Project Cars Torrent Indir

Project Cars Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Project Cars Indir

Bilgisayar grafikleri ve çarşı ortasında stok yıllar boyunca önemli ölçüde bulanık. Eminim güzelim çünkü geliştiriciler, steril sim yarışçılarının, süspansiyon ayar seçeneklerinin ne kadar mümkün olursa olsun, it dalaşı-feat için nadiren çok eğlenceli olduğu gerçeğine akıllıca sahipler. Ama bence bu hem izleyici cazibesi hem de herkes tarafından sevilmek zorunda olma tehdidi. Bu, geliştirici Slightly Mad stüdyolarının enerjiyi yeniden cesaretlendirmek için iddialı bir şey bulduğunu, ancak kabartmayı engellemeden veya vizyonunu akılda tutan bir şeyden ödün vermeden daha ferahlatıcı hale getirdi.

Project Cars Torrent İndir

Elbette oynadığım en parlak yarışçı, tabii ki. Codemasters, F1 serisinin atmosferinde en tanıdık grafik beklentilere layık bir oyunu ele geçirmek için mücadele eder etmez, çağdaşlar Project CARS gerçekten parlıyor. Hafif Mad’in ürettiği motor, her 60 ya da daha fazla otomobilin konuşma düzenindeki iç detaydan, dünyadaki birçok farklı devresinden her birini konuşan çevre tasarımına kadar etkileyici. Le Mans, Spa-Francorchamps ve Monte-Carlo göz önünde bulundurularak soyu devam eden, gittikçe artan gündemler var, ancak bu şüphesiz bu çoğu zaman izlenen parçaların herhangi birinin kabaca benim PC’m baktığı en iyisi. Daha sonra, biri tatlı Cote d ‘boyunca olmak üzere birkaç kurgusal azaltıcıdan azaltıcı kursa var. Azur ve harika görünen kayalık Kaliforniya dağlıklarında seçim, ruh güneşini çaldı. Tüm bu içerik, bir gündüz / gece sisteminin ve nefes alabilen fermuarlı havalarla dolu, şimdiye kadar gördüğüm en ulaşılabilir görünümlü yağmurun bir kısmını sunuyor.

CARS Projesi bana kâr getirmekten kesin bir meydan okuma getirdi. Bu, özellikle oyun pedi kullanıyorsanız, sabır ve yetenek gerektiren, affetmeyen, sert bir yarışçı. Arabanızı apeksa saptıramazsınız ve yeni tarafı yaralanmadan sürüklemeyi hedeflersiniz. CARS sanal olarak her disiplini tek tek öğreniyor ve öğreniyor.

Slightly Mad, hemen birçok disiplinden herhangi birine kapı girişine izin vererek kariyer moduna benzersiz bir selam verdiğinden, faydası kolay bir şekilde titizlikle yakalandı. Etkinlikler bir dizinde yer almayı kabul eder ve her konu, uygulama oturumları, eleme ve büyük yarışın kendisi dikkate alınarak birkaç güne ayrılır. Yavaş başlamak tavsiye edilir ve bir McLaren’e atlamak cazip olsa bile, ilk eski moda büyümeye devam ederseniz oyunu başlatırsanız, bir şeyleri asana kadar dönüşten sonra spin dönüşünün bir başarı olacağını garanti ederim.

Project Cars Torrent İndir

Bu, Project CARS torrent ekran görüntüsü  . Beklemeyin ve bu harika oyunu PC’nizde özellikle Need for Speed ​​gibi yarış oyunlarını seviyorsanız indirmeyin. Bu oyun daha gerçekçi ve bıraktığı izlenimler sadece şaşırtıcı, profesyonel sürücü gibi hissedebilirsiniz. Kendi başıma denedim ve söyleyebileceğim tek şey, yüksek hızlı bir hayranı olarak – bu oyun gerçek değil!

Giriş seviyesi kartlardan ve LMP ve Prototip alemlerinden daha soğuk olan her disiplinin kendi yarışları ve daha yeni fikirli takımlarda uyum seçenekleri kazanmak için devrim yaratacak daha küçük şampiyonalar vardır. Project Cars, yarışını gerçek bir uç noktaya kadar çeşitlendiriyor ve tüm yardımcı araç türü çılgınca sallanıyor. Kartlar güvenilmez, pist boyunca seğiren yanıp sönen canavarlar, tahmin edilemeyen bir vahşiliğe sahipti, Touring otomobilleri daha sert, daha kasıtlı ve direksiyon tepkisi çok daha düşük olsa da, McLaren P1 ve yeni hiper otomobiller tanımlayıcı olarak yola iticidir. Bir oyun pedi bir kez oynamak, genellikle yarıştan sonra konuşmanın imkansız olduğu bir şeyi sınırlar.Bir yarış oyununun, güç geri bildirim tekerlekleri ve yarış koltukları göz önünde bulundurularak sadece saf seçkinler tarafından değil, herkes tarafından oynanabilir olması ve CARS’ın tamamen konuşmaması midenin konusuyla ilgili. Sürüş ve fren talimatlarından çekiş koşularına, karmaşıklık ayarlarına ve AI seçeneklerine kadar kapsamlı bir sürüş listesi, oyununuzu etkileyici bir dereceye göre uyarlamak için yeterli bakıma sahiptir, ancak sorunları tamamen bozmaz.

Yine de, palet tarifelerinde gözle görülür bir şekilde iyileşmekten duyduğum memnuniyet eşsizdir. Benim kişisel hedefim, Orta Doğu BAE bölgesine özel F1000 seriesa nispeten düşük güçlü giriş tekerleği hakkı oldu. Aslında, kendi tecavüz eğrimi, uygulamanın ve nitelendirme oturumunun her bir bölümünde bir ağa bağlanmaktan flaş açık hava girişlerini ve podyum bitişlerini birleştirmeye kadar, kendi tecavüz eğrimi ifade etmeye başladığım yerdi. Bu heyecan bana ek yarış türleriyle aynı olmaları ve aynı damarda usta olmaları için acı veren bir noktaya sahipti, ancak bazıları bir oyun pedi gittiğini kanıtlayabilir.

Project Cars Torrent İndir

Biraz Mad’in sert izleyicisinin ne istediğini bildiği kristal koşulsuz ve gerçekte onunla aynı fikirde olmak için silahlarına karaya oturduğuna sevindim. Günümüzde oldukça nadirdir, özellikle de vizyonunuz daha geniş bir kitle cazibesi pahasına gelir. Geliştirme hakkında daha fazla içeriğe ve 24 sanatçılı lobilerinde zaten fermuarla dolu bir hardcore topluluğuyla, bu oyunun birkaç hafta ve ay boyunca nasıl geliştiğini görmeyi göz önünde bulundurarak gerçekten bir düzenleme arıyorum.

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista, en son Hizmet Paketlerine sahip Windows 7
 • İşlemci:  2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400, 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 260, ATI Radeon HD 5770
 • DirectX:  Sürüm 9.0
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Sabit Disk:  25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX uyumlu ses kartı

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  En son Hizmet Paketlerine sahip Windows 7
 • İşlemci:  3.5 GHz Intel Core i7 3700, 4.0 GHz AMD FX-8350
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GT600 series, AMD Radeon HD7000 series
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Sabit Disk:  25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX uyumlu ses kartı

Project CARS Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Project CARS için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. 
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Project CARS indirmeyi bitirdiğinde, indirilen klasörün içindeki oyun kurulumunu çalıştırın ve oyunu kurun.
 4. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 5. Oyunun tadını Çıkar!

Leave a Reply