Prototype 2 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Prototype 2 indir

Prototip 2 – 2009 yılında Radical Entertainment tarafından geliştirilen acımasız ve kanlı en çok satan oyunun devamı. Oyunun ikinci bölümü insanın mutlak bir silaha dönüşümü hikayesini devam ettirecek. Virüsün size verdiği yeteneklerin yardımıyla şehrin sokaklarındaki kaosu ve yıkımı ekmek. Çok sayıda düşmanı emerek kahramanın bedenini dönüştür. Yeni deneyimler aramak için New York Zero’nun kalıntılarını keşfetmek için sınırsız seyahat fırsatlarını kullanın. Kavga. Öldür. Değişiklik. İnsanlığınızı tek bir amaç uğruna fedakarlığa getirin – yok etmek … Alex … Mercer!

prototype 2 torrenti indir ile torrent

Prototype 2, 2012 açık dünya aksiyon-macera video oyunudur. Blackwatch, virüsün yaratılmasından sorumlu olan ve New York City’den yok etmekle sorumlu olan kuruluştur. Heller’in Blackwatch’daki ana düşmanı Albay Rooks. Ek Rooks, Gentek’in ana viroloğu Dr. Koenig’dir. Koenig tüm büyük Gentek operasyonlarını denetler. 24 Nisan 2012’de farklı platformlarda PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4, PC oyunları için Microsoft Windows, Xbox One’da piyasaya sürüldü.

İlk Prototip oyunu başarılıydı, Assassin’s Creed’de gördüğünüz gibi şehir boyunca hareket etme özgürlüğünü ve başka bir gezegenden gelen insanüstü güçleri birleştiren türünün ilk oyunu oldu, hepsi yok edebilmek için tüm şehir ve ücretsiz PC oyunları sel bakarak bu oyunu alabilirsiniz  .

Prototype 2’nin oynanışı ilk saptırma gibidir. Bununla birlikte, Kas kütlesi kapasitesi yeni Tendril kuvveti tarafından desteklenmiştir. Savaş, gelişme ve kaçınma çerçevesi önemli ölçüde artırıldı. Biyolojik bomba olarak bilinen bir başka şaşırtıcı kapasite, farklı hedeflerin geniş çaplı yıkımını sağlamak için kullanılabilir. 

Dünya çok daha zengin, daha belirgin yıkılabilirliği, gelişmiş görsel kalite ve çeşitliliği, iklim etkilerini ve diğer şeylerin yanı sıra oynanamaz karakterler için daha geniş bir faaliyet ve faaliyet alanını vurguluyor. Sonar kapasitesi, oyuncuların daha sonra bir hedefin genel alanına geri dönecek olan bir “kalp atışı” ileterek kovalamaca odaklarını keşfetmesine izin verir. Stok, Heller’ın bağlı oldukları araçlardan sıyrılarak kullanma kapasitesine sahip olacağı yeni silah çeşitleri ile yeniden tasarlandı. 

prototype 2 torrenti indir ile torrent

Prototip 2 ([PROTOTYPE2] olarak stilize edilmiştir) 2012 açık dünya aksiyon-macera video oyunudur. James Heller, başkalarının kimliklerini ve anılarını tüketerek şekillendirebilir ve üstlenebilir. İnsanların kimliklerini almak ve bunlara şekil değiştirmek daha taktik hale geldi. Blackwatch’ın Sarı Bölgedeki eylemleri nedeniyle, oyuncu bir askerin rolünü üstlenirse, insanlar ona hiçbir şey istemediğini gösteren bir şekilde tepki gösterecektir. Düşmanların oyuncuyu boğmadığından emin olmak için, Radical bir kaçış sistemi ve yeni, daha gerçekçi bir AI yarattı. Heller, oyunda Gatling topunu bir tanktan söküp düşmanlara karşı kullanmak gibi silahları kullanabilecektir. Heller, şüphesiz insan düşmanlarına gizlice girebilir, Blacklight virüsü ile enjekte edebilir ve onları muhteşem bir şekilde patlatmak için “BioBomb” a çevirebilir. Heller ayrıca insanüstü bir güce ve çevikliğe, zarara yakın dokunulmazlığa, uçuşa sıçramaya ve kaymaya, sonsuz dayanıklılığa, artan hıza ve sonar hissine sahiptir. Sonar, başının üzerinde bir simgeye sahip bir kişi için büyük bir kalabalığa bakmak yerine, oyuncunun birini bulmasını kolaylaştırmak için bir ortamın temel özelliklerini vurgulayan yeni bir darbe yeteneği içerir. Radikal, güçlerin daha anlamlı olacağını, mutasyonlar ve yükseltmeler olarak ortaya çıktıklarını ve oyuncuların Heller olarak nasıl oynamak istediklerine karar vermelerini sağladığını belirtti. başının üstünde bir simge olan bir kişi için büyük bir kalabalığa bakmak yerine. Radikal, güçlerin daha anlamlı olacağını, mutasyonlar ve yükseltmeler olarak ortaya çıktıklarını ve oyuncuların Heller olarak nasıl oynamak istediklerine karar vermelerini sağladığını belirtti. başının üstünde bir simge olan bir kişi için büyük bir kalabalığa bakmak yerine. Radikal, güçlerin daha anlamlı olacağını, mutasyonlar ve yükseltmeler olarak ortaya çıktıklarını ve oyuncuların Heller olarak nasıl oynamak istediklerine karar vermelerini sağladığını belirtti.

Prototype 2 Free Download, geliştiricilerin oyuncuların yorumlarını dikkate aldıkları ve orijinal oyunda yaptıkları hataları düzelttikleri nadir bir durumdur. Oyun çok daha renkli ve ilginç hale geldi. Sinematografik filmler, tüm resmin gri olduğu, ancak bazı renklerin bulunduğu “Sin City” filminde yapılır. Oyun da tamamlandı. İlk olarak, uygulanması ek deneyim ve yeni yetenekler veren ek görevler var. İkincisi, meydana gelen olaylara ışık tutan sesli mesajlar şehrin etrafına dağılmıştır. Üçüncüsü, kahramanın insanları taradığı ve hedeflerini aradığı bir sonarı vardır. Dördüncüsü, kentin bölgesi 3 bölgeye ayrılmıştır, bunlardan 2’si başlangıçta kapatılmıştır.
İkinci bölümün ana kahramanı, ailesi salgın sırasında ölen ABD silahlı kuvvetlerinin bir çavuş olan James Heller olacak. İlk bölümün ana karakterini Alex Mercer’i suçluyor ve her ne pahasına olursa olsun, onunla hesaplar kurmak istiyor. Ancak, şahsen, bu onun için çok zor çıkıyor ve Mercer Heller’ı enfekte ediyor. Buna rağmen James bir insan olarak kalmayı başardı. Yeni yetenekler kazanmaya devam ederken Mercer’den intikam almaya karar verdi.

prototype 2 torrenti indir ile torrent

Prototip 2’yi İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Prototype 2 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse,
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Prototype 2 indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Prototype 2 Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows XP / Vista / 7
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo 2.6 GHz, AMD Phenom x3 8750
 • Rastgele erişimli hafıza:  2 GB
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce 8800 GT, ATI Radeon HD 4850
 •  Yığın hafıza / Bellek: 12GB

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Intel Core 2 Quad 2.7 GHz veya daha iyisi, AMD Phenom II x4 3 GHz veya daha iyisi
 • Rastgele erişimli hafıza:  4 GB
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 5850
 •  Yığın hafıza / Bellek: 12GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...