Prince Of Persia The Forgotten Sands Indir

5/5 - (1 vote)
Pers Prensi Unutulmuş Kumlar çok ilginç ve güzel bir oyun. Bu oyunu aksiyon ve macera oyunlarında kategorize ettik. Bu oyunlar çok ünlü ve heyecan verici serisi Prince Of Persia oyunlarına ait. Prince Of Persia The Sands Of Time oyunundan sonra yayınlandı. Ubisoft Montreal tarafından geliştirilmiş ve Ubisoft tarafından yayınlanmıştır. 12 Haziran 2010’da yayınlandı.
Pers Prensi Unutulmuş Kumlar PC Oyunu hikayesi çok ilginç. Bu oyunun hikayesi oyunun hikayesi devam ediyor Prince Of Persia Zamanın Kumları. Oyunun hikayesi, Pers Prensi’nin kardeşi Malik’i bulmaya çalıştığı ve Pers Prensi’nin amacının kardeşinden liderlik hakkında bilgi edinmesidir.

Ortadoğulu bir prensin geleneksel temsilinden geçecek olsaydınız, akrobatik kahramanımızın büyük bir sakalı, koyu renkli genç bakirelerin büyük bir haremi ve mevcut en iyi mücevherleri, sarayları ve zenginlikleri olurdu.

Pers Prensi Unutulmuş Kumlar İndir

Bunun yerine, en sevdiğimiz Farsça (Zarathustra’nın yanı sıra) esasen göçebe bir varlık yaşıyor, sadece bir at ve şirket için bir kılıç var. Ve tıpkı Jessica Fletcher gibi, nereye giderse gitsin, felaket, pertürbasyon ve umutsuzluk onun arkasında sadece saniyeler içinde, genellikle bir tür eski lanet şeklinde.

Bay Sorun

Prensim gülünç derecede büyük saray kentinde kuşatıldığını keşfettiği ağabeyi Malik’i ziyarete geliyor. Savaş kötü gidiyor ve Malik çaresizleşiyor ve kalesinin derinliklerinde mühürlü mistik bir silahlı zorla yardım istiyor. Sonra ne olacağını tahmin edip edemeyeceğinize bakın. Bu olaylar, son oyun yokmuş gibi davranarak Zaman Kumları ve İç Savaşçı arasındaki döneme uyuyor. Uygulamada bu, r Unutulmuş Kumları oynamak gibi daha ince bir Zaman Kumları oynamak gibidir.

Birçok yönden, bu harika bir şey. Sands üçlemesi sevgiyle hatırlanır, bu yüzden hayranlara istediklerini vermek mantıklı bir şeydir. Denendi, test edildi ve başarılı olduğu bulundu, bu yüzden son Pers Prensi’nin nispeten deneysel “ölemezsin” yaklaşımından sonra  , seri için klasik köklere dönüş görmek güzel. Zaman geri sarılabilir ve aslında başarısız olmasına izin verilmesinin gerilimi geri döndü. Pers Prensi’nde eksik olan bir şey, dişi müttefikiniz her atlayışınızda sizi kurtaracaktı.

2003’te çalışan, gerçek bir ilerleme olmadan hala çalışıyor olsa da, suyu biraz donma ve daha heyecan verici bir savaş sistemi olan bar gerçekten yeterince iyi değil.

Can sıkıcı bir şekilde, 2009’un Pers Prensi’nde iyi sonuç veren şeyler, bir arkadaşınızın savaşta veya büyük sıçramalarda ve hub tabanlı görev yapısında size yardımcı olmak için saldırılarını kullanmak gibi çıkarıldı.

Zamanın Kumları 1.5

Unutulmuş Kumlar, hala arasında atlamak için uygun şekilde yerleştirilmiş kollar, direkler ve sütunlar ile giderek daha büyük odalar sunar ve eylem son derece akıcı iken, sadece birkaç saatlik oyundan sonra deja vu kavramını yakından tanıyacaksınız. Kuşkusuz, böyle başarılı bir kavramı bir şey kaybetmeden değiştirmek doğal olarak zordur, ancak temelde bu gibi çığlık atmak, gelecek için kötü bir işarettir. Oyun geliştirme, sadece güvenli oynamak ve kolay dolar, pound veya euro’yu kovalamak değil, evrim ve sınırları zorlamakla ilgili olmalıdır.

Bir Batman: Arkham Asylum ile Zaman Kumları’ndan beri Savaş geliştirildi, ancak işler aynı değil Çok sayıda düşmanın yavaşça ileriye doğru ilerlediği, akıcı bir dizi saldırı, kaçma ve özel hareketleri birbirine zincirlemeye çalıştığınız stil düzeni (bkz. Güçler). Bu, hızlı kılıç vuruşları ve akrobasi ile sevk edilen büyük iskelet sürüleri ile iyi çalışır, ancak Rocksteady’nin serbest bırakılmasını etkileyen aynı problemlerden muzdariptir. Hala çok sık animasyonlara kilitlenirsiniz, bu da gereksiz hasar almanıza neden olur ve bazen sağlığınız yeniden şarj olurken çılgınca etrafta dolanırken şeyler saçmalara dönüşebilir. Ayrıca bir hücum saldırısı ile acele eden, kafalarını duvarlara çarptıran, onları arkadan kesmek için yeterince uzun süre sarsılmalarına neden olan sıkıcı büyük kaba düşmanlar da var. Orada herhangi bir oyun geliştiricisine Word – bunlar aşırı:

Bu noktaların hiçbiri Forgotten Sands’in iyi bir oyun olmasını engellemez. Oyun oynayan herkesi memnun edecek temel bir geri dönüş aksiyon / platform oyunu olan Sands of Time’ın unapologetic bir versiyonudur. Sadece orijinal değil ve yedi yıl sonra, Unutulmuş Kumlar’ın sunduğundan daha fazlası bekleniyor.

Prince Of Persia Forgotten Sands Özellikleri

Pers Prensi Unutulmuş Kumların başlıca özellikleri aşağıdadır.

 1. İlginç ve heyecan verici bir oyun
 2. Aksiyon ve macera
 3. İlginç hikaye
 4. Oyunun Hikayesi Pers Prensi Zamanın Kumları
 5. Liderlik hakkında bilgi edinin
 6. Prens Kardeş Krallığı Saldırı Altında
 7. Kral Süleyman’ın ordusuna karşı savaş
 8. Tehlikeli düşmanlar
 9. Kan susuz yaratıklar

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: 2.6 GHz Çift çekirdekli Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 X2 3800+
 • Rastgele erişimli hafıza: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista, Windows 7
 • İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7
 • VİDEO KARTI: Shader Model 3.0 veya daha yüksek sürümlü 256 MB DirectX 9.0c uyumlu kart (NVIDIA GeForce 6800/7/8/9/100/200 / GTX serisi veya ATI RADEON X1600 / HD 2000 / HD 3000 / HD 4000 / HD 5000 dizi)
 • TOPLAM VİDEO RAM: 256 MB
 • DONANIM T&L: Evet
 • PİKSEL GÖLGESİ: 3.0
 • VERTEX SHADER: 3.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: 2.2 GHz Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 4400+ veya üstü
 • RAM: 2 GB Windows XP / 4 GB Windows Vista, Windows 7
 • İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7
 • VİDEO KARTI: Shader Model 3.0 veya üzeri 512 MB DirectX 9.0c uyumlu kart (NVIDIA GeForce 6800/7/8/9/100/200 / GTX serisi veya ATI RADEON X1600 / HD 2000 / HD 3000 / HD 4000 / HD 5000 dizi)
 • TOPLAM VİDEO RAM: 512 MB
 • DONANIM T&L: Evet
 • PİKSEL GÖLGESİ: 3.0
 • VERTEX SHADER: 3.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...