Prince Of Persia: Warrior Within Indir

Prince Of Persia: Warrior Within Indir

5/5 - (1 vote)

Prince Of Persia: Warrior Within Indirimli

Prince of Persia: Warrior Within, 2004 yapımı bir aksiyon-macera oyunudur. Prens, ruhunu lanetten kurtarmak için kötü Dahaka’ya karşı daha karanlık bir savaşa geri döner.

Prensin Dönüşü

2D platform köklerinden başarılı bir şekilde uzaklaştıktan sonra Prince of Persia serisi, parkur tarzı seviye tasarımıyla birleştirilmiş kılıç tabanlı aksiyonuyla tanındı. Prince of Persia: Warrior Within, Arap esintili ortamdan uzak, daha karanlık, daha sert bir atmosfere doğru ilerliyor. Aydınlık çevre ve enstrümantal film müziği geride kaldı, yerini gölgeli koridorlar ve sert rock aldı. Hareket hikayeye çok iyi uyuyor ve Prens için daha gerçekçi bir karakterle tamamlanmış sürükleyici bir deneyim sunuyor. Bu oyun on yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülürken, çağının izleri çok da aşırı değil. Grafikler parlak bir genel görünüme sahip ancak yeterince servis edilebilir. Oyun, sonraki devam filmlerinden çok daha taze ve zorlu bir his veriyor. Oyunun teknik özellikleriyle ilgili bazı sorunlar var,

Tarihli klasik

Prince of Persia: Warrior Within, evrende çok ihtiyaç duyulan bir genişlemeyi sağlayan daha ciddi ve uğursuz bir giriş olan dizinin bir klasiğidir. Kesinlikle tarihli bir oyun olsa da, iyi dayanıyor ve franchise hayranları için bir zorunluluk olarak görülmesi gerekiyor.

Prince of Persia  o oyun için bir misyon olarak vardı bir karakteri kontrol oluşuyordu o 1989 yılında başlatıldı geçmişini oyun içinde gerçekten bir dönüm noktası çünkü klasik PC platformu oyunlarından biri olarak kabul edilir  cezaevinden zamana karşı kaçmak  hangi o esir tutuluyordu.

Bilgisayarınızda bir Ubisoft klasiği

Zaman geçtikçe destanda ortaya çıkan ve yıllar içinde baştan sona yeniden tasarlanan bir dizi yeni başlık, bu yeni başlıklardan  biri, orijinal oyunun ruhunu koruyan  , ancak tamamen üçte geliştirilmiş olan Prince of Persia: Warrior Within oldu. selefi Prince of Persia: The Sands of Time gibi boyutlar  . Oyunun hikayesi çok orijinal, çünkü sanki bir geri dönüşmüş gibi anlatılıyor ve prens hikayesini geçmişte yaşanmış gibi anlatıyordu.

Oyunun grafikleri  çok iyi, ve karakterler ve senaryolar mükemmel karakterimizi kontrol başlamak biraz karmaşık olsa bile, tasarlanmıştır. Klasik bir video oyun tarihinin devam filminin tadını çıkarmak istiyorsanız, hemen  Prince of Persia: Warrior Within  Demo’yu indirin  .

Prince Of Persia: Warrior Within Indir

Eleştirmenlerin beğenisini kazanan Prince of Persia: The Sands of Time ™ ‘ın kılıç kesen devamı olan Prince of Persia Warrior Within’in karanlık yeraltı dünyasına girin. Kaderin ölümsüz bir enkarnasyonu olan Dahaka tarafından aranan ve ilahi intikam peşinde olan Prens, önceden belirlenmiş ölümüne meydan okumak için hem katliam hem de gizem dolu bir yola giriyor. Yolculuğu, insanlığın en büyük korkularını barındıran lanetli bir ada kalesinin cehennem çekirdeğine götürür. Prens ancak acımasız kararlılık, sert meydan okuma ve ölümcül yeni dövüş sanatlarında ustalık yoluyla yeni bir savaşçı düzeyine yükselebilir ve hiçbir düşmanın elinden alamayacağı şeyi, yani hayatını savunabilir.

 • Serbest Biçimli Dövüş Sistemiyle kendi savaş tarzınızı tanımlayın – Karmaşık yeni bir savaş sistemi, sınırsız savaşlar yapmanızı sağlar. Kendi benzersiz dövüş tarzınızı geliştirmek için ortamı, silahları ve düşmanlarınızı kullanın. Ayrıca, stratejik bir mermi saldırı sistemi, çeşitli menzilli savaş taktiklerine izin verir.
 • Destansı devam edin – Bulmak ve ustalaşmak için birden fazla son ve 50’den fazla silah dahil olmak üzere hayatta kalma mücadelenizde saatlerce süren aksiyon sizi bekliyor.
 • Geçmişi bugünü etkilemek için değiştirin – Ölümcül kaderinizin yaratılmasını önlemek için zamanda geriye yolculuk yapın – her eyleminiz, ortamlar, hikayeler, sakinler ve daha fazlası dahil olmak üzere günümüzün tarihini etkileyecektir.
 • Zamanın tahribatını kontrol edin – Zaman manipülasyonunun yıkıcı yeni mücadele güçleriyle düşmanları tahrip edin, geri sararken, ileri sararken ve zamanı yavaşlatırken dövüş oyunlarında şaşırtıcı varyasyonlar açın.
 • Şiddetli bir yeraltı dünyasını keşfedin – İnsanlığa eziyet etmek için en acımasız, amansız düşmanların üreme alanı olan lanetli bir yeraltı adasını keşfedin ve fethedin.
 • Ölümcül, baştan çıkarıcı bir kötülükle yüzleşin – İnsanların zihnini bükme gücüne sahip çarpıcı bir kötülük olan İmparatoriçe’nin kötülüklerinden kurtulun. Yeraltı dünyasının bu karanlık sireni, emrindeki canavar lejyonlarını tutar.

Prince Of Persia: Warrior Within Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Prince Of Persia: Warrior Within indirmeyi tamamladıktan sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Prince.of.Persia.Warrior.Within.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız, buradan  buradan ulaşabilirsiniz ) .
 4. Prince Of Persia: Warrior Within klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Prince Of Persia: Warrior Within Free Download

Doğrudan bağlantıyla Prince Of Persia: Warrior Within Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun   sizin için önceden YÜKLENMEMİŞTİR . Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıklayın ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçin. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

Minimum:

 • Desteklenen İşletim Sistemi:  Windows® 2000 / XP (yalnızca)
 • İşlemci:  1 GHz Pentium® III, AMD Athlon ™ veya eşdeğeri
 • Bellek:  256 MB (512 MB önerilir)
 • Grafikler:  NVIDIA GeForce 3 veya üstü, ATI Radeon 7500 veya üstü, Intel 915G (NVIDIA GeForce 4 veya ATI Radeon 9500 veya üstü önerilir) *
 • Ses:  DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
 • DirectX:  DirectX 9.0c
 • Sabit Disk Alanı:  Minimum kurulum için 1,5 GB kullanılabilir alan, tam kurulum için 2,2 GB kullanılabilir alan
 • Desteklenen çevre birimleri:  Windows uyumlu fare (gerekli), Çift analog oyun kumandası

Leave a Reply