Prince Of Persia The Two Thrones Indir

5/5 - (1 vote)

Prince Of Persia The Two Thrones Indir

Pers Prensi, zamanın esrarengiz İmparatoriçesi Kaileena ile birlikte Babil’e gider. Fakat arzuladığı barış yerine krallığını savaşla tahrip etti ve Kaileena acımasız bir komplo hedefi oldu. Kaçırılıp öldürüldüğünde, ölümü Prens’e çarpan ve sevdiği her şeyi yok etmekle tehdit eden Zaman Kumlarını serbest bırakır. Sokaklara atılan, kaçak olarak avlanan Prens kısa sürede Kumların onu ruhu yavaş yavaş kahramanımıza sahip olan ölümcül bir Karanlık Prens’e yol açtığını lekelediğini keşfeder.

Geliştirilmiş serbest biçimli dövüş sistemi ile düşmanlarla etkileşime girerken iki farklı karakterde ustalaşın. Daggertail ile düşmanları boğun ya da gölgelerden ölümcül saldırılar başlatmak için yeni gizli beceriler kullanın. Şaşırtıcı, çeşitli yerleri keşfedin, görünüşte ulaşılamayan alanlara giden yolu bulun ve birçok bükülmüş bulmacayı çözün, Prens’in keşfedilmemiş kaderine doğru yolculuğuna tanık olun.

Görünüşte POP serisinin En İyisi, ama yıllarca hatırlanması pek muhtemel değil, aynı ataları The Sands Of Time, The Two Thrones ile aynı geniş gözlü ateşle, prens’in en iyi yaptığı her şeye eğlenceli, sağlam bir baskın olmaya devam ediyor .

Benim gibi bir safkan, oyunun kavanoza “ kancalarının ” bir kısmının – özellikle de gizli hız öldürme ve sinir bozucu araba kovalamacalarını – hafifçe kavga ve şaşkınlık kadar, tartışmasız Lara Croft’un Efsanesi’ni geride bıraktığını iddia edebilir. kolaylaştırmak.

Daggertail silahının mükemmel tırtıklılığı ve vahşeti tarafından gösterildiği gibi, güzel prens ve kötü arasındaki şizofrenik bölünme de gerçekten iyi çalışıyor. Bununla birlikte, gerçek sevinç, oyunun zorluklarından ve akışkanlığından gelir.

Pers Prensi İki Taht İndir

Derinlerde, SOT’un anlatı cazibesini örneklemeyi tercih ederim, ancak Two Thrones çok daha yetenekli bir savaş ve adrenalin makinesidir. Seçim senin.

Özel Üretim Üçlü Paket

Mükemmel bir Pers Prensi oyunu YOK. Ancak her üçü de eritilebilir, birlikte karıştırılabilir ve yüksek tadı olan oyunculara sıcak bir şekilde köpürürse, ortaya çıkan fondü, şimdiye kadarki en iyi üçüncü şahıs aksiyon macerasının şablonu olacaktır. The Sands Of Time’ın omuzlarını ovuşturarak, Savaşçı İçinin yoğunluğu ve eylemi ve Two Thrones’un şık yaraklarının hikayesi, ortamı ve diyaloğu: nadir bir mükemmellik bakış. Ne yazık ki, bu (iyi fiyatlı) derleme alacağınız en yakın – ve triptiklerin idealist erimesi kafanızın sınırları içinde gerçekleşmek zorunda kalacak.

Bu oyunlardan herhangi birinin kötü olduğunu söylemiyorum – serinin açık sözlü sevgim birçok durumda endişe verici seviyelere ulaştı – ancak sadece bir aptal her oyunun kendi tuğla ve buketlerden kendi payına sahip olmadığını iddia edecektir.

Geçmiş Zafer

Örneğin, asla geri dönemeyeceğinizi söylüyorlar ve Zamanın Kumları ile bu doğru. Serbest bırakılmasından bu yana, her konuşmada ortaya çıktığında yumruğumu masaya vurdum ve ölümsüz bağlılığımı beyan ettim. Yapısına, karakterlerine, akıllı diyaloğuna, harika esprili sonlarına, her şeyin rüya gibi gittiği ve Farah’ın bir spa küvetinde kıkırdayarak ve çıplak olduğu tapınağa bayılıyorum. Savaş dışında – ne yazık ki ‘asla geri dönmeyecek’ bit geliyor.

Nu-POP’un her yinelemesi ortaya çıktıkça, Prens’in testosteron seviyelerinin yanı sıra daha fazla mücadele ve bulmaca içeren daha da arttı. Belki de açık bir şey, ancak üç oyun da bu gibi (uygun maliyetli) üçlü bir pakette yan yana konduğunda, tüm zamanların en sevdiğim oyunlarından biri dikkat çekici bir şekilde tarihlenmeye başlıyor.

Muhtemelen Two Thrones’da Zamanın Kumları’nda olduğu gibi yuvarlanan dikenli kütük tuzakları vardır, ancak serinin üçüncü girişi yuvarlandığında, geliştiriciler birkaç numara ve durum daha almış gibi hissettiriyor Benzer şekilde, Savaşçı’da ikiye bir zombi dilimledikten sonra, Prens’in sürekli ‘duvara yakın durma’ ve ‘wair-spin-saldırı-savaş taktiğine geri dönmek zor ilk gezi.

Görüyorsunuz, 2004’ün Savaşçı İçine çarptığımızda, daha önce çok sevilen Prens’in temel iyiliğinin çoğu soyulmuştu – muhtemelen savaşmak zorunda kaldığı çeşitli seksi goth civcivlerin şimdi çıplak dipleri ile birlikte soyulmuştu. yavru kuş ereksiyonu. Birdenbire “Seni kaltak!” ve büyük göğüslü vampirler, çıngırak boynunuzu Godsmack’in yüksek sesine ısırdıklarında seks sesleri çıkarırlar – ilk kez aşık olduğumuz Prens değil. Bununla birlikte, her hareketinde çok daha dinamik ve heyecan verici bir savaş sistemine ve çok daha heyecan verici bir tanga sahip bir Prens olmaya devam ediyor.

Regal Oturma

The Two Thrones’a devam ediyoruz – önkollarının ayırt edici bireysel cazibelerini karıştırmanın birkaç temelini kapsayan ama aptal gizlilik öldürmeleri, gereksiz araba yarışı ve aşırı beslenen patronları ile kitabımda birkaç puan kaybediyor. Kesinlikle hepsinin en her şey dahil POP paketi olsa da, tüm bu yıllar boyunca dua ettiğim nihai POP oyunu değil – iyi, ama yavaş hareket eden twirling puro almıyor.

Ben seçici biriyim – en sevdiğim oyun serilerinden birini ince toz haline getirdim ve bir beyazla ilgilenmiyor gibi görünüyor. Ama yapıyorum, gerçekten yapıyorum – bu üç oyunu böyle bir dereceye kadar ayırabiliyorum ve belki de hepsinin belki de en büyük zaferi olmaları için devasa bir Roma mumu tutabilirim. Başka hangi üçüncü şahıs aksiyon serileri bu tür duygusal katılımı sağladı? Oyuncuların değişen yönleriyle dişlerini gıcırdatması ve bir şeyleri nasıl değiştirdikleri hakkında sızlanma ne oldu? Pers Prensi’nin yeniden icat edilmesi büyük bir başarıyı kanıtladı ve Tomb Raiders veya BloodRaynes’inizdeki bu tür konuları göz ardı ederken, minutiaları hakkında bu kadar şikayetçi olduğum gerçeği, bu gerçeğin derin bir kanıtıdır.

Tecrübeli bir savaşçı olan Pers Prensi, aşkı Kaileena ile Zaman Adası’ndan Babil’e döner. Özlem duyduğu barış yerine anavatanını savaşla tahrip etti ve krallık ona karşı döndü. Prens hızla tutulur ve Kaileena’nın kendisini kurban etmek ve onu kurtarmak için Zaman Kumlarını serbest bırakmaktan başka seçeneği yoktur. Şimdi sokaklara atıldı ve bir kaçak olarak avlandı, Prens kısa bir süre sonra geçmiş savaşların ruhu yavaş yavaş kendisine sahip olan ölümcül bir Karanlık Prens ortaya çıkardığını keşfediyor…

 • İki farklı karakteri oynayın ve yönetin – Farklı savaş stilleri, tutumları ve geçmişleri olan iki usta savaşçının güçlerini ve silahlarını kullanın.
 • Öldürmek için bir yol seçin – Düşmanları kendi tarzınızda yok etmek için genişletilmiş Serbest Biçimli Dövüş sisteminde ustalaşın; ölümcül Daggertail ile düşmanları uzaktan boğmak; veya sürpriz baş başa çıkmalar yapmak için yeni bir gizli sanat kullanın – seçim sizin.
 • Babylon’da özgürce savaşın – Tehlikeli çatılarda düşmanlara hükmedin, kaotik sokaklardan kaçın ve karanlık, yeraltı geçitlerinde pusuya düşürün.
 • Kendinizi dramatik bir hikayeye bırakın – Adrenalin, gerginlik ve keşifle dolu bir büküm masalında yolunuza devam ederken hikaye anlatımında benzersiz bir derinlik yaşayın.
 • Düşmanları şaşırtmak için zamanı manipüle edin – Zamanı yavaşlatarak veya geri sararak tüm ordulara karşı güçlü saldırılar gerçekleştirin veya yepyeni Zaman Kumları güçlerini kullanarak onları şaşırtın.
 • Ustaca bir oyun karışımını deneyimleyin – Pers Prensi franchise’a sadık kalınarak, oyun çeşitli ustaca aksiyon dövüşü, çeviklik ve hikaye odaklı bulmacalar sunar – hepsi ustaca zengin bir oyun deneyimiyle harmanlanmıştır.

Prince Of Persia: The Two Thrones Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Pers Prensi: İki Taht indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Prince.of.Persia.The.Two.Thrones.zip’e Ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız. buraya gel  ).
 4. Prince Of Persia: The Two Thrones klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun   sizin için önceden kurulu DEĞİLDİR . Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

En az:

 • Desteklenen İşletim Sistemi:  Windows® 2000 / XP (yalnızca)
 • İşlemci:  1.0 GHz AMD Athlon veya Intel Pentium III (1.5 GHz Pentium IV veya AMD Athlon önerilir)
 • Bellek:  256 MB (512 MB önerilir)
 • Ekran Kartı: 32 MB DirectX 9.0c uyumlu (128 MB önerilir) (desteklenen listeye bakın *)
 • DirectX:  DirectX 9.0c
 • Sound  DirectX 9.0c uyumlu (Dolby Digital ses için Dolby Digital Live gerekir)
 • Sabit Disk: 1.5 GB
 • Çevre Birimleri:  Windows uyumlu gamepad
 • * Perakende satış sırasında desteklenen video kartları: ATI 7500/8500/9000 / X serisi, NVIDIA GeForce 3/4 / FX / 6/7 serisi (GeForce 4 MX desteklenmez); Bu yonga setlerinin dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir, ancak desteklenmez. Desteklenen yonga setleri, ekran kartları ve işletim sistemlerinin güncel bir listesi için,
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...