Puhutv Indir

Puhutv Indir

Puhutv Indir

puhutv PC  için İndir – Windows 10/8/7 için puhutv İndirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. PC için en iyi Eğlence uygulamalarından birini İndirmenin ve Kurmanın farklı olası yollarını bulmaya devam edin  .

PC platformu için resmi olarak mevcut olmasa bile en sevdiğiniz Android veya iOS uygulamalarınızı dizüstü bilgisayarınızda kullanmaya devam edebileceğinizi biliyor musunuz? Evet, Android uygulamalarını Windows makineye yükleyebileceğiniz ve bunları Android akıllı telefonda kullandığınız gibi kullanabileceğiniz birkaç farklı yoldan çıkarlar. İşte bu yazıda, süreci size adım adım bir kılavuzda sunacağız. Bundan önce uygulamanın teknik özelliklerini inceleyelim.

puhutv for PC, hem Google Play Store’da hem de Apple App Store’da çarpıcı derecelendirmeler ve yorumlar aldı. Üzerinde birlikte  5,000,000+ kurulumları  ve  3.9 yıldız  ortalama kullanıcı ağırlıklı puan noktaları, Google’ın Playstore Eğlence uygulamalarının üst nokta var. Şu anda, puhutv Playstore’da Editörün Seçimi Uygulamaları bölümünde yer almaktadır.

Android akıllı telefonunuza puhutv yüklemediyseniz, işte sizin için Google playstore bağlantısı. Akıllı telefonunuza yüklemeye değer –

puhutv PC Windows 10/8/7 Laptop için İndir:

Masaüstü için puhutv’nin resmi sürümü   mevcut olmasa da, mevcut birkaç farklı yöntemi kullanarak Windows 10 için puhutv veya Mac için puhutv’i yine de indirebilir ve kullanabilirsiniz. Her birinin artıları ve eksileri ile tüm olasılıkları listeleyeceğiz.

PC Windows 10/8/7 Laptop için puhutv yüklemek ve indirmek için Android emülatörlerini kullanacağız  . Bu uygulamayı Mac’inizde de almak için benzer bir işlemi takip edebilirsiniz. Android emülatörleri, Android uygulamalarını dizüstü bilgisayarda çalıştırabilmeniz veya test edebilmeniz için bir dizüstü bilgisayarda Android cihazları simüle eder. İnternette çok sayıda emülatör var. En iyilerini listeleyeceğiz ve  adım adım kılavuzda puhutv for PC çalıştırma sürecini size bildireceğiz  .

puhutv PC Windows 10/8/7 için İndir – Yöntem 1:

En iyi ve en popüler Android emülatörlerinden biri olan Bluestacks’ı burada kullanacağız. Bluestacks, zengin grafikleri ve harika kullanıcı deneyimi ile bilinir. Bu yüzden, fazla uzatmadan,  Bluestacks emülatörünü kullanarak puhutv Download for Laptop için adım adım işleme  geçelim .

 • Adım 1 : Bluestacks Emulator’ü  dizüstü bilgisayarınıza indirin ve  yükleyin . Daha önce yüklemediniz mi? İşte sizin için indirme bağlantısı ve kurulum kılavuzu –   PC için Bluestacks’ı indirin
 • Adım 2 : Kurulum işlemi internet hızınıza bağlı olarak birkaç dakika sürer. Kurulumu tamamlamasını bekleyin.
 • 3. Adım : Şimdi  bluestacks  uygulama oynatıcısını açın . İlk başlatma, bilgisayarınızın performansına bağlı olarak 2-3 dakika sürebilir.
 • Adım 4 :  Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi ana ekranda Arama çubuğunu bulabilirsiniz  Yüklemek istediğiniz uygulamayı arayın . Bizim durumumuzda  PC için puhutv . Hatta Google Playstore’u açabilir ve aynısını arayabilirsiniz.
 • Adım 5 : Şimdi, puhutv uygulama bilgilerini ve Yükle düğmesini bulabileceğiniz yeni bir Google Play Store açılır penceresi görünecektir  .
 • Adım 6 : Kur düğmesine tıkladığınızda, puhutv Bluestacks’a otomatik olarak yüklenecektir. Uygulamayı  Bluestacks’ta yüklü uygulamalar listesi altında bulabilirsiniz  .
 • Artık bluestacks’taki uygulama simgesine çift tıklayabilir ve dizüstü bilgisayarınızda puhutv uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı, Android veya iOS akıllı telefonlarınızda kullandığınız gibi kullanabilirsiniz.

APK dosyanız varsa, Bluestacks’ta APK dosyasını içe aktarmak için bir seçenek vardır. Google Playstore’a gidip oyunu yüklemenize gerek yok. Ancak, herhangi bir android uygulamasını yüklemek için standart yöntemi kullanmanız önerilir.

Bluestacks’ın ( Bluestacks 4 ) en son sürümü, yüksek performans (çoğu telefondan 6 kat daha hızlı) ve harika bir tasarımla geliyor. Bluestacks’ta her ay milyarlarca oyun oynanıyor. Bu nedenle, PC için puhutv indirmenin her zaman ilk ve tercih edilen yoludur  . Ancak minimum yapılandırmaya sahip bir PC’niz olması gerekir, aksi takdirde onu kullanırken sık sık takılıp kalabilirsiniz.

Puhutv Indir

 

puhutv PC Windows 10/8/7 için İndir – Yöntem 2:

Bir başka en iyi ve son zamanlarda büyük popülerlik kazanan MemuPlay emülatörüdür. Oyun oynamak için en iyi seçenek olarak kabul edilir. Aslında, sadece oyun oynamak için geliştirilmiştir. İşte bu yöntemde   , MemuPlay emülatörü ile Windows 10 veya 8 veya 7 Laptop için puhutv’u nasıl indirebileceğimizi göreceğiz. Süreç, Bluestacks kullanarak PC için puhutv’u nasıl kurduğumuza oldukça benzer.

 • Adım 1 : PC’nize MemuPlay’i indirin ve  yükleyin . Buradan indirebilirsiniz – Memu Play Resmi Web Sitesi. Sadece bu web sitesini açın ve ekranın üst kısmında Emulator dosyası İndirme bağlantısını bulabilirsiniz.
 • Adım 2 : Öykünücü yüklendikten sonra açın ve  ana ekranda Google Playstore uygulama simgesini bulun . Sadece üzerine tıklayın.
 • 3. Adım : Şimdi  Google Play Store’da puhutv uygulamasını arayın. DOGUS DIGITAL geliştiricisinin resmi uygulamasını bulun ve Yükle düğmesine tıklayın.
 • Adım 4 : Başarılı bir kurulumun ardından, puhutv’yi MEmu Play’in ana ekranında bulabilirsiniz.

MemuPlay basit ve kullanımı kolay bir emülatördür. Bluestacks ile karşılaştırıldığında çok hafiftir. Oyun amaçlı tasarlandığından, PUBG, Mini Militia, Temple Run gibi üst düzey oyunları oynayabilirsiniz.

puhutv – Özellikler:

 • puhu tv, yüzlerce popüler Türk dizisini, Türk filmini ve en sevilen çizgi filmleri ücretsiz ve yüksek kalitede (HD) sunan bir çevrimiçi televizyondur.
 • TV kanalı ne olursa olsun, yüzlerce popüler ve unutulmaz dizi, çizgi film ve film puhutv’de mevcuttur.
 • puhutv% 100 ücretsizdir
 • puhutv, algoritması sayesinde kullanıcısını tanır ve kullanıcı her ziyaretinde alakalı içerik sunar.
 • puhutv, her videoda nerede kaldığınızı hatırlar ve bir sonraki ziyaretinizde sizi doğrudan o saniyeye götürür.
 • Puhutv’i akıllı telefonunuza, tabletinize ve akıllı TV’nize indirebilirsiniz

puhutv for PC – Sonuç:

Eğlence kategorisinde çok az sayıda iyi uygulama bulunmasına rağmen,  puhutv  basit ama etkili kullanımıyla muazzam bir popülerliğe ve kullanıcı tabanına sahiptir.

PC için puhutv kullanmak için en iyi ve olası çözümlerin  çoğundan bahsettik . Puhutv’in tüm özelliklerini dizüstü bilgisayarınızda almak için yöntemlerden herhangi birini takip edebilir   ve PC’nizde Eğlence uygulamasının keyfini çıkarabilirsiniz.

PC için puhutv Download hakkındaki bu makaleyi  bununla bitiriyorum  . Bununla ilgili herhangi bir sorunuz veya şüpheniz varsa, yorumlarla bize bildirebilirsiniz. Sorularınızı çözmekten memnuniyet duyarız. Şerefe!

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply