Quake IV Indir

Quake IV Indir

Quake IV İndir

Resmi, Quake ölüm maçı geri döndü ve her zamankinden daha hızlı ve daha iyi görünüyor, sizi ve 15 kişiyi öfkeli, fütüristik bir mızrak dövüşüne sokuyor Daha önce hiç bu kadar saf ve katıksız bir beceri mücadelesi gibi çok oyunculu bir atış deneyimi olmamıştı. Quake III’ten gelen tüm kaos, tüm öfke ve her son kargaşa sifonu çekildi ve o kadar yüce bir motora çarptı ki, sizi monitörünüzden pratik olarak emer ve sizi bir anda başka bir dünyaya götürür. mağlup olanı galipten ayırabilir.

Ama Quake 4’ün çok oyunculu oyunu için yeterli … Şimdilik zaten. Neden? Çünkü çılgın arkadaşım, selefinin aksine Quake 4 çok oyunculu bir oyun olarak satılmıyor. Y’see, bazıları Quake III: Arena’nın tek oyunculu aksiyon eksikliği hakkında sızlandı. İnlediler ve şikayet ettiler – sonra gidip biraz çay yaptılar – sonra geri geldiler ve biraz daha inlediler.

Ve böylece, melemelerini hafifletme çabasıyla ve Quake II  ve III’ün en iyi bölümlerini birleşik ve her şeyi fetheden bir bütün haline getirme çabasıyla  id ve Raven, eski tek oyunculu seferlerine dönmeye karar verdi. şüphesiz bilinen evrendeki en saf ölüm maçı deneyimini tamamlar. Cumartesi gecesi Wigan şehir merkezi dahil. Evet, o kadar saf.

Yeni Bir Kampanya

Peki, tek oyunculu oyun nasıl? Quake ID’den görünüşte hiç bitmeyen İnsan / Strogg çatışmasına karışmış bir asker olan Kane olarak oynuyorsunuz, savaşın gidişatını değiştirebilecek cesur bir baskını gerçekleştirmek için düşman bir gezegene gönderiliyorsunuz. Bunu takip eden şey, sergileme dönemleri ve kampanya ilerledikçe gerginliği artıran ve bahisleri daha da yükselten bazı kaygan kesim sahneleriyle noktalanan, şiddetli bir yıkım yolculuğudur; yarı yolda şaşırtıcı bir olay örgüsü biraz ekstra baharat ekler.

Maceranız,  karanlık, uğursuz çevrenizin soğuk etlerle dolu bir yatakta Elie McPherson’dan daha muhteşem görünmesini sağlayan muazzam Doom 3 motoru ile daha da geliştirildi  , ancak kuşkusuz, açık alanlar hala bir sorun. Turta fiziği, yere düşen bir rakip tarafından ara sıra alınan düzensiz takla atmasına rağmen, Quake 4’ün uzaylı dünyasına gerçek bir ağırlık ve gerçekçilik duygusu aktararak neredeyse suçlamanın ötesinde.

Quake IV Indir

Savaşa gelince, aynı zamanda bir kazanan. İçgüdüsel, yoğun, meydan okuyucu … Kanlı savaş alanının her parçası olmasını umuyorduk. Açılış görevinden son dev yüzleşmeye kadar, tetikleme becerileriniz, özellikle en sert FPS cevizinin bile yumruklarını hayal kırıklığına uğratacağı daha yüksek zorluk seviyelerinde kırılma noktasına kadar test edilir.

World Ofhurt

En başından beri, gerçekten bir savaş bölgesi gibi görünen ve ses veren bir dünyanın içine dalmış durumdasınız. Diğer saldırı ekiplerinin aralıksız, panik halindeki radyo sohbetleri kulaklığınızda patlıyor ve siz dalgadan sonra çirkin pislikler dalgasından tırmandıkça yeni emirler komuta karargahından süzülüyor. Doktorlar ve teknisyenler sizi iyileştirir ve zırhınızı onarır – belki de doğruyu söylersek biraz fazla sıklıkta – bazı uzmanlar silahlarınızı güçlendirir ve onları daha güçlü ve çok yönlü hale getirir. Doom 3’te bu kadar yaygın olan tecrit duygusu hiçbir yerde görülmüyor, tek başına görevler genellikle takım temelli meselelere dönüşüyor, sizi ve Al kontrollü yoldaşları ezici düşman güçlerinin yanına çekiyor. Artı, iyi değerlendirilmiş bir film müziği ile – tatmin edici bir şekilde patlama efektleri atmosferi daha da güçlendiriyor – siz ‘

İçindeki düşman

Elbette, eğer bir atıcının Al’i çizilmeye hazır değilse, dünyadaki tüm atmosfer boşa gider; Quake 4’ün bunun için herhangi bir ödül kazanması pek olası olmasa da, o da hayal kırıklığına uğratmaz.

Özellikle Strogg homurdanıyor, çevrelerini gerçeğe yakın bir zeka ile kontrol edin, siz ve Al-kontrollü yoldaşlarınız siper alırken ve eşit derecede güvenli bir düşmana karşı kedi ve fare oynarken, ince stratejik çatışmalarla sonuçlanır. Ve diğer düşmanların daha doğrudan, kafa kafaya saldırıları o kadar etkileyici olmasa da, altı ila on saat arasında hiçbir şeyin asla eskimemesi için yeterli çeşitlilik var, oyunu tamamlamam gerekiyor.

En kötü adam faturalandırması, çok övülen Gladyatör’e gitmelidir, omuza monte edilmiş bir lazer ve bir enerji kalkanı ile donanmış yükselen bir savaşçı, size biraz zarar vereceklerini düşünürse muhtemelen kurşun dolgularını size tüküreceği anlamına gelir. Bu çocukları öldürmek kolay değil – özellikle de kalkanları kalktığında – ve beceri ve hız kırılmaları olmadan kısa süre sonra yeniden doldurma anahtarını bir güce kadar taşıyacaksınız.

Boyut Her Şey Değil

Quake 4’ün mamut (sağlık bar-toting) patronlarından oluşan koleksiyonu biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Sürekli yükselen gerilim ve yemyeşil kesim sahneleri ile zekice ortaya konan bu filmlerin çoğu, sadece bir bahçe tırmığından daha az akıllı olmakla kalmayıp, aynı zamanda imha edilmesi de inanılmaz derecede kolay.

Ve sizi ya bir başkası direksiyona geçerken sabit silahları kullanırken ya da havada asılı tanklar ve yürüyüşçüler gibi pilotluk yaparken gören, çok övülen, tamamen yeni araç bölümlerini de unutmayalım. Neye benziyorlar Üzgünüm, onlar da biraz hayal kırıklığı yaşıyorlar. Bu bölümlerin bariz çekiciliğine rağmen, muhtemelen bir podyum modelinin göğsünden daha az önce pantolon ütüsü ile kötü bir karşılaşma yaşayan sizi gururlandıracaklar. Daha fazlası – Onlar bir konsol oyununun düz out kaldırdı oldum sanki sadece hissediyorum  Halo  daha  Quake  – ve mik dikkat dağıtıcı eğlenceli daha bir sonucu olarak biraz daha sık olduğu on-ayak penaltılar yukarı molası. Yazık.

Leave a Reply