PTTR indir

3.2/5 - (28 votes)

PTTR indir

Hotline Miami ve Minecraft’ın şiddetli bir çocuğu var

Paint the Town Red,  çeşitli yerlerde ve tarihi zamanlarda gerçekleşen bir  savaş ve aksiyon oyunudur . Göreviniz, dövmek, yıkmak, vurmak, bıçaklamak ve dilimlemek kadar basit ve senaryoyu kırmızıya boyamak için hareket eden her şeyi vurun. Paint Town Red, Steam’de Erken Erişim aşamasında.

PTTR indir

Paint Town Red ne anlama geliyor?

Paint Town Town kullanıcıları bunu daha acımasız ve Minecraft estetiği ile 3D Hattı Miami olarak tanımlamaktadır   . Reflekslere sahip olmak, soru sormadan önce tekrar vurmak ve seviyeleri tekrar tekrar başlatmak bu oyunda kilit unsurlardır.

Tüm seviyeler aynı şekilde başlar: bar veya retro dans kulübü gibi görünüşte  normal bir ortamdasınız. Birine zarar vermeye karar verene kadar her şey normal kalacaktır (örneğin birisine şapır şupur). Sonra herkes birbirini vuracak ve sonunda peşine düşecek. Hayatta kalma anı o olacak!

Şiddet çözüldükten sonra hızlı davranmalısınız. Durursan, ölürsün. Eğer yoksa  nesneleri kullanmak  etrafınızda, ölürsün. Eğer doğaçlama yapmazsanız veya duruma uyum sağlamazsanız ölürsünüz.

Paint Town Kasabası’nın şimdiye kadar sadece iki seviyesi var. Hala  eksik silahlar , modlar, başarılar var … Eğer tam bir oyun için bekliyorsanız, serbest bırakılmasını beklemenizi tavsiye ederim.

Onun  grafik  seni kayıtsız bırakmayacaktır. Bir yandan tarzı size sempatik Minecraft’ı hatırlatacaktır. Ancak öte yandan, kan, kafalı kafalar ve kesintisiz şiddet var. Teorik olarak maymun olması gereken karakterleri vurmak garip.

Umut verici şiddet

Şimdilik Paint Red Town  umut verici bir oyundur . Nihai sonuç, seviyelerin geri kalanının yeterince çeşitli olup olmayacağına bağlı olacaktır, bu nedenle öncül bir fıkra olarak kalmayacaktır. Bu oyunlar her zaman sizi bir süre eğlendirme ve sonra da sıkıcı olma riski taşır.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...