Pure Farming 2018 Indir

Pure Farming 2018 Indir

5/5 - (1 vote)

Pure Farming 2018 Indir

Pure Farming 2018’de sanal çiftliğimizin ekonomik gelişimine bakmak   o kadar kolay olmayacak. Bu, birçok farklı tesise, makineye ve örneğin gübreye dayanan oldukça karmaşık oyun mekaniğinden kaynaklanmaktadır. Örnek olarak, başlangıçta farklı zamanlarda farklı ürünler veren birçok bitki suşuna erişiriz. Tabii ki, bunları satmak, elde edilen ürünlerin türüne ve atmosfer koşullarına bağlı olarak değişken kazançlar getirecektir. Bu nedenle, kendinizi bu inanılmaz rolde denemek istiyorsanız,  bilgisayarınızda Pure Farming 2018 PC Download  bağlantısını almanız ve sanal çiftliği yönetme becerilerinizi kontrol etmeniz gerekir.

Oyunun karmaşıklığı, tamamen farklı yetiştirme yöntemi gerektiren daha fazla sayıda uygulamayı etkileyen çok sayıda harita ile çok daha fazla bileşik haline getirildi. Örneğin Japonya’daki kendi çiftliğimizi yönetmeye karar verirsek, pirinç ve kiraz yetiştiriciliğine odaklanmamız gerekir. Öte yandan, İtalya esas olarak zeytin ağaçları ve üzümdür. Özetle, Pure Farming 2018’deki çeşitlilik   günlük olarak.

Oyun sırasında sadece bitki yetiştirmeye odaklanmıyoruz. Amacımız ayrıca, bildiğimiz gibi – çok karmaşık yetiştirme yöntemleri gerektiren sığır yetiştiriciliği olacaktır. Bu arada, elektrik enerjisi üretimine veya kendi seramızı inşa etmeye odaklanabileceğiz. Karmaşık çok boyutlu bir oyun ile çiftlik simülatörleri seviyorsanız, mutlaka  Saf Tarım 2018  oyunu İndir  bağlantısını indirin ve her birinde kendinizi deneyin.

Saf Tarım 2018 İndir

Ekipman bakımı

Üretimin güçlü tarafı tarım makineleri. Bize ekonomik kâr sağlayan tüm faaliyetler, yaklaşık 70 lisanslı (ve sadakatle çoğaltılan) makinenin kullanımı ile yapabiliriz. Bunlar arasında McCormick, DAF veya Landini gibi şirketlerin bir ekipmanı var.

Yine de bu her şey değil. Sahip olduğumuz tüm tarım makinelerini sürekli denetimlere ve gerekirse onarımlara tabi tutmalıyız. Bu amaçla, oyun yaratıcıları, gerekli tüm onarımları ve korumaları yapabileceğimiz özel bir garaj uyguladılar.

Leave a Reply