Punch Club Indir

Punch Club Indir

5/5 - (1 vote)

Punch Club Indir

PC için Punch Club’a Giriş

PC’de Punch Club oynamaya hazır mısınız? ? PC oyuncularının oynayabileceği çok fazla oyun olduğunu biliyor musunuz? Evet doğru. Punch Club, bu listedeki en iyi oyunlardan biridir. Bu oyunu PC’nizde çalıştırmak için bir PC emülatörüne sahip olmanız ve bundan sonra oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun teması iki kişi arasındaki kavgaya dayanıyor. Sadece bir adam seçip oyuna başlıyorsunuz; bazı puanlar kazanmak ya da bu oyunu kazanmak için rakibe yumruk atmanız gerekecek. Eğer eski okul tarzı savaşçı yönetmek, onu tren yapmak ve bir sonraki Punch Club şampiyonu olmak için saflarına kadar çalışma, kalabalık vahşi sürüş düşüncesini seviyorsanız, o zaman bu oyun! Bu ‘Punch Club’ adı verilen bir boks kralı yönetimi oyunudur. Komik olan kısım aslında halkada hiç kavga etmemeniz. Senin işin çalışmak, dışarı çıkmak ve babanı kimin öldürdüğünü bulmak. Endişelenme; günlük hayatınızda çok fazla eylem var. Bu oyunda hepsi var. Harika grafikler, Kristal netliğinde sesler, saçma ses efekti ve rock’emsock’em aksiyonu. Bunun bir parça tüy olduğunu da düşünmeyin. Sadece göz-koordinasyonunu hızlı bir şekilde aydınlatmaya ihtiyacınız yok; Ayrıca savaşçınızı idare etmek için tüm kurnazlığınızı kullanmanız gerekir.

Punch Kulübü İndir

Bu oyunun Arka Hikayesi ne olacak?    

Size bu oyunun küçük bir arka planını söyleyelim. Diyelim ki basit bir dostsunuz, tüm hayatınız, siz babanız idolünüz, erkekler arasında bir adam. Kader bir gece, gözlerinin hemen önünde vahşice öldürüldü. Acı, suçluluk, kayıp ile nasıl başa çıkıyorsunuz? Bu kolay, MÜCADELE! Her gün kalkıyorsun; 9-5 günlük iş toplantısı arkadaşlarınıza yol boyunca ilerleyin. Diğer çalışanlarla etkileşime giriyorsunuz, karışmaya çalışıyorsunuz, ancak işten sonra hepsi farklı. Kendinizi dayanıklılığınızın sınırlarına kadar zorlayarak uzun süre zor egzersizler yapın. Kim bilir, hatta bazı arka oda dövüşleri için kayıt olabilir veya kendinizi ekstra nakit ve deneyim için timsah güreş bulabilirsiniz! Yakında çok çalıştığınız gün geliyor – halkalara tırmanıyorsunuz ve Punch Club sıralamasında rütbenizi kazanmak için yüzünüzde dudes yumruk atıyorsunuz. Bonus olarak babanızın zamansız ölümüne kimin neden olduğunu keşfedersiniz. Ring dövüşleriniz oyun tarafından kontrol edilmesine ve sonuç istatistiklere dayanmasına rağmen, oyunun diğer yönlerinde BÜYÜK dövüş fırsatları var.

Oyun hakkında bilmek ister misiniz?

PC için Punch Kulübü mümkün birden fazla hikaye satırları ile bir boks kralı yönetimi türü bir oyun. Hedefiniz görünür, ancak nasıl ulaşacağınız size bağlıdır. Sıkı çalışmak ve rütbe fuarına ve meydanına tırmanmak için tüm kuralları takip etmek ister misiniz? Gölgeli tip her zaman rüşvet almak veya bazı yasadışı kavgalara katılmak gibi bir kısayol mu arıyorsunuz? Daha az meşru, gölgeli rotayı kullanarak daha hızlı ilerleyebilirsiniz, ancak pahalı olabilir! Hayatınızın yolu boyunca seyahat ederken yeteneklerinizi odaklamayı öğrenmelisiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla disiplin var. Daha çok Kaplan Yolu’na, Kaplumbağa Yolu’na ya da diğer birçok seçeneğin yoluna eğilimli misiniz? Karakteriniz, gücünüz, hızınız, isabetliliğiniz ve çevikliğiniz, yolunuzu aydınlatmak için hangi yolu seçerseniz seçin. Yolunuzu seçtikten sonra, ya da disiplini takip etmek için yapılacak çok iş var. Verdiğiniz her karar, özellikle günlük yaşamınızda önemli olacaktır. Bu eylem Sim’de arkadaşlıklar, aşk ilgi alanları, işiniz, kişisel geçmişiniz, zamanınız ve yaklaşan şöhretiniz ve servetinizle hokkabazlık yapacaksınız. Hepsi sadece demir pompalamak ve bildiğiniz etlere çarpmak olamaz. Ama çok eğlenceli ve her şey büyük anınızın doruğuna ulaşıyor. Bazı oyun özellikleri:

  • 90’lı referanslara ve arcade tarzı nostaljiye sahip renkli arcade tipi görseller
  • oyun boyunca
  • indirmek için ücretsiz, oynamak için ücretsiz
  • mükemmel müşteri hizmeti
  • etkileşim için küresel oyuncu topluluğu
  • sürekli yükseltme ve iyileştirmeler
  • hızlı ilerleme için oyun içi satın alımlar mevcut
  • son güncelleme Şubat 2016

Oynamaya başladığınızda, grafik retro görünümü sizi kandırabilir, ancak yakında sadece genel çekiciliği geliştirdiklerini fark edersiniz. Pixilation ve parlak renkler oyun içinde çalışır ve hem çekici hem de oynamak için eğlenceli bir atmosfer sağlar. Retro tarzı giriş videosunu izlediğinizden emin olun. Gerçekten iyi yapılmış ve bazı ilginç arka hikaye sağlar. Girişinizi izleyerek zaman kaybetme konusunda endişelenmeyin. Kız arkadaşının eteğinin olması gerektiği gibi, konuyu kapsayacak kadar uzun ve ilginç hale getirmek için yeterince kısa!

Nasıl oynanır

Çoğu PC oyununda olduğu gibi, klavyeniz ve fareniz sizi hareket ettirmek ve yönlendirmek için araçlar olacaktır. Temel hareketlerinizi kontrol etmek için ok tuşlarınızı ve oyun boyunca farklı nesneleri incelemek, almak ve kullanmak için tuş kombinasyonlarını kullanırsınız. Farenizi ayrıca seçim yaparken ve bazı hızlı hareketler için de kullanırsınız. Mekaniği yakalamak kolaydır ve bilmeden önce mahallenin etrafında koşacaksınız! İlk dövüşten önce uzun sürmez, çünkü oldukça sert bir mahallede yaşarsınız. Tüm kavgalar ringde olmaz! Dikkatli değilseniz, ilk ring dövüşünüzden çok önce atlayabilirsiniz, sadece sabah işe yürüyerek. Karakteriniz tekme gibi temel yeteneklerle başlayacak ve çemberin içindeki ve dışındaki dövüş yetenekleriniz geliştikçe beceri seviyeleriniz ilerleyecek.
Bu tam bir aksiyon oyununun aksine bir yönetim simidir, bu yüzden sadece kesinlikle beat-em-up, kan ve gore tipi bir oyun istiyorsanız bunu satın almayın. Mücadele bilgisayar tarafından sizin için halledilir, ancak savaş sırasında hangi hareketlerin kullanılacağını seçtiniz. Karakteriniz kurnazlığınız ve arkasındaki yeteneğiniz olmadan kavga kazanamaz!

Bazı oyun notları

Oyuna ilk bakışta aldanmayın. Bu oyun ilk göründüğü kadar kolay değil. İstatistikleri hızlı bir şekilde kazanabilir, uyarılırken, çevikliğinizi, gücünüzü veya dayanıklılığınızı da hızlı bir şekilde kaybedebilirsiniz. Gıda, egzersiz vb. İle karakterlerinizin sağlığını korumanız gerekir. Hepsi, doğru taktiklerin rakibinizin ölümü için sürekli fare tıklaması üzerine hakim olacağı akıllı ve hafife alınmış bir oyundur. Rocky Balboa’ya kanallık yaparsanız veya her zaman Fight Club’a katılmak istiyorsanız, o zaman derininizin bir yerinde şampiyon olmak için derin bir arzu vardır. Kesinlikle Punch Club oynamak zorunda olduğunuzu düşünüyoruz.

Sonuç

Harika grafikler, mükemmel ses efektleri ve bol miktarda zihinsel uyarım, bu harika RPG deneyiminin önemli özelliklerinden sadece birkaçı. Mükemmel destek, Mükemmel müşteri hizmeti ve küresel bir topluluk oynamak için birkaç neden daha var. Yaptığınız seçimler tarafından yaratılan sonsuz senaryolar, size büyük miktarda heyecan verici ve uyarıcı oyun süresi de verecektir. Neden hala orada oturuyorsun? Şu anda çevrimiçi olmanız ve Punch Club’ın PC için ücretsiz kopyasını indirmeniz  ve zaten oynayan on binlerce üyeye katılmanız gerekiyor! Ücretsiz kopyanızı bugün indirmek için aşağıdaki talimatları izleyin!

 PC’niz için Punch Club Nasıl İndirilir  :

Adım 1: android emülatör yazılımı Andy indirin ve ücretsiz olarak kullanılabilir. 

Adım 2:  İndirdiğiniz yükleyici dosyasına tıklayarak Andy yüklemesini başlatın.

3. Adım:  Yazılım kullanıma hazır olduğunda, başlatın ve kayıt işlemini tamamlayın ve Google Play hesabıyla giriş yapın.

4. Adım:  Google Play Store uygulamasını başlatın ve Punch Club  indirmesini aramak için arama aracını kullanın  .

Adım 5: Punch Club’ı  bulun   ve kurulumu başlatın.

Adım 6:  Oyunu başlatın ve artık Punch Club’ı bir fare veya klavyenizi ve hatta dokunmatik ekranınızı kullanarak PC’de oynayabilirsiniz, yakınlaştırma ve uzaklaştırma için sıkıştırma işlevini taklit etmek için kontrol düğmesini kullanabilirsiniz.

Adım 7:  Oyuna uzaktan erişmek için buraya uzaktan kumanda başvuru formu da yükleyebilirsiniz:  Andy uzaktan kumanda uygulaması

Destek:  Andy OS kurulum işlemiyle ilgili herhangi bir sorununuz varsa çevrimiçi gerçek zamanlı bir Facebook destek grubunu koruyoruz, gruba erişmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:  destek

PC’de Punch Kulübü oynamaktan zevk   !!!

Leave a Reply