qBittorrent Indir

5/5 - (1 vote)

qBittorrent Indir

qBittorrent  , dosyaları yüklemenizi ve indirmenizi  sağlayan ücretsiz bir  açık kaynaklı  P2P yazılımıdır  . Başlangıçta Christophe Dumez tarafından yazılan bu program,  çapraz platform  özelliklerine sahiptir ve C ++ ile yazılmış bir BitTorrent istemcisidir  . qBittorrent, bağışlar ve aktif bir topluluk aracılığıyla sürdürülür. ΜTorrent’e bir alternatif arıyorsanız  , bu denemek için iyi bir seçimdir.

qBittorrent 64-bit  , ücretsiz, hafif bir  BitTorrent aktarım protokolü  istemci yazılımıdır. Bu güçlü ve kullanımı kolay program, dosya paylaşımının kolay yönetimini sağlar  çekici ve işlevsel arayüzü ile. Bununla birlikte, bu uygulamanın arayüzü basit olsa da, özellik seti gerçekten çok geniştir ve kullanıcıların entegre bir arama motoru aracılığıyla torrentleri aramasına, indirmelerini mükemmel bir web arayüzü üzerinden uzaktan kontrol etmesine, RSS desteği, UPnP ile bağlantı noktası yönlendirme desteği ve NAT-PMP standardı, IP filtreleme, en çok kullanılan Bittorentextensions (şifreleme, Magnet / BitComet URI’ler, HTD, Peer Exchange ve diğerleri), yeni torrentler oluşturmanın kolay yolu, bir indirme programlayıcısı ve daha fazlası. Yazılımın arayüzü, desteklenen 35’ten fazla dilden birine değiştirilebilir.

Olsa  qBittorrent  sel dosyaları manipülasyonu alanında büyük yenilik ve sel transferlerin genel yönetimini sunmuyor, bu uygulama böyle μTorrent gibi diğer benzer uygulamalar için mükemmel bir alternatif olarak hizmet veren (diğer büyük rakip Vuze daha popüler  qBittorrent 64 -bit sürümü , ancak kullanıcılarından bu C ++ tabanlı uygulama için gerekli olmayan Java Virtual Machine’i yüklemelerini talep eder). QBittorrent Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu İndirin! Yetenekli gönüllüler tarafından oluşturulmuş ve topluluğunun isteklerine son derece duyarlı olan  q Bittorrent, bugün BitTorrent protokolü aracılığıyla dosya paylaşımı için en iyi yazılım çözümlerinden birini temsil ediyor.

qBittorrent İndir

P2P’nin avantajları

BitTorrent  veya BT, internet üzerinden veri ve elektronik dosyaları dağıtmak için kullanılan, eşler arası dosya paylaşımı (P2P) için bir iletişim protokolüdür.  Videolar ve şarkılar gibi büyük dosyaları aktarmak için oldukça yaygın bir protokoldür  . BitTorrent, birden fazla kullanıcının tek bir dosya için bir ana sunucu grubu haline gelmesine izin vererek büyük dosyaların dağıtılmasının sunucu ve ağ üzerindeki etkisini azaltmak için kullanılır – her biri dosyanın bir kısmına sahip olduğundan yük ağır değildir. Bu, daha düşük bant genişliğine sahip ağlar üzerinde etkili bir şekilde çalışır  .

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...