Prison Break Indir

5/5 - (1 vote)

Prison Break Indir

Bunlar Güzel tuğlalar. Aslında Prison Break muhtemelen gördüğüm en iyi oyun içi tuğlaya sahip. Başka bir oyunda daha iyi bir tuğla bulabilirseniz, gerçek bir tuğla alabilir ve kafatasımı onunla mağaralayabilirsiniz. Paralaks haritalama harikaları (ve onlar harikalar) sayesinde, neredeyse her bir tuğlaya ulaşıp dokunabileceğinizi, parmak uçlarınızı kaba, pürüzlü yüzey boyunca çalıştırabileceğinizi hissedeceksiniz. Onlar harika tuğlalar. Brillo tuğlaları.

Diğer her şey biraz saçma. Prison Break: Komplo, TV şovunun ilk sezonunun etkinliklerine geçmiş (veya daha doğrusu arasında) geriye dönük olarak icat edilmiş bir karakter olan Tom Paxton’u canlandırıyorsunuz. Bu nedenle, şovun ana planında hiçbir etkisi veya katılımı olamaz. Sürekli ana karakterin – Michael Scofield’ın – çevresiyle sınırlısınız, arka planda dolaşıyor, köşelerden bakıp uyurken yatağının altından kayıyorsunuz. TV kameralarının sizi yakalamasına izin vermeyin, aksi takdirde evrenci bir paradoks yaratacaksınız.

Prison Break Komplo PC oyunu bir yıl veya daha uzun bir süredir geliştiriliyordu, ancak ilk geliştiriciler kapandığında sıkıştı. Ancak ZootFly bu oyunu tekrar geliştirmeye başladı ve 2010 yılının ortalarında başarıyla geliştirdi. Bu oyun suç serisine dayanıyor. Bu oyun aynı arazileri ve hikayeleri de içeriyor. Bu oyunda ana rolle ilgili bazı değişiklikler göreceksiniz. Çünkü ana karakter Michael Scofield rolünü oynamasına rağmen, bir ajan Tom Paxton’un rolünü oynamalısınız. ‘Şirket’ örgütü ile ilişkilidir. Tom, Lincoln yuvalarının infaz edilmesi için hapishaneye gizlice gitmelidir. Bu oyun dokuz farklı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümlerin her biri, dizide gösterilen farklı hikayelerde gördüğümüz görevleri içerir. Grafik olarak görüyorsanız ve bu oyunu denemek iyi ise bu oyun çok iyi. metro 2033 redux, indirmek isteyebileceğiniz başka bir aksiyon ve macera oyunudur.

Prison Break İndir

In  Prison Break Conspiracy  Tom Paxton olarak oynayacak yerine ana karakteri Michael Scofield olarak oynayan. Tom Paxton, gizli “The Company” organizasyonunun bir temsilcisidir. Tom Paxton, haksız yere hapsedilen Lincoln Burrows’un elektrikli sandalyede idam edilmesini sağlamak için Fox River Eyalet Cezaevi’nde bir mahkum olarak gizli tutulmalıdır. Prison Break Komplo 9 farklı bölüme ayrıldı. Prison Break Komplo’nun inanılmaz görselleri var ve ses efektleri de etkileyici. Ayrıca Gun PC Game’i indirebilirsiniz  .

Paxton’un komplo maceraları onu, her biri hapishanenin içinde ve çevresinde bulunan bir dizi lineer seviye boyunca yönlendirir ve bir dizi nesne almasıyla görevlendirir. Bilgisayar kayıtları, kimlik kartları, tıp, keskin şeyler, bu tür şeyler. Gizli sistem şu şekilde özetlenebilir: köşelere sarılmak için Q düğmesine basın, ardından bir NPC diğer yöne baktığında zıplayın. Bunu yapmadığınızda, çok az çaba harcayarak özetlenebilen bir sistemle savaşıyorsunuz: zayıf bir saldırı için sol tıklayın, güçlü saldırı için sağ tıklayın ve engellemek için Shift.

Eylem donarken ve kamera sizi son kontrol noktasına geri çekmeden önce sizi tespit eden muhafızların sade, şaşkın gözlü yüzüne yavaşça tarandığından, yakalanmak bile daha eğlenceli bir iştir. Hızlı zaman olayları, eylemi büyük şişkinlik, büyük bir kaka deldiğinde olduğu gibi parçalara ayırırken, ağırlık kaldırma ve yeraltı dövüşü gibi mini oyunlar anlamsız ve tekrarlayan bir tuş vuruşu dikkati dağıtıyor.

Merak ediyorsanız, gerçek aktörler kullanılır, ancak açıkça bazılarının diğerlerinden daha fazla talep görmesi. Scofield’ın çizgileri toplam beş, belki altı cümle. Mafya patronu Abruzzi burada konuşmanın çoğunu yapıyor, ancak neredeyse bir tane Prison Break kadrosu. Her yönden hayal kırıklığı. Biri sadece tuğla hayranları için, korkarım.

Komplo Oyunu Prison Break Özellikleri

İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Prison Break The Conspiracy’nin temel özellikleri aşağıdadır.

  • Mükemmel aksiyon macera oyunu.
  • Ünlü suç serilerine dayanır ve iyi bir hikaye çizgisine sahiptir.
  • Bir sürü vakaya sahip oldukça büyüleyici bir oyun.
  • Grafiksel olarak çok iyi yapılmış ve ses efektleri de iyi.
  • Birçok görev ve silah tanıtıldı.

Prison Break The Conspiracy PC Game Sistem Gereksinimleri

Prison Break Conspiracy Free Download programını başlatmadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / Windows 7 / windows 8 / Windows 10
  • CPU: Intel Pentium 4 veya üstü
  • RAM: 1 GB RAM gerekir.
  • Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gereklidir.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...