa! Salınızı basit bir enkazdan yüzer bir konağa genişletin.
● Araştırma! Araştırma tablosunda yapılacak yeni şeyleri öğrenin.
● Gezin! Salınızı yeni yerlere doğru seyredin!
● Dalış! Çapa bırakın ve daha fazla kaynak için derinlikleri keşfedin.
● Mücadele! Salını okyanusun tehlikelerinden koru.

Sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: Core 2 Duo
Bellek: 3 GB RAM
Grafikler: 512 MB VRAM
Sabit Sürücülü Intel 4xxx Serisi : 1 GB kullanılabilir alan

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...