Proshow Gold Full Indir

5/5 - (3 votes)

Proshow Gold Full Indir

ProShow Gold 9, yıldız ve güzel slayt gösterileri oluşturmak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir uygulamadır. Slayt gösterileri yürütülebilir olarak kaydedilebilir veya doğrudan Internet’te yayınlanabilir. Slayt gösterileri şarkılar, animasyonlar ve efektlerle kişiselleştirilebilir ve sonuçlar Facebook ve Twitter gibi sosyal medya web sitelerinde paylaşılabilir. Ayrıca AquaSoft SlideShow 10 Ultimate’ı indirebilirsiniz  .

ProShow Gold 9 çok basit ve hızlı bir kurulum sürecine sahiptir ve kurulum işlemi tamamlandığında çok iyi organize edilmiş ve hoş bir kullanıcı arayüzü ile karşılaşacaksınız. Arayüz, dosya listesi, zaman çizelgesi bölümü, slaytlar ve önizleme gibi çeşitli farklı öğelere sahip birkaç bölüme ayrılmıştır. Bu uygulama slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanır ve bunun için içerik, ses, video ve metin dosyalarını eklemeniz gerekir. Kolayca düzenlenebilen müzik ekleyebilirsiniz. Ayrıca bir tema ekleyebilir ve bunun için 14 slayt stili ve 10 geçiş arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca televizyon platformu, sosyal medya, cihazlar, çevrimiçi ortam veya çevrimdışı platform için bir çıktı oluşturabilirsiniz. Sonuç olarak ProShow Gold 9, güzel slayt gösterileri oluşturmak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir uygulamadır. Movavi Slayt Gösterisi Maker .

Proshow Gold Tam İndir

ProShow Gold  ,  DVD, PC ve Web’de kolayca  fotoğraf ve video slayt gösterileri oluşturur . En iyi anılarınızı paylaşmak için eksiksiz bir slayt gösterisi yazılım çözümüdür. Kaydırma, yakınlaştırma ve döndürme gibi hareket efektleri ekleyerek fotoğrafları canlandırın. Bir fotoğrafa veya videoya altyazı ekleyin ve 1000’den fazla heyecan verici geçiş efektinden birini seçin. Ücretsiz uygulamalarla yapabileceğiniz basit slayt gösterileri yerlerine sahiptir, ancak çoğu zaman arkadaşlarınızı ve ailenizi uyutmak için en iyisidir. Windows PC için  gerçekten özel bir slayt gösterisi yapmak istediğinizde  , bu araca ihtiyacınız vardır. Son 15 yılda,  ProShow Gold  milyonlarca kullanıcı tarafından mükemmel slayt gösterisi yapmak için kullanıldı.

Slayt gösterisi yapma özel bir fırsat mı yoksa tüm bu fotoğraf ve videolarla yeni bir şeyler mi yapmak istiyorsunuz? ProShow Gold  bunu kolaylaştırır.  Otomatik slayt gösterisi sihirbazını kullanarak yalnızca birkaç tıklamayla video slayt gösterisi yapın veya sıfırdan oluşturun. 950’den fazla yerleşik efekt ve filtre ile 330’dan fazla telifsiz müzik parçası arasından seçim yapın. Başyapıtınızı paylaşmaya hazır olduğunuzda, 4K, DVD, Blu-ray, YouTube, Facebook ve daha fazlası gibi 50’den fazla popüler formatta yayınlayın.

Sadece sürükleyip bırakın  İstediğiniz kadar fotoğraf, video ve şarkı içeren
slayt gösterileri oluşturun . Bilgisayarınızdan ekleyin veya Facebook, Flickr, Picasa, Instagram ve diğerlerinden içe aktarın. Eğlenceli, çok katmanlı efektler için bir slayda birden fazla fotoğraf ekleyin. ProShow video ile çalışmayı fotoğraf kullanmak kadar kolaylaştırır. Son olarak, telefonunuzda çekilen tüm bu video kliplerle bir şeyler yapın.

Hızlı başlayın, istediğiniz her şeyi özelleştirin
Anlık şovlar oluşturmak için sihirbazı kullanın. Sadece bir tema seçin ve sihirbaz otomatik olarak sizin için mükemmel bir slayt gösterisi oluşturur, müziğinize mükemmel şekilde zamanlanmış. Sadece birkaç dakika içinde izlemeye veya ince ayar yapmaya hazır. Gösteriniz için mükemmel müzikleri hızlı bir şekilde bulmak üzere yerleşik müzik kütüphanesinde yüzlerce telifsiz parçaya göz atın. Biraz daha fazla kontrol altına almaya hazır olduğunuzda, ProShow programınızla çalışmayı kolaylaştırır. Her zaman elinizin altında olan daha gelişmiş özelliklerle, yalnızca birkaç tıklamayla başlayabilirsiniz.

950’den fazla yerleşik efekt ve filtre
ProShow’un slayt stilleri ve geçişleriyle fotoğraflarınıza ve videolarınıza havalı efektler ve animasyonlar ekleyin. Sayfa dönüşlerini simüle edin, çoklu fotoğraf montajları oluşturun ve daha fazlasını yapın. Bir efekti önizlemek ve şovunuzdaki herhangi bir slayda uygulamak için tıklamanız yeterlidir. Anında eğlenceli ve yaratıcı efektler elde edeceksiniz! Yaratıcı mı hissediyorsunuz? Ayrıca, fotoğraflarınız ve videolarınız için hareket efektlerini özelleştirebilirsiniz. İlgi çekici bir noktayı yakınlaştırın, 3D ekleyin, panoramik bir görüntüyü kaydırın veya herhangi bir fotoğrafı döndürün.

Başka bir yazılım
kullanmadan hızlı düzenlemeler yapın Windows PC için ProShowGold yerleşik düzenleme araçları denizi sunar. Kırpma, otomatik düzeltme ve kırmızı göz giderme araçlarıyla yerinde kusurları onarın. Herhangi bir fotoğrafı veya videoyu anında dönüştürmek için filtreleri kullanın. Video klipleri bile kırpabilirsiniz!

Animasyonlu başlıkları kolayca ekleyin
Şovunuzdaki herhangi bir slayda başlık ekleyin. Kendi yazı tipinizi, renginizi ve boyutunuzu seçin. Altyazıları canlandırmak, hareketli kredileri simüle etmek, solmaya girişler ve çıkışlar eklemek ve benzersiz giriş altyazıları oluşturmak için harika efektler kullanın. Özel altyazı hareket efektleriyle basit içeri / dışarı efektlerinin ötesine geçin.

Film müziği ile hayata
geçirin Uygulama, şovlarınızda hemen kullanabileceğiniz telifsiz müzik kütüphanesiyle birlikte gelir. 330+ şarkı ve sesler her duruma uyacak şekilde seçilmiş ve kişisel ve ticari kullanım için lisanslanmıştır. Şarkıları kırpmak, birden fazla parçayı çaprazlamak, ses kayıtlarını kaydetmek ve özel solmalar ayarlamak için dahili ses denetimlerini kullanın. Şovlarınızı anlatmak için ses kayıtları kaydedin ve ekleyin.

Video hazırlayın, çevrimiçi paylaşın, DVD yazın ve daha fazlasını yapın
TV, çevrimiçi ve cihazlarda izlemek için 50’den fazla popüler formatla slayt gösterilerinizi yayınlamak kolaydır. Facebook , YouTube ve SmugMug’da kolayca şov  yayınlayın. Doğrudan DVD, Blu-ray, AVCHD ve CD’ye yazın. Ücretsiz ProShow Remote uygulamasıyla iOS cihazınıza slayt gösterileri gönderin. HD ve 4K çıktı ile mükemmel kalite elde edin ve Hollywood tarzı film menüleriyle profesyonel bir dokunuş ekleyin.

ProShow Gold 9’un Özellikleri

Aşağıda ProShow Gold 9 ücretsiz indirdikten sonra yaşayacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.

 • Bazı yıldız ve güzel slayt gösterileri oluşturmak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir uygulama.
 • Slayt gösterileri yürütülebilir olarak kaydedilebilir veya doğrudan Internet’te yayınlanabilir.
 • Slayt gösterileri şarkılar, animasyonlar ve efektlerle kişiselleştirilebilir.
 • Sonuçları Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde paylaşabilir.
 • Çok basit ve hızlı bir kurulum sürecine sahibim.
 • Çok iyi organize edilmiş ve hoş bir kullanıcı arayüzü var.
 • Slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanır ve bunun için içerik, ses, video ve metin dosyaları eklemeniz gerekir.
 • Ayrıca televizyon platformu, sosyal medya, cihazlar, çevrimiçi ortam veya çevrimdışı platform için bir çıktı oluşturabilirsiniz.
 • Kolayca düzenlenebilir müzik ekleyebilirsiniz.

ProShow Gold 9 Teknik Kurulum Detayları

 • Yazılım Tam Adı: ProShow Gold 9
 • Kurulum Dosyası Adı: Photodex_ProShow_Gold_9.0.3771.rar
 • Tam Kurulum Boyutu: 88.9 MB
 • Kurulum Türü: Çevrimdışı Yükleyici / Tam Bağımsız Kurulum
 • Uyumluluk Mimarisi: 32 Bit (x86) / 64 Bit (x64)
 • Son Sürüm Sürümü Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2018
 • Geliştiriciler:  ProShow

ProShow Gold 9 için Sistem Gereksinimleri

ProShow Gold 9’u ücretsiz indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
 • Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
 • Sabit Disk Alanı: 70 MB boş alan gereklidir.
 • İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...