prototype torrent

Prototype Torrent

Prototype Indir

Ben kimim ve kim beni cinayet makinesine dönüştürdü? Bu zor soruların cevaplarını bulmak için, kahraman PROTOTYPE, Alex Mercer, acımasız savaşların cehenneminde hayatta kalmalıdır. Dünyaya acımasız bir mutantın gözünden bakabilirsiniz, hafızadan yoksun ve onu bir canavara dönüştürenler için intikam almak için sadece susuzluk ile yaşayabilirsiniz. Yolda birçok engel olacak, ancak hiçbiri güçlü bir anti-kahramanı durduramaz. Yok, patlat, öldür ve ne pahasına olursa olsun gerçeğe ulaşmak!

Prototip, açık bir dünya aksiyon-macera video oyunudur. Prototip, Radical Entertainment tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan açık dünya aksiyon-macera oyunudur. Prototip 1, Alexander J. Mercer’i içerir. Alexander, Manhattan merkezli genetik mühendisliği şirketi Gentek’in bodrum katında uyanır, bilim adamlarını otopsi yapmaya gönderir. Bu arada, bilim adamları askeri ajanlar tarafından vuruldu, Alex oradan kaçtı, yaralandı ve göğsüne ateş eden kurşunlardan kurtuldu. Kısa süre sonra, bazı insanüstü gücü, dayanıklılığı, hızı, çevikliği, duyuları, dayanıklılığı, silahları ve esas olarak insanları anılarını, becerilerini ve görünümlerini kazanmak için “tüketme” yeteneği ile güçlü şekil değiştiren yeteneklere sahip olduğunu fark eder. Bütün bu ayrı Alex, tüm bunlardan memnun değildi ve normal bir yaşam geri istiyor, bu yüzden bunu kimin ve neden yaptığını bulmaya başladı. 9 Haziran 2009’da farklı platformlarda PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360, PC oyunları için Microsoft Windows, Xbox One’da piyasaya sürüldü.

prototip torrent

Prototip Alex Mercer sizsiniz: inanılmaz savaş, yıkım ve aldatma güçlerine sahip bir şekil değiştirici. Mükemmel bir kılık üstlenmek için formları ve anıları için hedefler tüketin ya da vücudunuzu anında bir dizi ölümcül biyolojik silah haline getirerek kırk yıl boyunca komplonun kalbine giden yolu kesin. New York’un sokaklarını takip edin, daha önce yönettiğiniz hayatı arayın. Düşmanlarınızı şaşırtmak, sömürmek veya imha etmek için bir kimlik cephanesi kullanarak yolunuzdaki herkesin şeklini alın. İnsanlık senin masken. Sizi yakalamak veya öldürmek için kendi karmaşık gündemleri olan gruplara karşı gizli bir savaş yapın. Onlar sizin en büyük tehdidiniz ve geçmişinizin sırlarının anahtarıdır. Onlarla yüzleşin, sorumlu olanları bulun ve ödeme yapın. Şekil değiştirme: Acımasız ve yıkıcı güçlerle saldırı; yüzlerce güç kombinasyonunu anında tetikler (Saldırı, Savunma ve Duyusal). Kılık: Herhangi bir karaktere dönüşerek ve kurbanın güçlerini, yeteneklerini ve yeteneklerini üstlenerek mükemmel kılığında varsayın. New York sizin avlanma yeriniz! Sizi yok etmek için binlerce insan ve düşmanla dolu, sıkışık, canlı, tamamen etkileşimli bir şehir. Onlarca yıldır Amerikan hükümetini rahatsız eden bir komplonun derinliklerine inin. Durumunuzdan kim sorumlu? Sadece sen öğrenebilirsin! Onlarca yıldır Amerikan hükümetini rahatsız eden bir komplonun derinliklerine inin. Durumunuzdan kim sorumlu? Sadece sen öğrenebilirsin! Onlarca yıldır Amerikan hükümetini rahatsız eden bir komplonun derinliklerine inin. Durumunuzdan kim sorumlu? Sadece sen öğrenebilirsin!

Prototip ([PROTOTYPE] olarak ayarlanmıştır) Radical Entertainment tarafından yapılan ve Activision tarafından sahiplenilen bir açık dünya aksiyon-macera video oyunudur  . Oyun 9 Haziran 2009’da Kuzey Amerika’da, Kuzey Amerika’nın güneybatı kısımlarında ve 10 Haziran’da daha fazla Okyanusya’da yayınlandı ve 12 Haziran’da Avrupa’da yayınlandı. Prototip Oyun Tek Kurulum Ücretsiz Doğrudan Torrent İndir. 12 Ağustos 2015’te piyasaya sürülen oyunların bağlantılarını kesin. Prototype Game Setup.exe Ücretsiz Doğrudan İndirme.

Alex’in temel süper gücü, vücudunu herhangi birisine değiştirerek şekil değiştirebilme yeteneğidir. Bu güçle ayırt edilemez bir birim olarak koşmak, başkalarını “kullanma”, onları dışarı ve dışarıya çıkarma yeteneğidir. Bu strateji Alex’e düşmanlarının biyokütlesini katarak refahı hızla telafi etmesini sağlar. Bu ayrıca, sahip olduğu insan düşmanlarına karşı çıkmasını ve daha sonra oyuncuyu düşmanlardan biri olarak hareket etmesi için güçlendirir. Alex dikkat çekmediği sürece kapak devam edecek. Alex, anlaşılmaz bir fiziksel kaliteye sahip ve çok sayıda insanı tek bir yumrukla öldürecek. Prototip Tam Oyun Torrent indir.

prototip torrent

Oyun, Manhattan’da düzenlenmiş doğuştan bir planlama derneği olan Gentek’in ferah bodrum katında bir anma töreni evinde karışan Alexander J “Alex” Mercer’den (seslendiren) alıyor ve bir sınav oynayacak iki veya üç analist gönderiyor çalışan. Kaçar ve uzmanların askeri operatörlerin etrafında toplandığına tanık olur. Alex bulunur ve vurulur. Göğsünden vazgeçilen atışlardan kurtulur ve refah için bir bölücünün üzerinden atlar. Kısa süre sonra şu anda yetenekli şekil değiştirme sınırları, insanüstü kalite, hız, casusluk, kalite, tanıdı, süre, silahlar ve anılarını, kapasitelerini ve görünümlerini almak için insanları “yiyebilme” yeteneğine sahip olduğunu keşfediyor. Geçmiş yaşamını hatırlamayan Alex, gerçeği ortaya çıkarmak için entrika ile ilgili olanları bulur ve tüketir. Prototip Ücretsiz İndir PC Oyunu Son Derece Sıkıştırılmış Tam Sürüm.

Prototype, Radical Entertainment tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan açık bir dünya aksiyon-macera video oyunudur. Alex’in birincil süper gücü, vücudunu herkese dönüştürerek şekil değiştirme yeteneğidir. Bu güçle el ele gitmek, başkalarını “tüketme” ve onları tamamen absorbe etme yeteneğidir. Bu süreç, Alex’in düşmanlarının biyokütlesini emerek hızla sağlığı geri kazanmasını sağlar. Bu aynı zamanda emdiği insan düşmanlarının formlarını almasına izin verir, böylece oyuncunun düşmanlardan biri olarak hareket etmesine izin verir. Kılık, ancak Alex göze çarpmayan bir şekilde devam ettiği sürece devam eder. Alex inanılmaz bir fiziksel güce sahiptir ve çoğu insanı tek bir yumrukla öldürür. Şekillendirme yapmadan çeşitli yakın dövüş saldırılarının yanı sıra, herhangi bir insansı düşman vücudunu kullanarak yer boyunca kayan, hava kombinasyonları gibi daha fazla jimnastik hareketi yapabilir,

prototip torrent

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel (R) Core (TM) 2 Duo 1.86 GHz veya AMD Athlon ™ 64 X2 4000+ veya daha iyisi
 • CPU HIZI: Intel (R) Core (TM) 2 Duo 1.86 GHz veya AMD Athlon ™ 64 X2 4000+ veya daha iyisi
 • RAM: Windows (R) XP / 2 GB Windows Vista (R) sistemleri için 1 GB RAM
 • İşletim Sistemi: Windows (R) XP (Service Pack 3 ile) ve DirectX (R) 9.0c
 • VİDEO KARTI: 256 MB 3D donanım hızlandırıcı kartı gerekir – Shader Model 3 desteği ile% 100 DirectX (R) 9.0c (NVIDIA (Ge) GeForce ™ 7800 GT 256 MB ve daha iyi yonga setleri / ATI Radeon ™ X1800 256 MB ve daha iyi yonga setleri)
 • TOPLAM VİDEO RAM: 256 MB
 • DONANIM T&L: Evet
 • PİKSEL GÖLGESİ: 3.0
 • VERTEX SHADER: 3.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB sıkıştırılmamış sabit disk alanı (Takas dosyası için ayrıca 500 MB.)
 • DVD-ROM:% 100 Windows (R) XP / Windows Vista (R) – uyumlu 4X DVD-ROM sürücü veya daha iyisi (600 K / sn sürekli aktarım hızı) ve sürücüler

Leave a Reply