Quake III Arena Indir

5/5 - (2 votes)
Yüksek rütbeli savaşçıların spinless lapaya dönüştüğü Arena’ya hoş geldiniz. Her türlü sağduyu ve herhangi bir şüphe izini bırakarak, manzaraları ve örtülü uçurumları rahatsız eden bir sahneye atılırsınız. Yeni ortamınız sizi lav çukurları ve atmosferik tehlikelerle reddediyor, çünkü düşman lejyonları sizi kuşatıyor ve sizi buraya getiren bağırsak reaksiyonunu test ediyor. Yeni mantranın: Dövüş ya da bitir.
Oynanış, konsol tabanlı birinci şahıs nişancı oyunlarının karşılaştığı ilk ve en önemli sorundur. Konu söz konusu olduğunda, bir kontrolörün hareket ve savaş özellikleri, Dreamcast’inki kadar gelişmiş olsa bile, bir fare ve klavye ile sağlanan kontrol ve yardımcı programa kıyasla söner. Bununla birlikte, kendilerine verilen az şeyle, Id Software, Dreamcast denetleyicisini tam kapasitesine kadar kullanarak limonata limonata yaptı. Analog çubuk, hedeflemeyi kontrol etmek için kullanılır ve hareket ve yangın kontrolü başparmak ve işaret parmağı düğmeleriyle kolayca ele alınır.Oyunun kendisi, rakibinize ölümle başa çıkmak için gerekli olan ateş gücü, mühimmat, eşyalar ve zırhı toplarken, bir seviyede hareket etmek, herhangi bir sayıda kötü silah taşımak etrafında dönüyor. Esasen bire bir ölüm maçı, rakibinizi öldürdükten sonra kazanılan kurbağaları toplayarak kazanırsınız. Tabii ki, sizi arenaya getiren aynı eski varlıklar da, her ölümden sonra eğlencelerini uzatmak için sizi diriltiyor.Quake III Arena İndir

Grafik

Şimdiye kadar, Quake III Arena için grafikler   en güçlü noktası. PC versiyonundan biraz daha düşük bir not, yine de çok etkileyici. Renkli silah efektleri ve tatlı dokular, her arenanın muhteşem bir manzaraya ve tuhaf mimariye sahip bir oyundan daha fazla sanat gösterisi olmasını sağlıyor. Id Software ayrıca aydınlatma ve özel efektlerden de etkilenmedi. Silah ateşinin nasıl görünmesi gerektiğine dair neredeyse tuhaf bir hisle, hedefini makineli tüfek ateşiyle aydınlatan kimse hayal kırıklığına uğramayacak.

Quake III Arena’nın görsellerinin tasarımındaki tek kusur  , gerçek Detay Seviyesi programlama eksikliğidir. Uzaktaki öğelerin o kadar fazla ayrıntıya ihtiyaç duymadığı konseptine dayanarak, bu teknik konsoldaki yükü büyük ölçüde azaltabilir ve oyun performansını büyük ölçüde artırabilir. Ne yazık ki, bu element Quake III Arena’da eksik  .

Ses

Bir kez daha, ev hakkında yazmak için çok fazla olmasalar da,  Quake III Arena’nın sesleri PC oyunundaki seslerin neredeyse mükemmel bir kopyası. Etrafınızda roket bombası patladığında, bu sesin kalitesini takdir edeceksiniz.

Çok

Ek bir avantaj olarak,  Quake III Arena  , Dreamcast oyuncularını destekleyen çevrimiçi hizmet olan Sega.net ile tamamen uyumludur. Yerleşik modem, dört denetleyici alanı ve yeterince büyük bir televizyon ile oldukça ilginç bir çok oyunculu deneyime katılabilirsiniz.

Sonuç olarak

Quake III Arena  , PC başlığına çok sadık bir geçiş olarak kabul edilecek kalitede ve kompozisyonda yeterince yakın. Grafikler, ses ve oyun orijinal versiyona kadar yığılır, sadece kusurlar kontrol tarzında belirgindir ve oyun çeşitliliği eksikliği ( Unreal Tournament gibi oyunların aksine  ). Çok oyunculu desteğin eklenmesi ile  Quake III Arena , bir konsol sisteminde gördüğüm en iyi birinci şahıs atıcılarından biridir. Birinci şahıs nişancı hayranıysanız, kesinlikle satın almaya değer ve olmasanız bile, birkaç düzine kez kiralamaya değer.

Quake III Arena Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Quake III Arena indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Quake.III.Arena.zip’e Ayıkla” yı tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).
  4. Quake III Arena klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Quake III Arena Bedava İndir

Doğrudan bağlantı ile Quake III Arena Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

MİNİMUM

İŞLEMCİ:
Pentium® 233 Mhz MMX® işlemci, 8 MB Ekran Kartı
veya Pentium II 266 Mhz işlemci, 4 MB Ekran Kartı
veya AMD® 350 Mhz K6®-2 işlemci, 4 MB Ekran Kartı ile
VERİ DEPOSU:
64 MB RAM
GPU:
Tam OpenGL® desteğine sahip 3-D Donanım Hızlandırıcı
:
Windows 95/98 / NT 4.0 (Service Pack 3 ile) işletim sistemihttps.
Mağaza:
Oyun dosyaları için 25 MB sıkıştırılmamış sabit disk alanı (Minimum Yükleme) ve Windows takas dosyası için 45 MB
Ses:
% 100 DirectX 3.0 veya üstü uyumlu ses kartı
ODD:
Dört hızlı CD-ROM sürücü (600 K / sn. Sürekli aktarım hızı)
Ağ:
Internet (TCP / IP) ve LAN (TCP / IP ve IPX) oynatma destekli
Internet oynatma,% 100 Windows 95/98 / NT 4.0 uyumlu 28,8 Kbps (veya daha hızlı) modem gerektirir
Önerilen çevre birimi:  % 100 Microsoft uyumlu fare ve sürücü
% 100 Windows 95/98 / NT 4.0 uyumlu joystick (isteğe bağlı)
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...