Quantum Break Torrent Indir

Quantum Break Torrent Indir

Rome Total War Indir

Bedava indir Quantum Break torrent. Nedeniyle Remedy Entertainment ve Microsoft Studios verimli işbirliği, on altı, iki bin yılın başında sunulacak gerçek bir başyapıt haline gelen tüm oyuncular için inanılmaz ilginç bir oyun ortaya çıktı. Ancak, bu oyun inanılmaz gibi, sadece Quantum Break adlı bir atıcı olarak tanımlanabildiği sürece oyunculara kalmış. yani, bu oyuncak, birlikte anlamaya çalışın.

Quantum Break Torrent İndir

Zamanın kendisini parçalayan bir saniyelik yıkımın ardından, iki kişi değiştiklerini ve olağanüstü yetenekler kazandıklarını fark eder. Bunlardan biri zaman içinde seyahat eder ve bu gücü kontrol etmek için cehenneme dönüşür. Diğeri bu yeni yetenekleri onu yenmek ve kendini onarılamaz bir şekilde parçalamadan önce zamanı düzeltmek için kullanır. Her ikisi de ezici oranlarla karşı karşıya ve geleceğin şeklini belirleyecek dramatik seçimler yapıyor. Kuantum Arası eşsiz bir deneyimdir; bir kısmı sert vuruşlu bir video oyunu, bir kısmı heyecan verici canlı aksiyon şovu, Jack Ashmore’un kahramanı Shawn Ashmore, nemesis Paul Serene olarak Aidan Gillen ve Jack’in dehası William olarak Dominic Monaghan’ın da dahil olduğu yıldız bir oyuncu kadrosu. Quantum Break, canlı hikaye anlatımı, zengin karakterler ve Remedy Entertainment’ın ünlü dramatik kıvrımlarıyla doludur.

Microsoft Studios tarafından yayınlanan ve Remedy Entertainment tarafından geliştirilen oyun. Bu tek oyunculu aksiyon macera dolu atıcı oyunu 5 Nisan 2016’da Xbox One ve PC Oyunları için Microsoft Windows için piyasaya sürüldü.

Oyunda aktörlerin bulunduğu canlı aksiyon TV şovları ve bu aktörler, alınan kararların sonucunu tasvir eden oyuncu ile etkileşime giriyor. Oyuncu, oyunda her şeyi dondurmak gibi çeşitli yeteneklere sahip Jack Joyce’u kontrol eder ve zamanı manipüle edebilir. Jack Joyce, Grevciler, Monarch güvenlik görevlileri ve Juggernauts gibi birçok düşmana karşı savaşmak zorunda. Tüm bu düşmanlar kendilerini savunmak ve oyuncuya saldırmak için farklı yetenekler gerçekleştirebilirler. Oyuncu ayrıca, oyuncu için oyuna çifte heyecan katan birkaç gelişmiş silahla donatılmıştır. Jack Joyce’un savaştaki etkinliği ve zamanı hızlandırma ve düşmanı zaman balonuna koyarak kaçma yetenekleri oyuncuları daha da heyecanlandırıyor.

Quantum Break Torrent İndir

Oyunun ayırt edici özellikleri:
– Hikaye, çoğu durumda, inanılmaz bir güç nasıl elde edebilirsiniz ile ilgili – yeni deneylerden biri sırasında “bir şeyler ters gitti”. Bu, Beth, Paul ve Jack adlı üç kahramana odaklanacağımız hikaye için de geçerlidir. Onlar deneylerinden biri sırasında yetenek elde eden bilim adamlarıdır.
– Liderlikleri kargaşa içinde. Her şeyin gerçekleştiği Rehber Northeastern Üniversitesi, deney planına göre karakterlerin herhangi bir özel yeteneğe sahip olması gerekmediği sonucuna varıyor. Sonuç olarak, mevcut tüm tasarımları kullanarak tasfiye etmeye karar verirler, aynı zamanda büyük bir karmaşıklıkla.
– Tüm program için! Bu oyunda hayatta kalmak için, oyuncu tüm yeteneklerinden maksimum şekilde yararlanacaktır. Oyunun karakterleri üzerinde çok ciddi avlar başladı, bu yüzden tüm gücünüzü kullanarak karşı koymak gerekir.
– Tam olarak neye sahipler? Pavlus şimdi gelecekteki olayları görebilme yeteneğine sahip, bu yüzden birkaç farklı gelişmeyle bile; Ama Beto ve – Jack çok ilginç bir yetenek değil, çok gerekli – zamanın geçişini durdurmak için bir fırsat.
– Oyunun arsa sadece avcılık değil. Başarısız bir deney yapıldıktan sonra bir bölünme zamanı vardı ve bu sürecin geri yüklenmesi gerekiyor. Jack Joyce’un her şeyi kurtarması ve düzeltmesi gerekiyor, ancak Paul’la yüzleşmek zorunda kalacak – en son onunla eski bir arkadaş. Tüm bunlarla birlikte, Paul’ün arkası oldukça etkileyici bir şirket olan Monarch Solutions’ı kapatıyor.
– Oyun zamanı – bu bir silahtır. Ve olası tüm yolları kullanmaları gerekiyor. Zamanı durdurma yeteneği basitçe yeri doldurulamaz, çünkü düşmanlara saldırdığınızda yaklaşmak ve nötralize etmek için donabilirler.
– Ama karakterler sadece inanılmaz bir fırsat değil, büyük zorluklar bazen geçici çöküşe neden oluyor. Evet, tüm bunlar her zaman, beklenmedik bir şekilde oluyor, bu yüzden toplam kaosun kaybolmamayı öğrenmeli, çünkü o zaman ölümden kaçınılamaz.
– Kendi oyununun bir senaryosunu yaratmaya çalışın! Oyun sırasında değişiklikler meydana geldiğinde ve sonuç, hikayeyi değiştiren, oyuncuyu değiştirebilen ve böylece kendi üretiminin bir filmini yaratan bir değişikliktir.
– İyi haber Xbox One’ı olanlara bir mesaj olacak, çünkü oyun bu platformda oluşturulacak. Biri PC kullanıcılarının üzülmesine gerek yok, çünkü onlar için şirketin bir çözümü olan Sem Leyk’in yaratıcısı diyerek bu olasılıkın bir sürümünü yayınlaması muhtemeldir. Ancak, tam zamanlaması işaretlenmemiştir.

Quantum Break Torrent İndir

Xbox One en çok beklenen projelerden biridir ve PC versiyonunda görünecektir. Bilgisayarınızda torrent Break Quantum ile indirme yeteneğine sahip oyunları dört gözle bekliyoruz.

Özellikler repack:
Kesmeyin / yeniden kodlanma [1080p video]
» Oyun arşivlerine dokunulmuyor
“Oyun Sürümü 1.6.0.0
” Kurulum süresi ~ 8-10 dakika
»SEYTER tarafından Repack

Kurulumu ve çalıştır:
” Aktivatör (çalışması için kurulmalıdır C ++ Redist 2015) başarıyla yüklendikten sonra kırmızı metin yoksa kurulum tamamlandıktan hemen sonra başlatıldı.
“Buradan Sol / yeni hesap oluşturun – http://www.xbox.com/ru-ru, sonra hesabınız altındaki XBOX’a (eğer standart değilse, Windows Mağazası’ndan indirin) gidin.
“Bundan sonra oyun” Xbox “oturumu açamayacağını söylüyorsa, Windows’daki profilinize gidin ve” yerel profil “moduna geçin.
” Oyunu Başlat menüsünden başlatın

Sistem gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Sadece 64- bit Windows 10 (1511) (!);
İşlemci: Intel Core i5-4460 (3,2 / 3,4 GHz) veya AMD FX-6300 (3.5 / 4.1 GHz);
Rastgele erişimli hafıza: 8 GB;
ekran kartı: GeForce GTX 760 veya Radeon R7 260X;
Video Belleği: 2 GB;
DirectX sürümü: 12;
sabit diskte boş alan: 70 GB.

Leave a Reply