Primal Carnage Indir

5/5 - (1 vote)

Primal Carnage Indir

Dinozorlar yok olmaktan dirildi ve uzak bir tropik adaya zarar verdi! Tehdidi ortadan kaldırmak için elit paralı askerlerden oluşan bir ekip atıldı. Sahne, nihai hesaplaşma için hazır. İnsanları avlamak için pençeleri ve dişleri mi kullanacaksın yoksa bu kana susamış canavarları ikinci kez yok edecek misin Primal Carnage: Extinction, orijinal oyunun başarılı formülünü daha fazla dino, yeni oyun modu ve ekstra haritalarla yeniden canlandırıyor! Kendi tarzınızda oynamanıza izin veren geliştirilmiş grafikler, elden geçirilmiş mekanikler, yeniden tasarlanmış seviyeler ve daha iyi özelleştirmeyi deneyimleyin! İçinizdeki dinozoru serbest bırakın ve dünyanın gördüğü en ölümcül avcıların kontrolünü ele alın. Her biri acımasız ve çok aç olan, sinsi tükürüklerden yükselen zorbalara kadar 10 farklı dinozor sınıfıyla oynayın.

İlk öfkenizi çağırın ve kükreyişinizi serbest bırakın, takım arkadaşlarınızı T.Rex olarak öfke moduna göndermek veya sinir bozucu insanları Oviraptor olarak koklamak gibi benzersiz yetenekler verin. Bu ölümcül tarih öncesi avcılara karşı hayatta kalmak için, insanlar çok çeşitli yıkıcı silahlar ve aletler kullanmalıdır. Paralı askerler, her biri kendi uzmanlık alanlarına sahip 5 farklı insan sınıfına sahiptir. Dikkatli olun ve bir gözünüzü gökyüzüne ayırın. Siz veya takım arkadaşlarınız bir raptor tarafından saldırıya uğrayabilir veya bir pterosaur tarafından yakalanabilirsiniz! Yemyeşil tropikal ormanlardan tehlikeli dağ zirvelerine ve terk edilmiş laboratuarlara kadar çeşitli ortamlarda en iyi tarih öncesi savaşların üstesinden gelin. Kar fırtınaları, lav ve asit çukurları ile uğraşmanız gereken silahlar ve dişlerden daha fazlasına sahip olacaksınız.

Dinozorların gelmiş geçmiş en büyük oyununa nişan al! Dinozorların canlandırıldığı egzotik bir adaya seyahat edin ve durum daha da kötüye gitmeden önce kaçan tehditleri yok edin! Steam dağıtımından bugün indirin.

Huamn Versus Dinozor Eylemi

Primal Carnage: Extinction’da bir insan avcısı olarak göreviniz, diozor tehdidine karşı imha etmektir, ancak hayatta kalmak için yapabileceğiniz tek şey bu olabilir. Her biri dinozor tehdidini ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak becerilere sahip beş özel sınıftan biri olarak oynayın. Ekipman ve tuzaklar da size yardımcı olacaktır ama dikkatli olun! Dinozorların yeteneklerinizi sınıra kadar test edecek kendi becerileri ve özel yetenekleri var! Bir değişiklik için bir dinozor gibi oynayın ve hayatınızı tehdit eden insan avcılarına zarar verin. insan ya da dinozor seçim sizin!

Oynamanın Birçok Yolu

Primal Carnage: Extinction, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu oynamak için birçok yola sahiptir. Survival’da tek bir oyuncu olarak, dinozor saldırganlarının sonsuz dalgalarına karşı düşmanlığınızı koruyun. Veya size yardımcı olması için bir arkadaşınızla katılın. Beş insan oyuncu tek bir insan kontrollü dinozora karşı savaşırken bir grup toplayın ve beşe birle oynayın. Primal Carnage: Extinction’da nasıl oynamak istediğiniz size kalmış.

Primal Carnage Indir

Dinozorlar, uzak bir tropik adada yok olmaktan dirildi. Şimdi kaçtılar ve tehdidi ortadan kaldırmak için elit paralı askerlerden oluşan bir ekip görevlendirildi. Sahne, insan ve canavar arasındaki nihai savaş için ayarlandı.İnsan avını çeşitli efsanevi tarih öncesi yaratıklar olarak avlayacak mısın?
Yoksa paralı asker ekibine katılıp bu kana susamış canavarları ikinci kez yok mu yapmak? Asıl soru şu. Hayatta kalabilir misin? Prrimal Carnage: Extinction, orijinal oyunun başarılı formülünü alır ve onu daha fazla dinozor, daha fazla oyun modu ve daha fazla harita ile yeniden canlandırır!
Ayrıca gelişmiş grafikler, elden geçirilmiş oyun mekaniği, yeniden tasarlanmış seviyeler ve kendi tarzınızda oynamanıza izin veren daha fazla özelleştirme içerir. INTENSE DINO OYUNU Dünyanın şimdiye kadar gördüğü en ölümcül avcıların kontrolünü ele geçirirken içinizdeki dinozoru serbest bırakın.
Hepsi acımasız ve çok aç olan sinsi tükürüklerden yükselen zorbalara kadar özel rollere sahip 10 benzersiz dinozor sınıfından birini seçin.ÖZELLEŞTİRİLMİŞ İNSAN SINIFI Adayı, her biri takıma yardımcı olmak için kendi özel yeteneklerine sahip 5 farklı insan sınıfından biri olarak yaşayın.

Primal Carnage Nasıl İndirilir ve Kurulur: Extinction

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Primal Carnage: Extinction indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Primal.Carnage.Extinction.v1.8.4.zip” e tıklayın.
 4. Primal Carnage: Extinction klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları kurun.

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows XP Service Pack 3
 • İşlemci:  2.0GHz + Tek Çekirdekli CPU
 • Bellek:  5 GB RAM
 • Grafikler:  Shader Model 3.0’ı destekleyen 512 MB + ayrılmış grafik kartı
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  14 GB kullanılabilir alan
 • Ek Notlar:  * Kullanıcılar 32 bit sistemlerde uyumluluk sorunları yaşayabilir
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...