PUBG Mobile Indir

4.7/5 - (16 votes)
PUBG Mobile (PUBGM), yalnızca resmi Playerunknown’s Mobile için Battlegrounds’tan tasarlanmıştır. PUBG Mobile (PUBGM), en yoğun oynaması ücretsiz çok oyunculu aksiyon ile Tencent Games tarafından geliştirilen bir çevrimiçi çok oyunculu savaş royale oyunudur. Bu, oyuncuların son hayatta kalmak için savaştığı büyük ölçekli son adam ayakta ölüm maçı türünde bir savaş royale kadar yüz oyuncunun savaştığı bir oyuncuya karşı oyuncu shooter oyunudur. Hayatta kalma anahtardır ve son ayakta kalan kazanır. Büyük ekran deneyimi ile hayatta kalan tek kişi olun.
PUBG Mobile’ı GameLoop ile PC’de oynamanız tavsiye edilir, çünkü size aşağıdaki yardımları getirebilir:
* Fare ve Klavye ile Hızlı ve Doğru Denetleyici. Diğer FPS oyunlarına benzer şekilde, PUBG Mobile oyuncuların PC’de esnek ve sorunsuz bir oyun oynamasını gerektirir. Bu nedenle, GameLoop’un özel motoru olan AOW motoru, oyuncuların oyunda daha az gecikme ve sıkışmayla hassas atış ve nişan alma becerilerini geliştirmelerini sağlar.
* 2K Çözünürlük, Destek 3A Başyapıt Grafiği. PUBG Mobile’daki Battel Royale’ye katılmak istiyorsanız, GameLoop size sürükleyici bir oyun deneyimi sunabilir, ayrıca oyuncuların harita tasarımının ve kullandıkları silahların ayrıntılı bir görünümünü elde etme olasılığı daha yüksektir.
* Düşük Ekipman Gereksinimi, Min. 2GB RAM. Free Fire’ın ekipman kalitesinde yüksek bir gereksinimi olmasına rağmen. GameLoop bu endişeleri düzeltti ve gereksinimi azalttı, oyuncu Güç ve kapalı alan sorunları hakkında endişelenmeden bilgisayarda böyle bir FPS oyunu oynayabilir.
* Özel Üçüncü Taraf Ödemesi. Oyun kumandası ve coğrafi optimizasyonun yanı sıra GameLoop, oyuncuların GameLoop’ta doğrudan ve daha güvenli bir şekilde tüketmelerini sağlayan özel, benzersiz ve 3. taraf ödeme çözümünü sunar.
PUBG Mobil İndirme

En popüler Battle Royale oyunlarından biri!

PUBG Mobile en popüler ve maceracı  hayatta kalma oyunlarından biridir . Windows sürümü ile, oyunun aksiyon dolu, hızlı dizilerinin büyük boyutlu bir ekranda keyfini çıkarabilirsiniz  . Özellikle öngörülemeyen oynanış ve strateji tabanlı aksiyon sahneleri ile oyuna bağımlı olmak kolaydır  . Tencent Games tarafından geliştirilen Battle Royale oyununda, 100 oyuncu birbirlerine karşı çukurlaşıyor, birkaç silah ve alışılmadık eşyalarla bir adada ıssız. Bir var yana  çok oyunculu modu , Windows için PUBG dünyadaki kullanıcılar arasında son derece popüler hale gelmiştir.

Aksiyon dolu bir hayatta kalma oyunu!

PUBG Mobile veya Playerunknown Battlegrounds, yalnızca resmi mobil oyundan tasarlanmıştır. Oyunun tadını daha büyük bir ekranda çıkarabilirsiniz, ancak  haritaları, ortamları, zorlukları, silahları ve daha fazlasını çoğaltır  . Bu  çevrimiçi çok oyunculu oyunda , süper yoğun, hızlı tempolu aksiyon sahnelerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...